Dôvod zamykania tém



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Odoslaťod adrianus-aquarius » 03 Apr 2008 14:04 pm

mne sa nepozdáva iba VOĽNÁ diskusia vs. ZAMYKANIE tém
adrianus-aquarius
 
Príspevky: 23
Založený: 12 Nov 2007 11:55 am

Reklama

Odoslaťod ranko » 03 Apr 2008 16:50 pm

nerozumiem jednej veci,nevyznam sa v chode fora,ale pre kohokolvek je tak jednoduche vytvorit na 3 kliky novu temu ale admin alebo moderator nedokaze jednoducho vytvorit jeden "kufrik" pomenovat ho napr ohrievace a nabuchat tam vsetky tykajuce sa temy ci uz zamknute alebo beziace,proste ich dodatocne roztriedit.je to len uvaha a mozno sa to naozaj neda, a bude to treba estelen vymysliet :)
Obrázok používateľa
ranko
 
Príspevky: 325
Obrázky: 6
Založený: 03 Okt 2007 13:15 pm
Bydlisko: BA prievoz

Odoslaťod VLADY » 03 Apr 2008 17:34 pm

NO šak dobrý nápad to je... ak by sa to dalo tak to by nebolo zlé a sprehladnilo by to tuná celé fórum.... :roll:
Obrázok používateľa
VLADY
 
Príspevky: 441
Obrázky: 12
Založený: 22 Nov 2007 12:19 pm
Bydlisko: BA-Trávnike

Re: Dôvod zamykania tém

Odoslaťod Kubo » 03 Apr 2008 18:02 pm

To asi nebude vyriesenim pridavania duplicitnych tem :)
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Odoslaťod StanleyPWL » 03 Apr 2008 18:06 pm

vidi sa mi ze phpBB2 este nema funkciu "merge forums" tak sa to zrejme neda ...
StanleyPWL
 
Príspevky: 189
Založený: 13 Feb 2008 15:15 pm
Bydlisko: Malacky

Re: Dôvod zamykania tém

Odoslaťod ranko » 03 Apr 2008 18:30 pm

je mi jasne ze sa aj napriek tomu najde truba ktora otvori dalsiu temu ale ta by sa miesto zamknutia a pridania odkazu na danu temu jednoducho pridala do komina k ostatnym.. aj ked asi to nieje technicky mozne :(
Obrázok používateľa
ranko
 
Príspevky: 325
Obrázky: 6
Založený: 03 Okt 2007 13:15 pm
Bydlisko: BA prievoz

Odoslaťod StanleyPWL » 03 Apr 2008 18:38 pm

pokial admin zbada novozalozenu duplicitnu temu, tak ju proste moze citovat v prislusnej a povodnu zamknut s odkazom na prislusne pokracovanie a po case v klude zmazat ... da sa to riesit podobne aj ked je tam odpovedi malo ... ak sa nakopia, tak by to bolo cele neprehladne uz ...
StanleyPWL
 
Príspevky: 189
Založený: 13 Feb 2008 15:15 pm
Bydlisko: Malacky

Odoslaťod ranko » 03 Apr 2008 19:04 pm

asi hej.. bol to len taky napad :)
Obrázok používateľa
ranko
 
Príspevky: 325
Obrázky: 6
Založený: 03 Okt 2007 13:15 pm
Bydlisko: BA prievoz

Re: Dôvod zamykania tém

Odoslaťod xDodox » 03 Apr 2008 20:26 pm

Stačí pozrieť kôš a mnou zamknuté témy.
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod Y2K » 29 Júl 2008 13:22 pm

Ajajaaaj....zas som tusim niekomu dvihol krvny tlak :o

http://www.akva.sk/viewtopic.php?t=8312

Clovek si len poviem svoj nazor a uz ho kamenuju.... :roll:

PS: Mal som na mysli to zamknutie temy
Y2K
 
Príspevky: 176
Obrázky: 18
Založený: 09 Mar 2008 11:17 am

Odoslaťod Y2K » 29 Júl 2008 14:16 pm

Y2K napísal:Ajajaaaj....zas som tusim niekomu dvihol krvny tlak :o

http://www.akva.sk/viewtopic.php?t=8312

Clovek si len poviem svoj nazor a uz ho kamenuju.... :roll:

PS: Mal som na mysli to zamknutie temy


Kedze je dana tema uz zamknuta a pripisovat do nej mozu len "vyvoleni".
Tak to napisem sem....

