profiaquarium.sk



Zoznam internetových obchodov a vaše skúsenosti.

profiaquarium.sk

Odoslaťod neger501 » 09 Jan 2010 01:05 am

Zdravim dufam ze to nebude duplikat ale nenasiel so ziadnu takuto temu.
Mam otazku nakupoval niekto cez profi akvarium.sk rastliny na dobierku?
Je to seriozna firma?
V akom stave a ake prisli rastliny ked ste si ich objednali?
Dakujem za odpovede ak nejake budu pomozete mi tym
Obrázok používateľa
neger501
 
Príspevky: 314
Obrázky: 211
Založený: 07 Máj 2008 17:50 pm
Bydlisko: Nemsova

Reklama

Re: Profi akvarium.sk

Odoslaťod arowana » 09 Jan 2010 02:58 am

Ako si niekto, môže povedať, že je " PROFI AQUARIUM " a zároveň nebyť ani plátcom DPH ?

Vyzerá to tak, že dnes je už každý profi, len poväčšine o danej problematike / nemyslím teraz len akvaristiku / nemá ani tušenia.
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: Profi akvarium.sk

Odoslaťod gogo1968 » 09 Jan 2010 11:29 am

Neger 501, cez ich e-shop som neobjednával ale cez ich kamenný obchod, rastlinky sú v poriadku a sú od Aqua-daho.
Obrázok používateľa
gogo1968
 
Príspevky: 254
Obrázky: 53
Založený: 20 Dec 2007 22:24 pm
Bydlisko: okr.TO

Re: Profi akvarium.sk

Odoslaťod neger501 » 09 Jan 2010 11:42 am

gogo dakujem pretoze ta cena je vcelku dobra tak som sa nechal zlanarit na 6 kosikov rastlin jednoducho som to nevydrzal a musel som objednat ved to asi poznate :D
Obrázok používateľa
neger501
 
Príspevky: 314
Obrázky: 211
Založený: 07 Máj 2008 17:50 pm
Bydlisko: Nemsova

Re: Profi akvarium.sk

Odoslaťod valeria » 20 Jan 2010 16:04 pm

arowana napísal:Ako si niekto, môže povedať, že je " PROFI AQUARIUM " a zároveň nebyť ani plátcom DPH ?

Vyzerá to tak, že dnes je už každý profi, len poväčšine o danej problematike / nemyslím teraz len akvaristiku / nemá ani tušenia.


Profi aquarium bol predtým Aquaimpex
valeria
 
Príspevky: 4
Založený: 28 Dec 2009 20:37 pm

Re: Profi akvarium.sk

Odoslaťod bagra » 20 Jan 2010 16:25 pm

S tymto e shopom mam velmi dobre skusenosti, co sa tyka rastlin. Raz sa mi stalo, zial s technickych pricin ostala zasielka stat dlhsie ulozena na poste, rastlinky ktore uz boli nahnite mi poslali este raz. mozem odporucat
bagra
 
Príspevky: 62
Obrázky: 0
Založený: 14 Okt 2009 11:52 am

Re: Profi akvarium.sk

Odoslaťod neger501 » 20 Jan 2010 16:55 pm

rastlinky mi prisli v poriadku v dobrom stave akurat namiesto rotali wallichii co som si objednal 2kusy mi prisiel len jeden ale zato som mal kosik sagitarie graminea zadara inak super urcite este nieco cez nich objednam :)
Obrázok používateľa
neger501
 
Príspevky: 314
Obrázky: 211
Založený: 07 Máj 2008 17:50 pm
Bydlisko: Nemsova

Re: Profi akvarium.sk

Odoslaťod Giftzahn » 20 Jan 2010 17:06 pm

arowana napísal:Ako si niekto, môže povedať, že je " PROFI AQUARIUM " a zároveň nebyť ani plátcom DPH ?

Vyzerá to tak, že dnes je už každý profi, len poväčšine o danej problematike / nemyslím teraz len akvaristiku / nemá ani tušenia.



njn, hmm .. .preco musi byt niekto platcom DPH aby bol profi, slusny, seriozny ? ... sorry tak tomuto nerozumiem .... :angel: mas s Profi Aquarium zle skusenosti?
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Profi akvarium.sk

Odoslaťod koroner » 21 Jan 2010 09:47 am

Z profiaquaria som objednaval len raz vsetko bez problemov.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
koroner
 
Príspevky: 171
Obrázky: 19
Založený: 01 Dec 2008 21:05 pm
Bydlisko: PD

Re: Profi akvarium.sk

Odoslaťod arowana » 21 Jan 2010 13:35 pm

Giftzahn napísal:
arowana napísal:Ako si niekto, môže povedať, že je " PROFI AQUARIUM " a zároveň nebyť ani plátcom DPH ?

