Susene hovadzie srdce pre korytnacky.



Sladkovodné krevetky,slimáky,raky,kraby.....

Moderátor: Norman

Susene hovadzie srdce pre korytnacky.

Odoslaťod Angelika31 » 05 Apr 2010 10:41 am

Hi, rada by som niekoho poprosila o radu, kde by som kupila susene hovadzie srdce alebo nejaky mix kde srdce je pre vodne korytnacky.V UK sa srdcia nedaju kupit, alebo hej? Thank you very much. Angelika31.
Obrázok používateľa
Angelika31
 
Príspevky: 7
Obrázky: 8
Založený: 05 Apr 2010 09:14 am
Bydlisko: Great Britain

Reklama

Re: Susene hovadzie srdce pre korytnacky.

Odoslaťod martin_s » 06 Apr 2010 00:41 am

http://forum.vivarista.sk
Inak nevidim dovod preco by sa nedali hovädzie srdcia v UK kupit...
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: Susene hovadzie srdce pre korytnacky.

Odoslaťod Angelika31 » 06 Apr 2010 18:31 pm

martin_s napísal:http://forum.vivarista.sk
Inak nevidim dovod preco by sa nedali hovädzie srdcia v UK kupit...




Hi, thank you very much za tvoje info.Tu v UK je to zakazane, nedostanem to v UK kupit ani mrazeme ani cersve kde predavaju maso.Tiez nerozumiem tomu, preco je to tu zakazene.THANK YOU VERY MUCH ZA INFO. Ason susene by som im mojim milacikom dala kupit kamoske a poslat im to v baliku do UK, nech sa napapaju.Take care.Angelika.
Obrázok používateľa
Angelika31
 
Príspevky: 7
Obrázky: 8
Založený: 05 Apr 2010 09:14 am
Bydlisko: Great Britain

Re: Susene hovadzie srdce pre korytnacky.

Odoslaťod laci » 06 Apr 2010 18:37 pm

A prečo im chce dávat hovädzinu? Hlavne ak je problém ju zohnať - u Vás. Ja som ich prevažne kŕmil rybacinou aj s kosťami, resp. uhynutými rybami, natvrdo uvarenými vajciami aj so škrupinou ... .
Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Re: Susene hovadzie srdce pre korytnacky.

Odoslaťod Angelika31 » 06 Apr 2010 18:38 pm

martin_s napísal:http://forum.vivarista.sk
Inak nevidim dovod preco by sa nedali hovädzie srdcia v UK kupit...








Inak velmi diky, super stranka.Opatruj sa.Angelika from UK.
Obrázok používateľa
Angelika31
 
Príspevky: 7
Obrázky: 8
Založený: 05 Apr 2010 09:14 am
Bydlisko: Great Britain

Re: Susene hovadzie srdce pre korytnacky.

Odoslaťod Angelika31 » 06 Apr 2010 19:42 pm

laci napísal:A prečo im chce dávat hovädzinu? Hlavne ak je problém ju zohnať - u Vás. Ja som ich prevažne kŕmil rybacinou aj s kosťami, resp. uhynutými rybami, natvrdo uvarenými vajciami aj so škrupinou ... .



Ahoj, som az velmi prekvapena co im davas papat.Moje korytnacky maju mlsne chute, rada by som im dala aj nieco ine okrem toho co dostavaju. Maju specialnu RO vodu, bezia im dva filtre , pochadzaju priamo s USA.Kebyze ich vidis , su take chutne a milucke.Mam ich 4 vo velkom akvarku , este nie su velke , dve su nocne a dve denne.Dve zelene ,dve hnede.Ja mozem svojej korytnacke aj nozicku hladkat, pred ustockami ju hladkat mi neublizi, kazdy den su na slniecku.A ty mas aku korytnacku? Angelika .TAKE CARE.
Obrázok používateľa
Angelika31
 
Príspevky: 7
Obrázky: 8
Založený: 05 Apr 2010 09:14 am
Bydlisko: Great Britain

Re: Susene hovadzie srdce pre korytnacky.

Odoslaťod laci » 06 Apr 2010 19:44 pm

Už nemám žiadne mal som Trachemys scripta elegans
Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Re: Susene hovadzie srdce pre korytnacky.

Odoslaťod Angelika31 » 06 Apr 2010 20:00 pm

laci napísal:Už nemám žiadne mal som Trachemys scripta elegans



Hi Laci,

To mi je velmi luto..Mam tieto druhy :

2ks Razor Back Musk Turtles
2ks Emerald Musk Turtles

a dvoch prisavnikov co im cistia piesok a akvarko a obcas pancier, ale ten im cistim ja , aby boli cistucke. Ale len vrchnu cast panciera ,pretoze po bokoch maju velmi citlive miesta a bolelo by ich tam.Ked narastu budu mat 15 cm. V lodi sa skryvaju priasavnikovia a korytnacky lod pouzivaju ,aby sa mohli ist rychlo nadychnyt na hladinu.Lod im bublinkuje a svieti.Ked boli male miminka tam chodili do vnutra lode a potom von, sa bavili aspon.Take care.ANGELIKA.Pa,pa.
Obrázok používateľa
Angelika31
 
Príspevky: 7
Obrázky: 8
Založený: 05 Apr 2010 09:14 am
Bydlisko: Great Britain

Re: Susene hovadzie srdce pre korytnacky.

Odoslaťod Angelika31 » 07 Apr 2010 02:06 am

laci napísal:Už nemám žiadne mal som Trachemys scripta elegans


Hi Laci,


Rozhodla som sa,ze im trosku na zmenu stravy pomeliem kuracie prsia a spenat, nech maju chuducke a zdrave masko.Su to moji milacikovia a nech sa maju co najlepsie.Odmenou pre mna bude ked budu zdrave.A co sa stalo s korytnackou tvojou? Kamoska ma taku istu korytnacku ako ja , mala jej korytnacka na usku poskodenu kozu a krvacalo jej to.My ju doniesla domov, som jej postihnute miesto potierala vatou a harmancekom.Dala jej detsky Nurofen od bolesti a proti zapalu .Nechutilo jej papat a tak so jej kupila mlieko susene pre baby a krmila ju.Dala som ju medzi nase korytnacky a kazdy den bola vonku na slniecku.Potom som jej rozmrazila jedlo co jedia nase korytnacky a dala jej papat.Starala som sa o nu ako o babatko. Za tyzden bola v poriadku, ale som kamoske povedala , ze ma s nou k veterinarovi na kontrolu.Veterinar jej povedal,ze som jej zachranila zivot ,inak by uhynula, ona jej uz skoro vyse tyzdna nejedla nic, skryvala sa .Tak som vyliecila korytnacku, mam ich velmi rada. Ak ti zomrela , mi to je velmi luto.Take care.Angelika
Obrázok používateľa
Angelika31
 
Príspevky: 7
Obrázky: 8
Založený: 05 Apr 2010 09:14 am
Bydlisko: Great Britain


Naspäť na Bezstavovce

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.