Rybolov a vase oblubene miesta



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Rybolov a vase oblubene miesta

Odoslaťod martens » 14 Aug 2007 07:09 am

Ked sa pekne rozbehla diskusia ohladom potapania, vela si slubujem aj od tejto temy. Ospravedlnujem sa, ked v minulosti uz nieco podobne vzniklo, ale pri vyhladavani som nic nenasiel.

Tema uz prezradza moj zamer. I ked viem, ze je to dost riskantne, lebo nikto mi neprezradi svoje overene miesto kde stale nieco chyti, ale mozno aspon nejaku radu tu najdem.

Mna by najviac zaujimala Liptovska Mara a rieka Hornad. Pri Mare mam chatu, V KE pracujem.

A aby sa nepovedalo, ze ja len vyzvedam a sam sa nepodelim, takze takto:

V poslednej dobe som si velmi oblubil bicykel a stale ked sa da tak sa idem bicyklovat. Vcera som siel preverit pravu stranu Hornadu, od anicky smerom hore. cesta sa koncila asi 4 km od anicky v chatkovej oblasti. asi 1 a pol km od anicky sa na lavej strane nachadza kamenolom, alebo nieco take, cez stromy to tazko bolo vidiet, ale voda pod tym vizerala byt dost idealna na rybolov. Po lavej strane prud ktory sa stacal a 3/4 vody od brehu tvorila stojata/pomaly sa tociaca voda.

Liptovska Mara. Cez galovany idem stale k pstruhovej nadrzi, odtial popod most sa dostanem na druhu stranu dialnice. Je tam obrovska zatoka. DOteraz som lovil povacsine na blyskac - nejaky ten ostriez. Z pravej strany tak tom vycnelku, kde skoro stale niekto kempuje, a samozrejme dobre zakrmuje sa oplati hodit akoby na rozhranie zatoky a hlavnej nadrze. Zatial skocil len 1 3kg kaprik. Vzhladom k tomu, ze niekedy som na mare presedel aj 5 dni v kuse a chytili sme len 1 kapra je to dost slabe. Na boiles nechytam. Ake su vase skusenosti?

Mozte popripade popisat overene miesta aj na inych nadrziach. Dufam, ze sa tema ujma, i ked ratam aj so sklamanim :)
martens
 
Príspevky: 17
Založený: 19 Dec 2006 09:35 am
Bydlisko: Kosice - Stare mesto

Reklama

Re: Rybolov a vase oblubene miesta

Odoslaťod jiskra » 14 Aug 2007 08:36 am

Obrázok používateľa
jiskra
 
Príspevky: 310
Obrázky: 37
Založený: 17 Jan 2006 14:37 pm
Bydlisko: Ceska republika

Re: Rybolov a vase oblubene miesta

Odoslaťod martens » 14 Aug 2007 09:21 am

Drviva vacsina je z ceskych vod, 3/4 nepovedia miesto a zvysni ani nastrahu.

Nazov temy a moj prispevok je hadam jasny. Bod napiste to o com je rec alebo nepiste vobec nic. Nechcem aby cela tema boli jednoriadkove reakcie zase odveci ako to na forach byva zvykom. Akoby si niekto zakladal na pocte prispevkov ktore odosle. Ak mas k danej teme co napisat, len k veci, napis. Ak nie, precitaj si co napisali pred tebou a odplavaj prec... :)

Koniec koncov tu je volna diskusia a tema ma nieco docinenia s vodou, takze v tom nevidim problem.

Od temy si slubujem, ze tu prispeje aspon zopar kosicanov.
martens
 
Príspevky: 17
Založený: 19 Dec 2006 09:35 am
Bydlisko: Kosice - Stare mesto

Re: Rybolov a vase oblubene miesta

Odoslaťod martens » 14 Aug 2007 10:20 am

Ahaho, o tejto stranke som dodnes nevedel. Nasiel som ju len pred par minutami a to som sa k niecomu podobnemu snazil dopracovat uz strasne strasne dlho.

Myslim, ze dalsia diskusia na tuto temu asi nebude potrebna.

Koho bude zaujimat, nech sa pozrie sem:

http://www.srz-ke.netkosice.sk/dforum/dforum.php
martens
 
Príspevky: 17
Založený: 19 Dec 2006 09:35 am
Bydlisko: Kosice - Stare mesto


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.