Odmedzeny si tak akurat ty (snad vie koho sa to tyka)....ja som to sem pisal uz vela krat ale napisem to znova:

1. Fakty a rady si rad vypocujem, akurat sa vzdy pytam preco, a na mozne alternativy, nie preto ze by som nechcel to co konkretne radite ale proste ma zaujimaju ci su ci nie su aj ine moznosti a to neznamena ze by som bol arogantny alebo obmedzeny, len proste nie som stroj ktory kopiruje co vravia ini.
Vela vasich rad som zuzitkoval a som za to vdacny.
2. Ked sa spytam na nejaku konkretnu otazku, cakam na nu konkretnu odpoved, nie zasa dokola to iste ze som arogantny debil co nepocuva inych.
Ano spravil som chybu ze som nasadil ryby ake som nasadil a priznavam to, ale na druhej strane sa mi to tak paci a nevidim v tom problem ze to nie je tak ako si vy predstavujete.
3. JA TU NIKOHO NEURAZAM tak ako niektori (si arogantny a obmedzeny, a ty si to pokazil lebo si spravil toto a toto, a podobne....)
Ako to mozete povedat, nepoznate ma osobne !
A len preto ze nepoviem, ano ujo, ty si mudry a vies toho viacej tak ja spravim presne co si povedal a nebudem sa nic pytat.
Toto mne pripada ako obmedzenost.

2 admin: Ospravedlnujem sa za OFF TOPIC a taky dlhy vylev ale nie je mi umoznene to napisat inde.
Kludne konajte svoju povinnost.

PS: Verim ze su tu aj normalni ludia.....ako som reagoval aj na jednu odpoved v spominanom vlakne.
Y2K
 
Príspevky: 176
Obrázky: 18
Založený: 09 Mar 2008 11:17 am

Odoslaťod Roman » 29 Júl 2008 14:18 pm

neviem kto tvoju temu zamkol, ja som to nebol...a je mi to jedno

len mi je luto tych ryb ktore mohli zit

rob ako myslis, pokial nie si ani schopny poriadne precitat prispevok na ktory reagujes a namiesto uvazovania o tom kde sa stala chyba vyskakujes ako certik z krabicky....budes to mat este tazke, ja s tebou koncim
snaha bola ale aj moja ochota ma svoje hranice
Obrázok používateľa
Roman
 
Príspevky: 827
Obrázky: 4
Založený: 25 Mar 2003 14:44 pm
Bydlisko: Bernolakovo, predmestie Bratislavy

Odoslaťod Y2K » 29 Júl 2008 14:24 pm

Roman napísal:neviem kto tvoju temu zamkol, ja som to nebol...a je mi to jedno

len mi je luto tych ryb ktore mohli zit

rob ako myslis, pokial nie si ani schopny poriadne precitat prispevok na ktory reagujes a namiesto uvazovania o tom kde sa stala chyba vyskakujes ako certik z krabicky....budes to mat este tazke, ja s tebou koncim
snaha bola ale aj moja ochota ma svoje hranice


Ano to je aj mne....a ano mozno preto ze su tak skombinovane sa to stalo, mozno kvoli teplu, mozno kvoli NEvzduchovanie, mozno , mozno....beriem na seba plnu zodpovednost.


Mna ale najviac stve 3-ti bod.
Ja som na nikoho neutocil ani po tom co si ty napisal ze som arogantny a obmedzeny.
To je podla mna trosku moc.

