Práve je 24 Apr 2024 15:26 pm

News News of Americké cichlidy

Site map of Americké cichlidy » Fórum : Americké cichlidy

Všetko okolo amerických cichlíd

Akara modra

Ahojte
Mám párik akary modrej.Možem k nim dat skalarov amazonských?
Dakujem
Read more : Akara modra | Zobrazenia : 3834 | Odpovede : 4


akara modra, akara hneda + jaguar?

ahojte,
mam cca 500l akva a v nom 10x akaru modru a 5x akaru hnedu. mozem k nim pridat parik jaguarov teda kancika managujskeho? nevyvrazdia mi to vsetko tam?
Read more : akara modra, akara hneda + jaguar? | Zobrazenia : 4353 | Odpovede : 2


Cichlazoma zebrovitá

Dobrý Deň, chcela by som sa opýtať. Chovám Cichlazoma zebrovitá 1 pár. Už majú aj malé ryby. Plávajú už 2 dni.Ostatné druhy rýb som premiestnila do iného akvária. Dnes ráno som si všimla že samička samca hryzie a tak. On chudák celý zbledol a môže byť len na jednom mieste. Je to normálne alebo mám samce premiestniť do iného akvária? :) veľmi sa do toho nevyznám.
Read more : Cichlazoma zebrovitá | Zobrazenia : 5988 | Odpovede : 4


Americké cichlidy chovatelia

Dobrý deň skúšal som hľadať či náhodou nie je už nejaká takáto téma na fóre ale presnejšie som nenašiel. Kedysi som choval ameriku presnejšie ocelatov čo sa mi podaril aj odchov, cichlidy perleťové a nakoniec som skončil pri diskusoch. Chcel by som sa ale vrátiť k väčším amerikám len inzerátov o predaji je málo a to väčšinou ocelatusi, sem tam nejaká akara. Vedel by mi tu niekto poradiť nejakého chovatela a predajcu amerických cichlid ?druhovo ...
Read more : Americké cichlidy chovatelia | Zobrazenia : 17422 | Odpovede : 19


Stmavnutie cichlidky mnohotrnnej

Ahojte,mám doma dve uvedené cichlidky v dospelom veku.Z ničoho nič mi jedna z nich zmenila farbu,stmavla a skrýva sa.Neviem, čo sa s ňou stalo.Zatial žerie.Trvá to už asi 2 týždne.Ďakujem za odpoveď
Read more : Stmavnutie cichlidky mnohotrnnej | Zobrazenia : 12100 | Odpovede : 15


amerika v 100L

ahojte pohravam sa s myšlienkou založit si nejke biotopove akvarium a v poslednej dobe dost uvažujem nad amerikou.
moje akva je 80x30x40cm predstava by bola husto prepletene korene, nejaky tmavši subsrat alebo štrk (potrebujem poradit) nejake rastilny(tiež sa nevyznam) mam iba anubiasy a chcel by som nejake machy.
čo sa tyka ryb tak ramirezky alebo apistogrami pripadne akara zelena v počte 1samec-3samice bud iba jeden druh cichlidieak alebo dva a k tomu asi tak 15-20neoniek. ...
Read more : amerika v 100L | Zobrazenia : 6209 | Odpovede : 4


Opuchnute oko u astronotus ocellatus

Zdravim vospolok,
Chovam dve ocelatky, maju cca vyse roka. Jedna je cierno-oranzova a druha albin.
Tomu albinovi opuchlo oko. Zvacsilo sa asi dvojnasobne. Ryba vyzera byt pokojna,
ale asi to nie je bezne.
Chcel by som sa poradit, ci sa da take nieco liecit a ako.

V prilohe prikladam aj foto.

Dakujem za rady

S pozdravom
Cejo
Read more : Opuchnute oko u astronotus ocellatus | Zobrazenia : 4021 | Odpovede : 2


Thorichthys - identifikácia

Minulý rok som kúpil v bratislavskej Symbioze 4 ks cichlíd Thorichthys ellioti (odhadom vtedy cca 5-7 cm veľkých). Medzi rybami sa dali identifikovať väčšie kusy s menej červeným bruchom a trochu dlhším pyskom, tie som považoval za samce. Menšie s kratším pyskom a kontrastnejšie sfarbené som pokladal za samice, vybral som si teda 2,2. Postupom času, ako som viac porovnával svoje ryby s obrázkami a videami na nete, som začal mať trochu pochybnosti, či sú ...
Read more : Thorichthys - identifikácia | Zobrazenia : 6105 | Odpovede : 4


Cichlida mnohotrnna [Archocentrus multispinosus]

Dobry den,
nevedel by mi niekto poradit kde v KE by som nasiel tuto rybu?

Dakujem.
Read more : Cichlida mnohotrnna [Archocentrus multispinosus] | Zobrazenia : 5487 | Odpovede : 4


Afrika vs Amerika

Zdravím Vás, chcel by som sa opýtať aký je Váš názor na afriku vs ameriku. mám v akva 2x ocelatus spolu s afrikou( melanochromis, pseudotropheus).

Vďaka za názor
Read more : Afrika vs Amerika | Zobrazenia : 34685 | Odpovede : 34


 

Prihlásenie  •  Registrovať


Štatistiky

Celkovo 306624 príspevkov • Celkovo 10513 tém • Celkovo 13188 používateľov