Práve je 20 Apr 2024 00:46 am

News News of "Ad acta"

Site map of "Ad acta" » Fórum : "Ad acta"

Neplatici

Iste sa vam uz niekomu stalo, ze ste poslali rybky, techniku alebo ine akvaristicke potreby zaujemcovi odpovedajucemu na vas inzerat. Nedavno ma takto kontaktoval jeden pan mailom, ze sa mi ozve ked sa vrati na SVK. Aj sa ozval, ale ze uz odchadza co nevidiet prec a chce si zobrat krevetky so sebou za hranice. Obycajne neposielam krevetky kym nemam peniaze na ucte dopredu, a tak ked to surilo poslal som. Uz nikdy viac. Nebolo ...
Read more : Neplatici | Zobrazenia : 72943 | Odpovede : 46


Prešovčania POZOR!!!

Včera som kúpil Hygrophilu difformis od Rataja v akvaristike pri Hause vložil do akvária a za pár sekúnd šok.
Krevetky polomŕtve.Pravdepodobne v akvariach kde sú rastliny používajú niečo na hubenie slimákov.Dajte si pozor aby ste nedopadli ako ja. Polovica populácie Cherryn už je na onom svete.Zo štyroch Japonic to rozchodili tri.Slimáky sú v poriadku.
V pondelok zistím čo je vo veci a pekne im ,,poďakujem" Tie čo som prelovil sú vporiadku.
Ak som porušil nejaký ...
Read more : Prešovčania POZOR!!! | Zobrazenia : 16906 | Odpovede : 16


aqua stretko v septembri???

Ahojte, započula som v akvaristike že sa vraj bude konať teraz v septembri stretko kde sa bude dať kúpiť rastlinky všeho druhu, rybky a pod... Je to pravda? Rada by som si tam šla nakúpiť rastlinky... Viete o tom niečo? Kde sa to bude konať a pod? Dík za odpovede
Read more : aqua stretko v septembri??? | Zobrazenia : 5862 | Odpovede : 3


Červene Víno

Čaute som pozeral Spectrum a tam davali čo je zdrave pre naše telo ...hovorili tam o Červenom Víne že nam predlžuje život .. pretože vedci to skušali na nejakych rybkach a im to predlžilo život o 60% lebo cervene vino obsahuje nejaku latku kt. im predlžuje zivot neviem presne ako sa vola ..asi "rosanutol" alebo niečo podobne ... myslite že sa niečo take da kupiť ? Ďakujem za odpovede
Read more : Červene Víno | Zobrazenia : 15035 | Odpovede : 14


Úprava príspevku

Prosím poraďte mi ako sa dá upraviť chybný názov , alebo text v príspevku, v pridanom obrázku v novej súťaži Foto rýb.
Ďakujem
Read more : Úprava príspevku | Zobrazenia : 4987 | Odpovede : 2


Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Ľudia Ľudia

Viete vy ešte povedať

Prepáč.
Mýlil som sa.
Ty si mal(a) pravdu.
Pomôžem ti.

Spýtali ste sa niekedy : Pán sused nepotrebujete s niečím pomôcť.
Pani suseda aj vy nakupujete? Pomôžem vám odniesť nákup.

Alebo tieto veci pre vás naozaj patria do sekcie Ad acta?

Hmmm...
Read more : Slušnosť Úcta Ospravedlnenie | Zobrazenia : 49098 | Odpovede : 56


BA - hľadá sa pomoc

Zdravím vás kolegovia akvaristi, hlavne tí z BA. Prosím o pomoc - v piatok večer (5.3.2010, cca 19-20 hod) mi dorazí nová nádrž a mám na jej vyloženie, vynesenie a naloženie na stojan málo rúk, potrebujem s tým helfnúť. Nádrž má rozmery 190x50x60, pôjde z auta do výťahu a potom z výťahu do bytu na stojan. Pivo, víno, gin a guláš zabezpečím, na špeciálnu okolkovanú žiadosť zoženiem aj tanečnice. Prosím ozvite sa mi tu alebo ...
Read more : BA - hľadá sa pomoc | Zobrazenia : 48059 | Odpovede : 51


Bezpečná doprava rýb

Vopred sa ospravedlňujem ak už tu podobná téma je založená(no nenašla som ju tu) :( :( - v tom prípade admin prosím premiestnite ju alebo ma aspoň usmernite kde nájdem danú temu. :wink:

A teraz k obrázku...našla som v knihe Dicka Millsa tento článok spolu s týmto obrázkom a podľa môjho ...
Read more : Bezpečná doprava rýb | Zobrazenia : 27782 | Odpovede : 22


www.domacezvieratka.sk

Važení přátelé akvaristiky, rád bych Vám představil náš nový e-shop
Code: Vybrať všetko
www.domacezvieratka.sk
jako pobočku českého
Code: Vybrať všetko
http://www.domacizviratka.cz
Výhodou našeho e-shopu je rychlé dodání - 6 pracovních dní za 6 EUR. Využijte našeho pestrého sortimentu za nejnižší ceny!
Read more : www.domacezvieratka.sk | Zobrazenia : 12957 | Odpovede : 12


Fotografie akvarií Vladimira Pelikana

Zdravim. Vopred sa opravedlnujem ak zakladam "zbytocnu" alebo duplikatnu temu. Chcel by som si pozriet nejake fotografie akvarií tohoto pana. Hladal som po nete ale nic som nenasiel. Nepozna niekto z vas nejaku stranku a pod. Dakujem.
Read more : Fotografie akvarií Vladimira Pelikana | Zobrazenia : 7263 | Odpovede : 5


 

Prihlásenie  •  Registrovať


Štatistiky

Celkovo 306615 príspevkov • Celkovo 10513 tém • Celkovo 13184 používateľov