Divne spravanie panciernickov?



Všetko okolo akvarijných rýb

Re: Divne spravanie panciernickov?

Odoslaťod Dexter » 10 Sep 2005 11:31 am

Tak, panciernicek - pravdpodobne ten o ktorom som pisla na zaciatku ze to ma najviac nahnute dnes rano skapl. :cry: Je po nom a horsie je ze to bol asi samcek, teraz tam mam tri samicky a jedneho samceka. Ach jaj, a ja som myslel ze sa z toho dostane...
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra

Reklama

Re: Divne spravanie panciernickov?

Odoslaťod Dexter » 12 Sep 2005 08:15 am

Dexter napísal:Tak, panciernicek - pravdpodobne ten o ktorom som pisla na zaciatku ze to ma najviac nahnute dnes rano skapl. :cry: Je po nom a horsie je ze to bol asi samcek, teraz tam mam tri samicky a jedneho samceka. Ach jaj, a ja som myslel ze sa z toho dostane...


EDIT: 12.09: Skapal aj druhy samcek, ked som ho isiel vyberat, zbdal som ze z vedkajsieho akvaria z porodnicky vyskocila samicka gupky a prilepila sa na kalendar. Naozaj chutne. Kaslem na to akvaristika asi nie je nic pre mna. Radsej budem zbierat znamky alebo podpivniky... do riti... :twisted: :evil: :!:
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra

Re: Divne spravanie panciernickov?

Odoslaťod Dexter » 20 Sep 2005 19:42 pm

:!: :!: Asi som prisiel na to co sa stalo tym panciernickom. Pravda je omnoho bizardnejsia, ako smrt chemiou NO3 alebo NO2. Vyzera to na mechanickeho zabijaka: Teraz som sa pozeral, ze jeden zo zvysnych dvoch panciernickov je volako nalepeny na filtry. On sa nemohol odtrhnut!!! tak som ho trocha postuchol sietkou na ryby a odplaval, ale vsimol som si, ze ma krvavy ripacik. Jednoducho on sa prichytil tam, kde je regulator tej cirkulacie - je to len taky bezec z kuska umeliny, kde som si uz predtym vsimol ze su usadene necistoty, ktore sa tade nasavaju, kedze vrtulka je tesne pod tym. Asi ma drbne, ked vsetky problemy, za ktorych ukazovatel som povazoval umrtia panciernickov, su sposobene nekvalitnym hnusnym sitovym cinskym podrbanym filtrom ATMAN. Damn... asi ma porazi.... :twisted: :twisted: :evil: :evil: Co vy na to?
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra

Predchádzajúca

Naspäť na Akvarijné ryby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.