Kto temu zamkol neviem ani ja...a ani som to nespominal.
Y2K
 
Príspevky: 176
Obrázky: 18
Založený: 09 Mar 2008 11:17 am

Re: Dôvod zamykania tém

Odoslaťod xDodox » 29 Júl 2008 15:28 pm

Neuraz sa Y2K, ale chováš sa podľa mňa dosť "detinsky". Akonáhle máš dáku príležitosť, hneď "vybuchneš" a hľadáš vinníka. Pozeral som si práve tu tému, a v poslednom tvojom príspevku je toto:
Y2K napísal:Toto by som rad predstrel ako ukazkovu odpoved na moju otazku.
Proste som sa daco spytal a tu mam super odpoved.

Taktiež by som to bral ako vyriešenú "tému" (veď sám to pripúšťaš"). A taktiež:
Y2K napísal:Ostatne komentare su podla mna relevantne (vzhladom na otazku) a riesia uz inu problematiku

A ešte jedna vec. Celá téma ma jednu otázku (tvoju) a dvadsať odpovedí (z toho je 10 tvojich) :shock: .

Tú tvoju tému nie je problém otvoriť, ale má to zmysel? Podľa mňa veľký nie. Keď sa ti snažia poradiť, hneď útočíš. Tak potom načo sa vlastne pýtaš? Načo potrebuješ rady?
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Dôvod zamykania tém

Odoslaťod Y2K » 29 Júl 2008 15:37 pm

xDodox napísal:Neuraz sa Y2K, ale chováš sa podľa mňa dosť "detinsky". Akonáhle máš dáku príležitosť, hneď "vybuchneš" a hľadáš vinníka. Pozeral som si práve tu tému, a v poslednom tvojom príspevku je toto:
Y2K napísal:Toto by som rad predstrel ako ukazkovu odpoved na moju otazku.
Proste som sa daco spytal a tu mam super odpoved.

Taktiež by som to bral ako vyriešenú "tému" (veď sám to pripúšťaš"). A taktiež:
Y2K napísal:Ostatne komentare su podla mna relevantne (vzhladom na otazku) a riesia uz inu problematiku

A ešte jedna vec. Celá téma ma jednu otázku (tvoju) a dvadsať odpovedí (z toho je 10 tvojich) :shock: .

Tú tvoju tému nie je problém otvoriť, ale má to zmysel? Podľa mňa veľký nie. Keď sa ti snažia poradiť, hneď útočíš. Tak potom načo sa vlastne pýtaš? Načo potrebuješ rady?



Ja utocim???? Kokooos....citate tu vobec co pisem?
Nemam slov...
Ja som na nikoho neutocil a ak hej tak urcite nie prvy a uz vobec som neurazal (skor naopak).

A vyriesena tema? No ano, ja mam problem vyrieseny to hej....ale ta otazka by mohla mozno pomoct aj inym a mozno by mohli aj doplnit.
Takze z mojho pohladu, kludne zamok, z pohladu mozno komentarov inych a otvorenej temy ci vzduchovanie alebo nie...mozno nezamykat.
Ale to je rozhodnutie admina nie moje (nanestastie).

No a este k tomu ze ked mi radia hned utocim....nemyslim si.
Na normalnu odpoved som povedal dakujem (a inak tu predstretu odpoved som myslel v dobrom, ze odpovedal a celkom dobre na to co som sa pytal, nie pokeci okolo, ak ste to pochopili naopak, ospravedlnujem sa), na rady typu mas to posrane od zaciatku som nebol zvedavy (ano to uz vieme davno, ale to neriesi tu temu).

A zasa som sa musel opakovat...
Y2K
 
Príspevky: 176
Obrázky: 18
Založený: 09 Mar 2008 11:17 am

Re: Dôvod zamykania tém

Odoslaťod xDodox » 29 Júl 2008 16:11 pm

Neviem či to má ešte zmysel, a skúsim to.
Keď čakám na niečo odpoveď, musím vedieť zniesť i kritiku a nebyť hneď vzťahovačný. Roman ti napísal, že to nie je vhodná osádka (kombinácia) rýb. Keby to nebol taký mix, možno pri výpadku vzduchovania by sa nič také nestalo (úmrtia). Aká bola tvoja reakcia? Vzťahovačnosť.
Y2K napísal:.....lebo ja som podla nich "nevhodny" chovatel....

Nikto nič také napovedal, len sa ti snažil "naznačiť" cestu.

