Úhyn rýb ...



Akvarijné ryby - choroby, liečba

Úhyn rýb ...

Odoslaťod rmu » 02 Jún 2008 10:46 am

Ahojte,

neviete mi niekto poradit z nicoho nic mi zacalai dochnut rybky. Po prvej som vymenil pol vody v akve ale uhyn pokracuje, pricom napr. rano ryba plava vohode a vecer sa uz ledva hybe. Uhyn je postupny jeden den jedna ryba. A niektore gupky by sa ako "zblaznili" proste sa tocia na mieste za svojim chvostom ako psy.

Neviem fakt co uz urobit .
rmu
 
Príspevky: 34
Obrázky: 23
Založený: 02 Nov 2006 09:01 am

Reklama

Re: Uhyn z nicoho nic

Odoslaťod Sanko2 » 28 Júl 2008 16:37 pm

Ahoj, nechcem tu zakladat kopec novych tem a tak to dam sem...je to velmi podobne aj u mna. presiel som vsetko mozne ale priznaky su strasne divne...
skalare, sa spravaju zhruba tak ako je uvedene o prispevok vyssie, avsak tetry umru inac...rozpadnu sa im behom dna dvoch plutvy a potom umieraju, kdezto tetra neonova proste umrie, v plnom sfarbeny, bez poskodenych plutiev ci ziabier, ci supin...
u skalarov sa objavilo take krvave sfarbenie na koncoch plutiev aj pri koreni, ale len u dvoch a ty este ziju ... uhynuli behom dvoch dni 6 skalary, a ani jeden nemal krvave podliatiny okolo plutiev...niektore mali na koncoch akoby obhryzene plutny, niektore nie, ked umreli boli v plnom sfarbeni bez akychkolvek vonkajsich naznakov ochorenia az na tie divne lutvy...nemam ani tusenie co to moze byt...mohlo by to byt vodou???
vsetkym velmi pekne dakujem...
Obrázok používateľa
Sanko2
 
Príspevky: 90
Obrázky: 5
Založený: 29 Okt 2004 19:13 pm

Re: Úhyn rýb ...

Odoslaťod lubosov » 29 Júl 2008 15:24 pm

Obrázok používateľa
lubosov
 
Príspevky: 75
Obrázky: 0
Založený: 18 Okt 2005 17:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Úhyn rýb ...

Odoslaťod xDodox » 29 Júl 2008 15:31 pm

Nemoci rýb, prípadne Sera príručka Víte jak uzdravíte své ryby?.

2Sanko2: Tak ako to vyzerá od včera? Soľ "zabrala"?
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod Sanko2 » 30 Júl 2008 14:04 pm

jj vyzera to ze to zabralo aj ked to este nie je ziadna vyhra ved uvidime ale uz aspon nic nekape :)
Obrázok používateľa
Sanko2
 
Príspevky: 90
Obrázky: 5
Založený: 29 Okt 2004 19:13 pm

Odoslaťod xDodox » 30 Júl 2008 20:30 pm

Sanko2 napísal:jj vyzera to ze to zabralo aj ked to este nie je ziadna vyhra ved uvidime ale uz aspon nic nekape :)

Držím palce, nech sa začne dariť.
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava


Naspäť na Akvarijné ryby - choroby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.