ADMIN WALLODYA www.akvarium.sk



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

ADMIN WALLODYA www.akvarium.sk

Odoslaťod Wallodya » 10 Nov 2003 08:38 am

Zdravim vsetkych akvaristov,
dnes som si precital jeden mail a na zaklade neho som sa dostal az k foru akva.sk a precital som si nieco co sa tu rozoberalo o akva sutaze. V prvom rade by som mal ja nieco vysvetlit. Sutaze su super vec mne osobne sa pacia, aj tu co prebehla bola super vsak je to nie na prestiz stranky ale pre akvaristou (naspon moj nazor). Mna oslovil sponzor sutaze ci by som nezrealizoval nieco ako o naj akvarium a on da do toho ceny. Ja som bol rad ze sa ozval niekto takyto a mozem nieco spravit pre Vas akvaristov (Ja vam poviem na rovinu ja stoho nemam nic len dobry pocit ze sa akvaristi stretnu s najlepsimi fotografiami) k tom uz som oslovil niekolko firiem aby sa rozsirili ceny nech uz to je viac zaujimave. Ja som akva.sk nikdy nebral ako konkurenciu ale ako dalsi web na slovensku co som rad. Ja sa tiez obcas pozriem aj na akva.sk stranku (pokial mi to cas dovoli) a popozeram si co je tu noveho. Bol tu tusim prebrany napis - rovnaky alebo atd... ktomuto sa vyjadrim jednoduchu moj nazov sutaze je preto Akvarium 2003 lebo sa to odvija od domeny akvarium.sk takze nemalo zmysle vymyslat sutaz napr. akva 2003. Viem ze stranka akvarium.sk nieje tak aktualizovana ale bohuzial som na to sam a som zenaty mam jedno roceho syna a samozrejme ksefty ohladom grafiky a web stranok a tym chcem povedat ze su mi prednejsie ksefty nakolko mi prinesu nejake bubaky do rodiny a potom ked vystane trochu casu tak nieco spackam na stranke. Co sa tyka oznamu sutaze? (ci takym alebo onakym sposobom) Mna akva.sk neoslovila aby som na stranku akvarium.sk napisal pripadne dal reklamu na sutaz. (Ja osobne by som rad hodil o sutazi ktora prebehla na akva.sk nejaky banner alebo odkaz) ale adminovia tejto stranky to asi nebrali zaujimavu volbu reklamy a nerobili tak. Zhrnutie akvaristi by nemali byt proti sebe ale drzat po kope ale je to asi moj osobny nazor (a pravde podobne asi mylny). Caute a akvastike zdar. Admin Wallodya - www.akvarium.sk
Wallodya
 
Príspevky: 8
Založený: 20 Jún 2003 09:09 am

Reklama

Re: ADMIN WALLODYA www.akvarium.sk

Odoslaťod jacik » 10 Nov 2003 09:14 am

Wallodya, ok. :D
jacik
 
Príspevky: 1026
Obrázky: 24
Založený: 15 Jan 2003 09:56 am
Bydlisko: Trenčín

Re: ADMIN WALLODYA www.akvarium.sk

Odoslaťod majko » 10 Nov 2003 09:25 am

No myslim, ze nasa debata bola skor o nas uzivateloch a nasom pristupe k tomuto foru ako o akvarium.sk. Jedine co sa tu spomenulo v suvislosti s akvarium.sk bolo, ze zvolit ten isty nazov pre sutaz je nevhodne......
Naposledy upravil majko dňa 11 Nov 2003 11:05 am, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
majko
 
Príspevky: 1365
Obrázky: 54
Založený: 04 Aug 2003 09:07 am
Bydlisko: ZV-Očová

Re: ADMIN WALLODYA www.akvarium.sk

Odoslaťod joko » 10 Nov 2003 22:45 pm

Wallodya napísal:bohuzial som na to sam a som zenaty mam jedno roceho syna


Wallodya, ja som na tom podobne, mam dvoch synov ale zase nemam web-portal. :wink:
No vyhodnotenie si nemal davat na konkretny datum, aby si to stihol.
Obrázok používateľa
joko
 
Príspevky: 1016
Obrázky: 63
Založený: 07 Mar 2003 21:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: ADMIN WALLODYA www.akvarium.sk

Odoslaťod Ceco » 11 Nov 2003 09:55 am

Prispevok som zrusil.
Naposledy upravil Ceco dňa 12 Nov 2003 16:41 pm, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Ceco
 
Príspevky: 879
Obrázky: 99
Založený: 31 Mar 2003 14:57 pm
Bydlisko: Alžbetin Dvor

