TERAHOBBY NITRA



TERAHOBBY NITRA

Odoslaťod DevilsNR » 06 Nov 2011 16:58 pm

Dňa 13. novembra 2011 v nedeľu sa bude konať nová teraristicko - chovateľská burza "TeraHobby Nitra".Podujatie sa uskutoční v priestoroch Študentského domu (internát) Mladosť, Štúrova 3, 949 01 v Nitre. ŠD Mladosť sa nachádza takmer v centre mesta, hneď za OC Mlyny s parkovaním priamo pred areálom, prípadne v najbližšom okolí. Otvorené pre verejnosť od 9,00 do 13,00 hod, pre predajcov už od 8.00 hod.
Vstupné: deti do 6rokov zdarma, 6 -15 rokov 0,5€ ostatný 1€
Stolné: 1 stôl 2€, každý další stôl 1€
Stránka:
http://www.terahobby.sk/

Chystajú sa niekto?
Obrázok používateľa
DevilsNR
 
Príspevky: 33
Obrázky: 8
Založený: 16 Máj 2009 09:16 am
Bydlisko: Nitra

Reklama

Re: TERAHOBBY NITRA

Odoslaťod BarbarOSA » 13 Nov 2011 22:43 pm

Ahoj ahoj..

Ja som tam dnes bol..
No ako sa vsade pisalo, bola to na 99,9% teraristi..
Boli tam dvaja zastupcovia, respektive jeden akvarista - RIZLACI z BB tusim dobre to pisem a jeden chlapik predaval nejake mloky a axelotlov, to je vse..
Inak same pavuky, hady a ,,jasterice,, :-)

Nie nadarmo vyhodene euricko, ale mohlo to byt vacsie, na druhej strane co cakat na prvom rocniku ak sa nemylim..
Obrázok používateľa
BarbarOSA
 
Príspevky: 557
Obrázky: 1
Založený: 26 Feb 2010 12:57 pm
Bydlisko: Nitra

Re: TERAHOBBY NITRA

Odoslaťod radusho » 14 Nov 2011 09:31 am

tiez som tam bol a tiez som bol sklamany
Obrázok používateľa
radusho
 
Príspevky: 476
Obrázky: 14
Založený: 19 Okt 2010 16:06 pm
Bydlisko: TT

Re: TERAHOBBY NITRA

Odoslaťod BarbarOSA » 14 Nov 2011 09:34 am

Ja som nebol sklamany, dalo sa to cakat, bola to teraristicka burza, vyskyt akvaristov sa tam teda zmensoval uz s nazvom..
Ak by tam mali byt aj akvaristi, bola by to akva-tera..
Ale tak zase predavajuci z BB mal velmi slusny sortiment, mal toho dost, kto nechcel nieco speci tak tam to urcite nasiel..
Obrázok používateľa
BarbarOSA
 
Príspevky: 557
Obrázky: 1
Založený: 26 Feb 2010 12:57 pm
Bydlisko: Nitra

Re: TERAHOBBY NITRA

Odoslaťod eminence » 14 Nov 2011 09:58 am

kolko tam bolo predajcov teraristov ?
eminence
 
Príspevky: 272
Obrázky: 14
Založený: 29 Máj 2009 19:44 pm

Re: TERAHOBBY NITRA

Odoslaťod BarbarOSA » 14 Nov 2011 12:05 pm

No bolo ich celkom slusne, keby tam bolo akvaristov tolko, hned by mi srdce podskocilo :-)
Take nieco tu v NR chyba, skoda..

No a k cislu tazko povedat odhadujem to tak na cca 20 - 25 ludi, ale sortimentu mali pozehnane, strasne vela veci..
Bolo naco pozerat a samozrejme aj kupovat v neposlednom rade, ved nato to bolo uskutocnene..
Obrázok používateľa
BarbarOSA
 
Príspevky: 557
Obrázky: 1
Založený: 26 Feb 2010 12:57 pm
Bydlisko: Nitra

Re: TERAHOBBY NITRA

Odoslaťod RIZLACI » 14 Nov 2011 15:17 pm

BarbarOSA napísal:Ja som nebol sklamany, dalo sa to cakat, bola to teraristicka burza, vyskyt akvaristov sa tam teda zmensoval uz s nazvom..
Ak by tam mali byt aj akvaristi, bola by to akva-tera..
Ale tak zase predavajuci z BB mal velmi slusny sortiment, mal toho dost, kto nechcel nieco speci tak tam to urcite nasiel..


Dakujem za podporu, tesim sa na stretnutie aj nabuduce, je pravdou, ze ked dem na nejake taketo akcie tak neviem poriadne co mam brat, lebo nikto mi nenapise co by potreboval. Ak mi to niekto napise v casovom predstihu tak to tam bude mat odlozene a dufam ze by mali byt spokojne obidve strany. Neoficialne by mala byt nasledujuca akcia v mesiaci maj 2013. Ak bude nieco treba konkretne doniest poprosim SS. Dakujem.
Obrázok používateľa
RIZLACI
 
Príspevky: 188
Založený: 05 Okt 2006 22:38 pm
Bydlisko: Banská Bystrica


Naspäť na Chovateľské burzy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.