externý filter tetra tec 700



Technika - filtrácia akvária, problémy s osvetlením, kryty na osvetlenie, reverzná osmóza, aktívne uhlie, ohrev akvária....

externý filter tetra tec 700

Odoslaťod mikino » 28 Máj 2008 22:10 pm

Vedel by mi niekto poradiť kde by som mohol zohnať k filtru tetra tec 700 dlhšie hadice,prerábam, akvárko a nedočiahnu mi ,napísal som už aj do firmy kde som filter kúpil ,ale odpoveď žiadna.
budem vďačný za každú radu.
Obrázok používateľa
mikino
 
Príspevky: 3
Založený: 17 Apr 2008 21:36 pm
Bydlisko: Radošina

Reklama

Re: externý filter tetra tec 700

Odoslaťod jano_i » 29 Máj 2008 10:13 am

mikino napísal:Vedel by mi niekto poradiť kde by som mohol zohnať k filtru tetra tec 700 dlhšie hadice,prerábam, akvárko a nedočiahnu mi ,napísal som už aj do firmy kde som filter kúpil ,ale odpoveď žiadna.
budem vďačný za každú radu.


Co takto zmerat priemer hadic, kupit hadice, rychlospojky? Napr. v Baumaxe, Hornbachu.
Obrázok používateľa
jano_i
 
Príspevky: 210
Obrázky: 40
Založený: 04 Feb 2006 14:12 pm
Bydlisko: Senne City

Odoslaťod Drakan » 29 Máj 2008 12:20 pm

Tak tu by si ich mohol objednat:
http://www.aquaristik.de/shop5/02c6d598 ... /index.php
Ibaze to budu rovnako dlhe hadice ako mas pri filtri. Okrem toho dobierka z Nemecka ... proste sama komplikacia!
To co ti navrhuje jano__i bude urcite najschodnejsie riesenie. Urcite podobnu hadicu najdes!
Len by som si daval pozor na umiestnenie filtra pretoze ak tam das dlsie hadice a filter bude napr. pod akvarkom nemusel by stihat vytlacit dostatok vody, ked mi rozumies.

Vela zdaru :wink:
Obrázok používateľa
Drakan
 
Príspevky: 29
Obrázky: 1
Založený: 04 Máj 2005 13:44 pm
Bydlisko: Košice

Re: externý filter tetra tec 700

Odoslaťod Imrich Fuljer » 29 Máj 2008 19:18 pm

Zmeraj si vnutorny priemer hadice / svetlost / a presne taku hadicu si zakup.
Dolezite je aby si si nekupil ziadnu lacnu " lamaciu bucoru ". Ak budu mat tak si pytaj rakusku SEMPERITKU. Su to vynikajuce zahradne hadice ktore sa nelamu. A mas po probleme

Imrich Fuljer
Obrázok používateľa
Imrich Fuljer
 
Príspevky: 356
Obrázky: 67
Založený: 25 Aug 2007 12:25 pm
Bydlisko: Bytca-SLOVENSKO


Naspäť na Technika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.