Re: ADMIN WALLODYA www.akvarium.sk

Odoslaťod Wallodya » 11 Nov 2003 10:15 am

Po zvazeni nazvu som urobil zmenu nazvu sutaze aby aj ostatny akvaristi boli spokojny. Novy nazov je " AKVARIUM.sk 2003" myslim si ze toto uz je ferove.
Wallodya
 
Príspevky: 8
Založený: 20 Jún 2003 09:09 am

Re: ADMIN WALLODYA www.akvarium.sk

Odoslaťod drda1 » 11 Nov 2003 10:23 am

Podla mojho cisto sukromneho nazoru to Wallodya napisal velmi pekne.
Myslim, ze sa mu neda nic vycitat a ja som mu kedysi pisal, ze klobuk dolu na to, ze to robi sam, aky ma portal. Tiez som zacinal na akvarium.sk a vzdy si citam oba portaly.
Nevidim na tom nic zle.
Asi som naivny presne tak ako Wallodya, ale myslim si, ze Slovensko je dost mala krajina, aby sme sa stale len dohadovali, rozbijali, triestili, hanobili.
Ked mi niekto povie, ze z principu nepojde na jeden, alebo druhy portal, tak takeho cloveka mozem len polutovat, asi zaspal dobu a musi sa mu aj v zivote tazko zit.
Oba tu maju svoje miesto, Iste plusy ma akva.sk, iste plusy ma aj akvarium.sk A site admini iste nie su ludia, co sa venuju akvaristike par mesiacov.
Spolupraca je to jedine, co ma zmysel. Konicky na celom svete ludi spajaju, preco maju u nas rozdelovat?
Sak ideme do Europskej Unie.
No stale sa este spravame ako sedláci.

Iba tolko som chcel.

Drda
drda1
 
Príspevky: 150
Obrázky: 1
Založený: 11 Feb 2003 08:29 am
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: ADMIN WALLODYA www.akvarium.sk

Odoslaťod majko » 11 Nov 2003 11:02 am

Ceco napísal:Majko, len prosim ta pekne zasa nemudruj.

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Obrázok používateľa
majko
 
Príspevky: 1365
Obrázky: 54
Založený: 04 Aug 2003 09:07 am
Bydlisko: ZV-Očová

Re: ADMIN WALLODYA www.akvarium.sk

Odoslaťod marlo » 11 Nov 2003 11:14 am

som za akvauniu :)
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: ADMIN WALLODYA www.akvarium.sk

Odoslaťod majko » 11 Nov 2003 11:59 am

marlo napísal:som za akvauniu :)

Znacka AU. Zastava modra a na nej 12 rybiciek :D .
Obrázok používateľa
majko
 
Príspevky: 1365
Obrázky: 54
Založený: 04 Aug 2003 09:07 am
Bydlisko: ZV-Očová

Re: ADMIN WALLODYA www.akvarium.sk

Odoslaťod Wallodya » 11 Nov 2003 13:16 pm

Pani dakujem a takto sa mi to lubi. Nech je sranda. Ta akvaunia je celkom dobry napad. Len by to trebalo dotiahnut. Mozno nejaky spolok akvaristov. atd.
Wallodya
 
Príspevky: 8
Založený: 20 Jún 2003 09:09 am

Re: ADMIN WALLODYA www.akvarium.sk

Odoslaťod canart » 11 Nov 2003 16:42 pm

Ceco napísal:Majko, len prosim ta pekne zasa nemudruj.

???????????????
canart
 
Príspevky: 296
Obrázky: 3
Založený: 26 Jún 2003 09:07 am
Bydlisko: Nitra

Re: ADMIN WALLODYA www.akvarium.sk

Odoslaťod canart » 11 Nov 2003 16:48 pm

Wallodya napísal:Pani dakujem a takto sa mi to lubi. Nech je sranda. Ta akvaunia je celkom dobry napad. Len by to trebalo dotiahnut. Mozno nejaky spolok akvaristov. atd.

A platidlo by mohol byt AKVAR a skratka dvakrat preskrtnute A :-)

A inak spolok akvaristov alebo klub ZEBRA, sa uz rozbieha ;-)
canart
 
Príspevky: 296
Obrázky: 3
Založený: 26 Jún 2003 09:07 am
Bydlisko: Nitra

Re: ADMIN WALLODYA www.akvarium.sk

Odoslaťod Wallodya » 14 Nov 2003 10:24 am

Nikdy nieje dost spolkov na slovensku lebo po kratkej dobe kazdy zanikne
Wallodya
 
Príspevky: 8
Založený: 20 Jún 2003 09:09 am


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.