Vyzerá to tak, že dnes je už každý profi, len poväčšine o danej problematike / nemyslím teraz len akvaristiku / nemá ani tušenia.



njn, hmm .. .preco musi byt niekto platcom DPH aby bol profi, slusny, seriozny ? ... sorry tak tomuto nerozumiem .... :angel: mas s Profi Aquarium zle skusenosti?


Asi sme sa nepochopili...
Konštatoval som svoju poznámku všeobecne a nebola konkretizovaná na žiadnu adresu. Netvrdím ani, že keď niekto nie je plátcom DPH, musí byť neseriózny.
Uviedol som len, že keď si vravím " profi " firma, tak so všetkými náležitosťami... :wink:
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: Profi akvarium.sk

Odoslaťod Giftzahn » 21 Jan 2010 13:47 pm

@ arowana: ... ok, tak som to zle pochopil ... :angel:
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Profi akvarium.sk

Odoslaťod alfi666 » 24 Jan 2010 14:20 pm

Objednaval som unich tiez cca 20 rastlin... vdaka slovenskej komunistickej poste trvalo dorucenie balika 1 triedy skoro tyzden, ale vdaka tomu, ze rastliny boli dobre zabalene, tak to prezili bez ujmy...
alfi666
 
Príspevky: 49
Obrázky: 4
Založený: 15 Jan 2010 17:35 pm

Re: Profi akvarium.sk

Odoslaťod neger501 » 24 Jan 2010 15:12 pm

skoda ze to neposielaju kurierom bolo by to o trosku drahsie ale podstatne rychlejsie.
Obrázok používateľa
neger501
 
Príspevky: 314
Obrázky: 211
Založený: 07 Máj 2008 17:50 pm
Bydlisko: Nemsova

Re: Profi akvarium.sk

Odoslaťod skala » 24 Jan 2010 16:03 pm

moj drahy alfi666. to skor dnesni mamlasi vymyslaju debilne postupy. to ma skor spolocne so slobodbou a nezodpovednostou.
a nevedel som arowana, ze ked chce byt niekto profi, musi byt platcom DPH. ani ma to tom nepresvedcis.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Profi akvarium.sk

Odoslaťod alfi666 » 25 Jan 2010 14:03 pm

skala napísal:moj drahy alfi666. to skor dnesni mamlasi vymyslaju debilne postupy. to ma skor spolocne so slobodbou a nezodpovednostou.


Nj tak vtom sa nehadam, no problem je vtom, ze ti mamlasi sa pomenili len na vysokych poziciach... vramci posty pracuje drviva vacsina ludi tych istych co tam robili pred '89 ...
Neviem ci ty nechodis na postu, ale ja ked tam musim ist, tak premna je to ako za trest ;) .. spravaju sa k zakaznikovi tak akoby som im ja mal byt vdacny, ze sa tam vobec somnou rozpravaju - pripominaju mi uradnikov statneho sektoru(hmm.. nebude to preto zeby posta bola kedysi statna?)
Ked som im povedal, ze mi dorucenku na dobierku vhodili 10.1 ale datum tam bol 6.1 (tak aby platilo to, ze to bol balik 1 triedy) - pracovnicka na poste mi povedala, ze "zial dorucovatelia to obcas robia" ... na toto mi skoro oci vypadli :shock: ... a samozrejme, nic som stym spravit nemohol - neni sa na koho obratit... a keby aj bolo, tak to nevies nikomu dokazat, ze to tam hodili 10.1 a nie 6.1...

Staci si pozriet ako funguju kurierske spolocnosti, ktore uz pomaly niesu ani tak strasne drahe oproti poste...

Chcel by som dodat, ze objednavam mnozstvo veci aj zo zahranicia a verte tomu alebo nie, vacsina stratenych zasielok sa dostane az na Slovensko ( po precestovani pol sveta) a strati sa tu na slovenskej poste...
Je to smutne, ze je to tak, ale plne funkcna sukromna spolocnost by mala fungovat inac...

Ospravedlnujem sa za OT, ale na slovensku postu mam fakt tazke srdce :?
alfi666
 
Príspevky: 49
Obrázky: 4
Založený: 15 Jan 2010 17:35 pm

Re: Profi akvarium.sk

Odoslaťod Poly » 25 Jan 2010 14:17 pm

alfi666 napísal:Ospravedlnujem sa za OT, ale na slovensku postu mam fakt tazke srdce :?

