Práve je 29 Mar 2024 11:49 am

News News of Recenzie výrobkov

Site map of Recenzie výrobkov » Fórum : Recenzie výrobkov

Ak mate doma výrobok o ktorom chcete napísať recenziu

Pasce na slimáky JBL a SERA

IMG_4885.JPG
IMG_4930.JPG
Zdravím vospolok. Tak stručne. JBL nie je tak priestorovo náročná a Sera má zasa naviac poistnú mriežku (ak osadíte každý dielik mriežky, nezmestí sa medzi ne trošičku väčšia kotúľka, ak každý druhý, zmestí sa tam zasa aj menšia rybka - viť foto: mladé pancierničky a thajská prísavka)
- nestresuje to tak rybky ako vyberanie pinzetou či rukou, predsa sa nejaké slimáky "chytia" a vyberiete viac jedným vrzom ...
Read more : Pasce na slimáky JBL a SERA | Zobrazenia : 1025 | Odpovede : 2


Aliexpres CO2 -PRAKTICKÉ SKÚSENOSTI

Ahojte, máte niekto vyskladané sety zo súčiastok z Aliexpresu? Nezaujíma ma názor niekoho, kto nemá a povie, že on nechce nič z ĆÍNY - to Vám rád dovysvetlím, ako aj vaše auto z Germany nie je z Germany... :D

Ak máte vlastné praktické skúsenosti, budem vďačný za info :) :mrgreen: ...
Read more : Aliexpres CO2 -PRAKTICKÉ SKÚSENOSTI | Zobrazenia : 3973 | Odpovede : 4


Aqua Medic reactor 1000

Po mojich pokusoch a omyloch ako co najviac zefektivnit distribuciu CO2 v akvariu, tykajucich sa hlavne mojej neochoty investovat peniaze do nejakeho drahsieho inline difuzora nakoniec volba padla na tento zazrak. Ucet aj ocakavania boli vysoke, tak sa podme pozriet, ako to dopadlo.

Telo difuzora je dost velke a bude treba dost ohybat hadice. Moj Fluval 406 s ciernymi ohybnymi hadicami sa ale nemal problem prisposobit. Obycajne hadice sa budu lamat. Inflow/outflow z difuzora je ...
Read more : Aqua Medic reactor 1000 | Zobrazenia : 2243 | Odpovede : 0


ONF flat one

Po vyse polroku pouzivania tohto svetla som sa rozhodol napisat moje skusenosti, radosti a uskalia.

Vlastnim konkretne typ Flat one standard 90cm.

Dizajnovo jedno z najkrajsich svetiel na trhu. Elektronika s WiFi a appkou. No nekup to. Cize takto:

Svetlo svieti a svieti naozaj dobre. Zacal som si vsimat farby ryb a rastlin, ktore som predtym (Chihiros) ani nevedel, ze existuju. Skusal som ho na dry start (12hod na max) a svetielko bolo teplejsie, ale ...
Read more : ONF flat one | Zobrazenia : 5153 | Odpovede : 8


Organ-Ex a Neo Media

Poznáte tieto filtračné náplne "Organ-Ex" a "Neo Media", ako ste s nimi spokojný, a aké máte s nimi skúsenosti?
Read more : Organ-Ex a Neo Media | Zobrazenia : 6960 | Odpovede : 14


Rastliny z aquaperuena - negativna recenzia

Chcel by som sa podelit o velmi negativnu skusenost z internetovym obchodom rastlin aquaperuena. Tento internetovy obchod alebo nejaky z jeho clenov tiez pravidelne pridava inzerciu na bazos pod nazvom "190 Druhov Akvariove Akvarijne Rastliny" pripadne nazov mierne obmiena. Clovek (Filip Rácz) ktory so mnou komunikoval mejlom pouziva mejlovu adresu ryba.akvarium@gmail.com a pod touto adresou sa da najst aj inzercia na bazosi.

Objednal som si rastlinu Limnobium laevigatum. To co ...
Read more : Rastliny z aquaperuena - negativna recenzia | Zobrazenia : 5160 | Odpovede : 9


Kalium - Potassium test

Ide o test firmy easy-life na draslík. Test sa zdá na prvý pohľad dosť prácny. Ale po pár použitiach to ide už rýchlo. Vytknúť sa dá jedine návod na obsluhu, kde píšu, že "nakvapkajte tekutinu ktorú ste nasali do pipety, do druhej testovacej skúmavky. Porovnajte farbu tekutiny s farebným schématom."
Lenže treba počkať aspoň 15 - 20 minút, lebo farba tekutiny je iná a nezapadá do žiadeho farebného políčka.
Až po uplynutí uvedeného času sa ...
Read more : Kalium - Potassium test | Zobrazenia : 6389 | Odpovede : 11


Schego Optimal WS2 - vzduchovací motorček

Schego Optimal WS2

Môj kompresor EHEIM 400 začal štrajkovať, tak som sa začal obzeral po novom prípadne inom dobrom hlavne tichom kompresore. Môžem potvrdiť, že EHEIM bol tichý, ale jeho konštrukcia nie je moc trvácna (plast). Síce ho mám dlhšie ale v podstate išiel v kuse iba rok. Jedného dňa začal vrčať na svet. Dal som mu šancu rozobral som ho a zistil som, že sa odlomil kolíček na ramene čo kmitá membránou. Pre istotu ...
Read more : Schego Optimal WS2 - vzduchovací motorček | Zobrazenia : 3647 | Odpovede : 4


chihiros dr.

neviem ako ste natom vy,ale mne zatie tri mesiace je totok 2 membrana!jedno ducho mi
prestane fungovat!!ako vtedy mam problem,ked ju vybere z akva a zabudne na ne vyschne,vratim spet a uz nefunguje,mali ste uz aj vy taky problem??
Read more : chihiros dr. | Zobrazenia : 3558 | Odpovede : 2


Hagen JF50 Marina

Ahojte, skoda ze som si tu temy okolo Hagen filtrov neprecital skor.. kupil som si Hagen, vnutorny JF50 Marina.. lebo to bol jediny filter s rampou ktory v SuperZoo mali.. nema sice kontrolu rychlosti prudenia vody, ale da sa otacat smer prudenia, napojit hadicka na vzduch, je do 50l, pricom iba 3,3W spotreba a udavany max je 300l/h.. vnutri je maly molitan a krabicka s kamienkami a uhlim. Mne slo o tu rampu, tak som ...
Read more : Hagen JF50 Marina | Zobrazenia : 3138 | Odpovede : 1


 

Prihlásenie  •  Registrovať


Štatistiky

Celkovo 306610 príspevkov • Celkovo 10513 tém • Celkovo 13183 používateľov