Ty neútočíš, a toto si máme ako vysvetliť?
Y2K napísal:Ale asi sa ako vzdy mylim, spytaj sa tu "bohov" ti vedia vsetko najlepsie 8)

Nedotklo sa ma to (neboj sa), ale v budúcnosti radšej zvážim, či ti mám na dáku tvoju otázku odpovedať. Nemyslíš?
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Dôvod zamykania tém

Odoslaťod Drink59 » 29 Júl 2008 16:22 pm

toto je phpBB 2? prečo neskocite na phpBB 3? tam sa to da krasne sprehladnit
Obrázok používateľa
Drink59
 
Príspevky: 96
Obrázky: 1
Založený: 29 Júl 2008 07:30 am
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Odoslaťod lianadrink » 02 Aug 2008 13:47 pm

xDodox: Vôbec ti nezávidím, niektorí ludia sa mali narodiť ako mulice (tvrdohlaví sú na to dosť).
Ale ti to zvládneš :wink:
Obrázok používateľa
lianadrink
 
Príspevky: 69
Založený: 29 Máj 2007 11:55 am

Re: Dôvod zamykania tém

Odoslaťod xDodox » 02 Aug 2008 17:10 pm

Vďaka za "uznanie" a "podporu".
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod janko » 05 Aug 2008 10:31 am

xDodox tak ti ani nie je čo závidieť.
Obrázok používateľa
janko
 
Príspevky: 527
Obrázky: 93
Založený: 15 Máj 2006 21:35 pm
Bydlisko: Senica

Odoslaťod majko » 05 Aug 2008 10:57 am

vobec nie je co zavidiet.... teda je ... Dodovu trpezlivost, neveril som, ze tak dlho vydrzi :D
Obrázok používateľa
majko
 
Príspevky: 1365
Obrázky: 54
Založený: 04 Aug 2003 09:07 am
Bydlisko: ZV-Očová

Odoslaťod xDodox » 05 Aug 2008 17:52 pm

majko napísal:vobec nie je co zavidiet.... teda je ... Dodovu trpezlivost, neveril som, ze tak dlho vydrzi :D

Ani ja :lol: :cry:
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Dôvod zamykania tém

Odoslaťod xDodox » 11 Aug 2008 21:00 pm

Ešte raz k zamykaniu tém (dúfam, že i posledný :o ). Pokiaľ sa jedná o duplicitnú tému, dám link na existujúcu tému a novú zamknem (dalo, by sa to i bez linku, ale toľko času si nájdem, aby som ho tam pridal). Nie je nič horšie, ako hľadať v x-témach jednu informáciu. Potom to nemá žiadnu hodnotu.
Po ďalšie. Až sa opýta/diskutuje v už otvorenej téme, ľudia ktorí majú "nastavené" upozornenie keď príde odpoveď, tak na otázku skôr zaregistrujú ako na novovytvorenú tému. Veľa tém ostáva bez "povšimnutia" a to iba preto, že sa nechce odpovedať na už zodpovedané otázky. Opýtam sa takto: Prečo ja by som mal strácať čas odpovedaním, keď dotyčný/á nemá čas si niečo vyhľadať a prečítať?

P.S. Nemám "rád" SS-ky typu: Prečo si mi zamkol tému? Môžeš to rovno zmazať. A pod..... Dôvod zamknutia je snáď "jasný", preto tam dávam ten link - je to duplicita. A so zmazaním? Zatiaľ mám čas a "nervy" na to, aby som tam pridal link a snažil sa pomôcť. Môžno "príde" čas, keď bez mihnutia oka tému rovno vymažem a bude..... A nemyslel so teraz na nikoho osobne.
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Dôvod zamykania tém

Odoslaťod majko » 12 Aug 2008 07:48 am

xDodox napísal:P.S. Nemám "rád" SS-ky typu: Prečo si mi zamkol tému? Môžeš to rovno zmazať.
:twisted: Nieco mi to pripomina :lol:
Obrázok používateľa
majko
 
Príspevky: 1365
Obrázky: 54
Založený: 04 Aug 2003 09:07 am
Bydlisko: ZV-Očová

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.