Práve je 29 Mar 2024 03:42 am

News News of Akvarijné ryby

Site map of Akvarijné ryby » Fórum : Akvarijné ryby

Všetko okolo akvarijných rýb

Ruducha na ulite neritine voj. prilba

Zdravím. Chcel by som sa spýtať, ako by ste odporučili odstrániť ruduchu, ktorá je na ulitach slimákov. Keďže som mal nejaké fľaky na anubiasoch a aj v určitej miere ma koreňoch povyberal som aj s koreňmi. Oddelil prestrihal, korene aj Rastliny na pár minút vyluhoval v zriedenom save oplachol… už som to takto robil pár rokov dozadu. Mám celkovo 6x neritiny a na 2 najstarších je ruducha na ich ulite… netrúfam si ich vyluhovat v ...
Read more : Ruducha na ulite neritine voj. prilba | Zobrazenia : 1039 | Odpovede : 4


Pseudomugil luminatus

Ahojte, chvel by som sa informovať o chove Pseudomugil luminatus.
Mám set Diversa 50 LED (37,5 litra) s 10 W osvetlením Aquael Sunny, ohrievač - 50 W (teplotu mám na 25), filter Sunsun HW-603B do ktorého som použil Saechem Matrix s nitrifikačnými baktériami Biofilter tabs od Dajana.
Použil som 6 l substrátu Invital Japanese Soil. Ako dekoráciu som použil koreň Red Moor Wood a kamene Dragon stones.
Do substrátu som vysadil:
Sagittaria teres -zadná časť ...
Read more : Pseudomugil luminatus | Zobrazenia : 5208 | Odpovede : 9


Terčovce plachost

Zdravím kúpil som terčovce veľkosť cca 6cm od chovateľa 7ks (3ks tyrkys 4ks snakeskin) akvárium 240L, meral som vodu všetko je pohode ako ma byt až na pH 7,5 ale to mal aj predávajúci že tam ma pH až okolo 8 a nemá problémy s chovom a odchodom, teplota 30C vodu mením každý týždeň 1/3, terčovce sú strašne plaché cez deň ani nevylezu až navecer keď nikoho nevidia a je kľud tak plávajú po celom ...
Read more : Terčovce plachost | Zobrazenia : 11186 | Odpovede : 21


Aká hufova ryba ku skalarom ?

Ktorá hufova ryba (v dospelosti do 5-6cm) prežije pri pariku skalarov ? (Neonky červené padli). Vdaka.
Read more : Aká hufova ryba ku skalarom ? | Zobrazenia : 3324 | Odpovede : 3


Ikri panciernicek zeleny

Dobrý deň pred 2 dňami sa mi vytreli panciernicek zeleny cca 200 ikri. Podarilo sa mi zachrániť skoro všetky. Dnes pozerám a sú v nich čierne bodky, je dajaka šanca že niečo z nich bude? Čím a kedy ich kŕmiť keďže v našom meste nemajú žiadne juniorky granule ani ziabronozky nic.
Stačí keď klasicke granulky podrvim na prášok alebo vločky?
Dneska som pozerala že sa tam niečo čierne bodky hýbu.
Môžem ich dať aj do ...
Read more : Ikri panciernicek zeleny | Zobrazenia : 3282 | Odpovede : 3


Pohlavie

Vie mi niekto povedať ktoré z týchto skalarov je samec a ktoré samica ? ObrázokObrázokObrázok

Odoslané z M2012K11AG pomocou Tapatalku
Read more : Pohlavie | Zobrazenia : 3671 | Odpovede : 4


Vytreli sa mi diskusi

Čaute neviete mi poradiť vytreli sa mi diskusi v spoločenskom akva mám tam ďalších dvoch diskusov ešte a panciernickov teplota vody 28 stupňov neviete mi poradiť ako ďalej postupovať keďže som aj začiatočník v chove diskusov dik
Read more : Vytreli sa mi diskusi | Zobrazenia : 3622 | Odpovede : 3


Guppy

911C4D08-29C6-4767-B15A-2A734FB91E60.jpeg
Read more : Guppy | Zobrazenia : 15702 | Odpovede : 36


180 moja prvá

Po dvoch krpcoch 54,25,37 (teda troch) je tu Prvé väčšie . Nová 180 Aquantlantis 180 Volga. tak ideme na to. Ruby
Read more : 180 moja prvá | Zobrazenia : 2513 | Odpovede : 1


ryby do jazierka

ahojte,chcel by som sa spýtať či nemá niekto na predaj zopár kusov hrebenačky.Je to slovenský druh možno ju ma niekto v rybníčku...
Read more : ryby do jazierka | Zobrazenia : 1861 | Odpovede : 0


 

Prihlásenie  •  Registrovať


Štatistiky

Celkovo 306609 príspevkov • Celkovo 10513 tém • Celkovo 13183 používateľov