www.burza.akva.sk



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod janoch » 13 Sep 2007 22:08 pm

Táto téma je obľúbená tak niečo pridám :) niekoľkí záujemci chceli odomňa grindal a ja som sľúbil, že im rozmnožím zadarmo, ale nech si len zoženú molitan, lebo susedia u nás dlho nič takého nevihodili, takže nemám žiadny navyše. Doteraz čakám na ten molitan :) Tak nech si objednajú z ČR z tej stránky za 200, keď je to lepšie.

Ale je to len za to, že ja som chcel, nech si akvaristi pomáhajú, lebo ja som si za všetko tvrdo zaplatil, ale asi len vtedy si to vie človek vážiť. Škoda, že ste všetci BA :( kde máte tie svoje super stretká kde si všetko posúvate.

Takisto teraz chodím stále všade z artémiu, lebo jeden kámoš (on vie ktorý chodí aj sem) ju chce odo mňa kúpiť a vždy mi len napíše, že by si po ňu prišiel... Tiež sa asi vykšalem na to, že nech si kúpi v obchodu za plnú cenu.
janoch
 
Príspevky: 172
Obrázky: 3
Založený: 30 Apr 2007 19:48 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Reklama

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod Lipka » 14 Sep 2007 22:09 pm

Ja som mal opacny problem.Chcel som kupit aj zaplatit ale inzerujuci neboli schopny ryby zabalit a poslat.A taktiez sa uz neozvali.
Lipka
 
Príspevky: 43
Založený: 24 Feb 2007 18:16 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod Duran4 » 14 Sep 2007 23:04 pm

[quote="bettina"]Vazeni akvaristi,

oznamujem Vam ze koncim so samaritanskou cinnostou, nakolko dnesni ludia si myslia, ze ked Vam niekto nieco daruje, tak Vam ma aj volat na vlastne naklady, ma cakat na mieste, na ktore dotycny nikdy nepride, ale tesne predtym Vam posle mail, v ktorom sucho povie: sorry nieco mi do toho prislo. A ja ako taka p.. si zariadim cas, vylovim rastliny...
Alebo dalsi pacient Vam posle sms-ku v to rano, ked sa mame stretnut, ze nemoze a zase ja ako taka p... rano skoro vstanem vylovim rastliny - este mu dam do balicka aj nejake navyse a zase nic..

Asi si neuvedomujete, ze teraz tie rastlinky skoncia bohuzial v kosi.
(su to sice iba rychlorastuce bezne kupitelne, ale aj tak mi je ich riadne luto, nakolko mali u mna dobry zivot a mohla som ich radsej odniest do nejakej akvaristiky, kde by som dostala za ne napr. nejake krmivo - a aj keby nie, aspon by mohli prezit)

Nuz vazeni, mna uz toto nebavi - nabuduce to spravim tak, ze vyhlasim ze ich predavam za 1000 Sk a asi si ich budete viac vazit???!!!![/quote]
Obrázok používateľa
Duran4
 
Príspevky: 15
Založený: 20 Aug 2007 17:10 pm
Bydlisko: Bratislava-Lama?

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod Duran4 » 14 Sep 2007 23:14 pm

bettina neviem ci to bolo na mna ale ja som sa ozval dost skoro aby si nesla !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a to co som sucho povedal (sorry nieco mi do toho prislo) utekal som s chlapcom na pohotovost mal 39C
Obrázok používateľa
Duran4
 
Príspevky: 15
Založený: 20 Aug 2007 17:10 pm
Bydlisko: Bratislava-Lama?

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod Duran4 » 14 Sep 2007 23:31 pm

bettina a este nieco ten mail som poslal 8,30 rano a stretko bolo 11,30 a na skype 8,33 takze to nemolo tesne predtym a mimochodom to skype si este necitala cize od 9,9 2007 a neviem preco to davas az 13,9 2007 oznamujem Vam ze koncim so samaritanskou cinnostou a tie reci okolo toho...... No nic ked som ti spravil nejaku skodu tak ma to noc mrzí !!!!!!
Obrázok používateľa
Duran4
 
Príspevky: 15
Založený: 20 Aug 2007 17:10 pm
Bydlisko: Bratislava-Lama?