To sme asi viaceri :roll: Mna vytaca kopec byrokracie okolo odoslania jedneho balika. Chcem nieco poslat na dobierku, musim 3x vyplnat tie iste udaje na PPP U + treba to uviest na balik. U kuriera staci len vpisat sumu dobierky a hotovo. Donedavna ma este vytacalo, ze poisteny balik musel byt zabaleny v papieri, minuly rok to ale nastastie zrusili. :pivo:
Obrázok používateľa
Poly
 
Príspevky: 929
Obrázky: 61
Založený: 10 Sep 2006 10:15 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Profi akvarium.sk

Odoslaťod jose » 25 Jan 2010 14:22 pm

Áno pošta, zavolám, príde chlap, zoberie balík, opýta sa na sumu a pri odchode zaželá pekný deň. To skôr budem mať bradaté deti ako to bude takto fungovať.
jose
 
Príspevky: 388
Založený: 05 Jún 2009 12:53 pm
Bydlisko: LM

Re: Profi akvarium.sk

Odoslaťod Giftzahn » 25 Jan 2010 14:53 pm

Poly napísal:
alfi666 napísal:Ospravedlnujem sa za OT, ale na slovensku postu mam fakt tazke srdce :?

To sme asi viaceri :roll: Mna vytaca kopec byrokracie okolo odoslania jedneho balika. Chcem nieco poslat na dobierku, musim 3x vyplnat tie iste udaje na PPP U + treba to uviest na balik. U kuriera staci len vpisat sumu dobierky a hotovo. Donedavna ma este vytacalo, ze poisteny balik musel byt zabaleny v papieri, minuly rok to ale nastastie zrusili. :pivo:


jj, SLPosta je proste horror :x a zabudol si ..... na balik to je treba napisat "nezmazatelnou fixkou" ako ma pani na poste poucila a odmietla mi balik prevziat na dobierku .... :cry: takze co? sup domov ... doma "nezmazatelna fixka" nebola cize kupit "nezmazatelnu fixku" - pre istotu som kupil rovno 4 farby, keby sa tete na poste nejaka nepacila a sup opat na postu ... hmm ocividne jej "nezmazatelene pero" nestacilo :cry:
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Profi akvarium.sk

Odoslaťod tree » 25 Jan 2010 16:30 pm

sorry za off topic, ale nieco podobne povedali aj mne...ze zeleny sek nesmie byt vyplneny fixkou, ale perom, lebo ked to nahodou ZMOKNE, tak sa to rozpije ???? super argument
Obrázok používateľa
tree
 
Príspevky: 113
Obrázky: 35
Založený: 28 Júl 2007 13:36 pm
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Profi akvarium.sk

Odoslaťod nellka » 26 Mar 2010 01:11 am

kupoval som tam pred vcerom rastliny..su clkom v pohode..uvidiime ako sa im bude darit...predavac alebo majitel vyzera byt v pohode a zmojho amaterskeho hladiska asi vie co aj hovorii..ked som sa cokolvek pytal vsetko mi vysvetlil a do nicoho ma netlacil..mam z neho dobry dojem..aaaaa rastliny su od aqua daho to potvrdzujem :D
Obrázok používateľa
nellka
 
Príspevky: 32
Založený: 08 Mar 2010 02:22 am
Bydlisko: topolcany

Re: Profi akvarium.sk

Odoslaťod nostradamus » 26 Mar 2010 01:20 am

aj ja som si myslel ale ked my predal acorus a tvrdil aka je to skvela rastlina do akva tak som sa na to uz vykaslal a uz tam nechodim......inak jeden to uz ma za sebou.......
Obrázok používateľa
nostradamus
 
Príspevky: 86
Obrázky: 0
Založený: 07 Mar 2010 19:22 pm
Bydlisko: Topolcany

Re: Profi akvarium.sk

Odoslaťod nellka » 26 Mar 2010 01:25 am

no ja som novacik secko asi zistiim casom..lol
Obrázok používateľa
nellka
 
Príspevky: 32
Založený: 08 Mar 2010 02:22 am
Bydlisko: topolcany

Re: Profi akvarium.sk

Odoslaťod ASUSKO » 18 Apr 2010 13:01 pm

koroner napísal:Z profiaquaria som objednaval len raz vsetko bez problemov.
Obrázok
Obrázok
Obrázok



ako dlho ti isiel balicek :?: :?: :?:
Obrázok používateľa
ASUSKO
 
Príspevky: 705
Obrázky: 12
Založený: 27 Mar 2010 00:50 am

Re: Profi akvarium.sk

Odoslaťod koroner » 19 Apr 2010 11:09 am

Uf, bolo to v lete presne si nespomeniem ale tusim 5 dni cca. :?
Obrázok používateľa
koroner
 
Príspevky: 171
Obrázky: 19
Založený: 01 Dec 2008 21:05 pm
Bydlisko: PD

Ďalšia

Naspäť na Internetové obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.