moje AQ - a prosim o radu



Všetky otázky ľudí ,ktorý začínaju alebo chcú začať s akvaristikou.Akvaristické začiatky.

moje AQ - a prosim o radu

Odoslaťod adnrej8568 » 14 Jún 2008 22:40 pm

Nazdar toto je moje akvarko (ano viem neni to nic moc a preto prosim o radu) Obrázok chcem teda poprosit o radu karasy my vkuse zeru rastliny a preto ich tam nemam neviem ako mam to AQ urobit krasne poradte mi co tam mam dat. Pacili sa mi bambusy pozapichane, a umele rastliny sa mi nepacia.
adnrej8568
 
Príspevky: 22
Založený: 24 Máj 2008 12:03 pm
Bydlisko: Nitra

Reklama

Odoslaťod adnrej8568 » 15 Jún 2008 08:32 am

a este nieco,to drevo co mam dole asi farbi je to mozne? kupil som ho umyl dal do akva a na druhy den bola voda hneda, vymenil som vodu drevo som tam vratil a na druhy den to iste (dnes rano) co mam robit?
adnrej8568
 
Príspevky: 22
Založený: 24 Máj 2008 12:03 pm
Bydlisko: Nitra

Odoslaťod Raviolka » 15 Jún 2008 10:33 am

Nazdar :-) Aby bylo akva krásné, dala bych pryč ty závojnatky - teda původně jsem to tak pochopila "karasy my vkuse zeru rastliny a preto ich tam nemam", ale jak koukám, je to přesně naopak :roll:
Když se ti líbí bambusy, dej tam bambusy, co ti na to říct... Každý tady máme jiný vkus, já bych tam dala rostliny a jiné ryby, ale je to tvoje akvárium a určitě víš, proč sis po pečlivém zvažování vybral zrovna karasy, že? :wink:

Kořen barví, to je úplně normální, dej si vyhledávat "koren" a hned budeš mít jasno. Mě by spíš zajímalo, co jsou tam ty dvě "věci" - na dně je kořen, kámen (to je ok) a potom dva dost záhadné předměty, které by MÉMU akváriu na kráse rozodně nepřidali, ale opakuju, je to TVÉ akvárium... tak se jen ptám, co to je, nic víc :-D
Obrázok používateľa
Raviolka
 
Príspevky: 2578
Obrázky: 68
Založený: 18 Feb 2004 15:06 pm
Bydlisko: Ostrava


Naspäť na Začínam s akvaristikou

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.