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod skala » 15 Sep 2007 00:54 am

no, ono duran, ostatni, nic ine ako telefonat, alebo osobny styk poriadne nefunguje.

Ja napr. napriek tomu, ze mam pocitac zapnuty takmer vzdy aj v praci, aj doma vecer, tak mail niekedy pozriem len raz za den. Pretoze jednoducho nemam chut a vobec nepovazujem mail za online komunikaciu
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod Duran4 » 15 Sep 2007 09:37 am

Skala ..... no vies ale ona na ten mail este pred 11,30 odpovedala !!!! tak vedela ze nepridem . potom neviem preco tam cakala a trhala rastlinky a ja som nanu nemal ziaden iny kontakt ... ja som uz dostal od dvoch rastlinky a velice si toho vazim lebo mi to dost pomohlo a ja niesom stych co sa dohodnu a potom sa neozvu alebo nehaju cloveka cakat .... este raz mal som len mail a skype a nato som sa ozval !!!!!!!!
Obrázok používateľa
Duran4
 
Príspevky: 15
Založený: 20 Aug 2007 17:10 pm
Bydlisko: Bratislava-Lama?

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod bettina » 15 Sep 2007 11:07 am

samozrejme ze som na ten mail odpovedala - nastastie mam doma internet.... - a aj to bola viac-menej nahoda, ze som si isla pozriet maily.

A ty si myslis, ze tie rasltliny budem lovit 5 minut pred tym ako sa mame stretnut???
Uz som to mala vsetko nachystane a cas som si zariadila tak, ako sme sa dohodli.

A to, ze tu teraz spomenies, ze chlapec mal vysoke teploty /co mimochodom je pekna vyhovorka - klobuk dole/., tak ja osobne si myslim, ze si dospaval opicu, nakolko si mi vecer predtym na skype povedal, ze ides zurovat!!!

Tolko moj nazor - mohol si byt radsej ticho - ak si si nevsimol ale v mojom prispevku som nikoho nemenovala.
Obrázok používateľa
bettina
 
Príspevky: 251
Obrázky: 48
Založený: 12 Aug 2005 07:28 am
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod Duran4 » 15 Sep 2007 11:40 am

Bettina :::::::::: ja ked chodievam zurovat tak nechlastam !!!!!!!!!! neviem ako ty ale asi ano ale to je tvoja vec mna dotoho nic.. Ale neviem preco si tam bola ako citam (ma cakat na mieste, na ktore dotycny nikdy nepride) ked si vedela ze sa nestretneme ????????? Tak neviem oco ti ide :-))) OFF
Obrázok používateľa
Duran4
 
Príspevky: 15
Založený: 20 Aug 2007 17:10 pm
Bydlisko: Bratislava-Lama?

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod Duran4 » 15 Sep 2007 11:51 am

Bettina ::::: a ked budem dospavat opicu tak ti nebudem cmarat na mail a na skype a budem spat vies !!!!!!!!! 8,30 hod :lol:A vyhovorka to nebola !!!!
Obrázok používateľa
Duran4
 
Príspevky: 15
Založený: 20 Aug 2007 17:10 pm
Bydlisko: Bratislava-Lama?

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod janoch » 15 Sep 2007 11:51 am

Myslím, že toto je už na ss, nech to tu nešpatí. :) :wink:
janoch
 
Príspevky: 172
Obrázky: 3
Založený: 30 Apr 2007 19:48 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod Silvester Valentin » 16 Sep 2007 22:55 pm

:( nech tu nie su len same negativne skusenosti :
kazdy kto mna oslovil, sa dostavil v dohodnuty cas bez problemov a zbytocnych prietahov. a za to im dakujem :lol:
Obrázok používateľa
Silvester Valentin
 
Príspevky: 302
Obrázky: 13
Založený: 15 Máj 2005 09:56 am
Bydlisko: BA

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod RadoA » 29 Sep 2007 06:44 am

Neuvažovalo sa nad možnosťou pridať komentáre k jednotlivým inzerátom? Pár krát ma už "káralo" okomentovať nejaký inzerát - a to či už pozitívne alebo negatívne. Mohlo by to pomôcť napr. neskúsenejším, aby sa, jemne povedané, nestali obeťou (vysoká cena, nespoľahlivá osoba,...)
Obrázok používateľa
RadoA
 
