FAUNIA BRATISLAVA 10.3.2024Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

FAUNIA BRATISLAVA 10.3.2024

Odoslaťod PiXeL_ » 03 Mar 2024 18:03 pm

Obrázok

Svojich miláčikov si môžete priamo kúpiť od chovateľov špecializujúcich sa na konkrétnu tematiku, takže sa o ich chove dozviete z prvej ruky.
Na Faunii stretnete vybraných chovateľov so širokého okolia a čakajú vás priateľské ceny vrátane bezplatného poradenstva.
Návštevníci sa budú môcť stretnúť s akvaristami, teraristami, vymeniť si s nimi svoje skúsenosti, prípadne sa poradiť. Ďalej si budú môcť vybrať zo širokej ponuky teráriových živočíchov, teraristických produktov, akváriových rybiek, krevetiek, slimákov, vodných rastlín, značkových krmív, akvaristických prípravkov, medikamentov a techniky pre terárium a akvárium a pod.

Táto jedinečná akcia sa bude konať v nedeľu 10.3.2024 od 09:00 do 13:00 hod.
Návštevníci sa budú môcť stretnúť s akvaristami, teraristami, vymeniť si s nimi svoje skúsenosti, prípadne sa poradiť. Ďalej si budú môcť vybrať zo širokej ponuky teráriových živočíchov, teraristických produktov, akváriových rybiek, krevetiek, slimákov, vodných rastlín, značkových krmív,
akvaristických prípravkov, medikamentov a techniky pre terárium a akvárium a pod.

Rezervácie predajných miest:
bratislava@faunia.sk

https://www.faunia.sk
Obrázok používateľa
PiXeL_
 
Príspevky: 49
Obrázky: 0
Založený: 16 Jan 2013 12:22 pm
Bydlisko: Bratislava

Reklama

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.