Príspevky: 678
Obrázky: 31
Založený: 25 Jún 2004 07:09 am
Bydlisko: Košice

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod thomas111 » 29 Sep 2007 12:10 pm

Ked tam budu aj komentare tak to bude ked to bolo tu na fore ...
Takze ked uvazujem logicky tak potom sa to moze premiestnit rovno sem a to asi nechceme :)
Obrázok používateľa
thomas111
 
Príspevky: 626
Obrázky: 27
Založený: 17 Jan 2006 01:35 am
Bydlisko: Stropkov, Presov

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod xDodox » 29 Sep 2007 12:27 pm

To skôr niečo ako "hlasovanie", napr. od 1 po 5 ako v škole :o .
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod KoRn » 20 Nov 2007 01:07 am

jednoznacne by malo byt ku kazdemu inzeratu dole spristupnena moznost pridavat komentar
KoRn
 
Príspevky: 114
Založený: 21 Okt 2007 00:30 am

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod Miloš » 20 Nov 2007 09:11 am

KoRn napísal:jednoznacne by malo byt ku kazdemu inzeratu dole spristupnena moznost pridavat komentar

co chces komentovat na inzeratoch bud mas zaujem alebo nie prave kvoli njektorym komentarom bola inzercia presunuta
Obrázok používateľa
Miloš
 
Príspevky: 1083
Obrázky: 113
Založený: 19 Aug 2005 18:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod laci » 20 Nov 2007 10:06 am

Miloš napísal:
KoRn napísal:jednoznacne by malo byt ku kazdemu inzeratu dole spristupnena moznost pridavat komentar

co chces komentovat na inzeratoch bud mas zaujem alebo nie prave kvoli njektorym komentarom bola inzercia presunuta
Tiež by ma zaujímalo čo by si chcel komentovať. :)
Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Obrazok

Odoslaťod Vlades69 » 14 Mar 2008 10:30 am

Viem,ze to bude asi od temy ale mohli by ste mi poradit ako mozem vlozit sem obrazok,popripade do albumu?Akosi to nemozem rozlustit.
Dakujem moc pekne
Obrázok používateľa
Vlades69
 
Príspevky: 35
Obrázky: 14
Založený: 31 Jan 2008 10:20 am
Bydlisko: Ba-DNV

Re: Obrazok

Odoslaťod xDodox » 14 Mar 2008 10:37 am

Vlades69 napísal:Viem,ze to bude asi od temy ale mohli by ste mi poradit ako mozem vlozit sem obrazok,popripade do albumu?Akosi to nemozem rozlustit.
Dakujem moc pekne

To je pravda, že úplne mimo tému. Pozri: Vkladani fotek a máme tu i vyhľadávanie. :lol:
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod Jirka Scobak » 14 Mar 2008 11:00 am

Me prisli vsichni, kdo se nehlasili, ze prijdou :).
Negativni skusenosti nemam.
Obrázok používateľa
Jirka Scobak
 
Príspevky: 1546
Obrázky: 194
Založený: 25 Jan 2007 22:14 pm
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod Šegi » 03 Apr 2008 20:06 pm

:( Tak ja mam iny problem . ragistroval som sa potvrdil link, napisalo teraz sa mozte prihlasit a NEJDE TO. napise mi potvrdte link. A ja ho uz vymazal z mailu :(
Obrázok používateľa
Šegi
 
Príspevky: 48
Obrázky: 11
Založený: 18 Jan 2007 21:33 pm
Bydlisko: Myjava

Odoslaťod Šegi » 03 Apr 2008 20:54 pm

Nasiel som ten link este v kosi. Zle som ho vymazal, ale aj tak mi to nefunguje :x
Obrázok používateľa
Šegi
 
Príspevky: 48
Obrázky: 11
Založený: 18 Jan 2007 21:33 pm
Bydlisko: Myjava

Odoslaťod marlo » 03 Apr 2008 21:07 pm

Šegi napísal::( Tak ja mam iny problem . ragistroval som sa potvrdil link, napisalo teraz sa mozte prihlasit a NEJDE TO. napise mi potvrdte link. A ja ho uz vymazal z mailu :(



preposli mi ten link co ti prisiel na burza@akva.sk
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.