sasanka a ryby



Všetko okolo morskej akvaristiky

Moderátor: Roman

sasanka a ryby

Odoslaťod zsozso666 » 11 Aug 2008 16:22 pm

Ak dam do akvaria sasanku, preziju mi ostatne ryby? 5-10cm Ak nie, nemohli by ste mi odporucit nejaky druh "rastliny" v ktorej sa klaun citi ako v sasanke ale nie je to nebezpecne pre ostatne ryby?
zsozso666
 
Príspevky: 13
Založený: 07 Júl 2008 13:52 pm

Reklama

Re: sasanka a ryby

Odoslaťod kyslík » 11 Aug 2008 16:38 pm

Klaun nepotrebuje nevyhnutne sasanku je schopny sa valat aj v Sarcophytone, ak mu das symbioticku sasanku moze sa stat tak agresivny( bude ju jej okolie branit ) ze ti tie ryby zabije on a nie sasanka.Mimochodom ake velke akva mas ?Mas tam aj koraly ?
kyslík
 
Príspevky: 152
Obrázky: 4
Založený: 17 Jún 2003 08:32 am
Bydlisko: Partizánske

Re: sasanka a ryby

Odoslaťod zsozso666 » 12 Aug 2008 12:53 pm

KYSLIK:
no ja este nemam morske akvarko... len planujem ... bude velke ale este neviem ako.... a koraly tam budu ale strase malo.... 1, 2 koralov a potom uz len umele... ale tie sa mi rozmnozia nie? A este jedna otazocka:
Co je symbioticka sasanka? Sarcophyton je neskodny koral? A co ak tam dam umelu sasanku?
zsozso666
 
Príspevky: 13
Založený: 07 Júl 2008 13:52 pm

Odoslaťod Roman » 12 Aug 2008 13:10 pm

no kamo...ty si hlavne nekupuj ziadne morske zivocichy kym nepreluskas forum www.reef.sk a nejaku dobru knihu

nic v zlom, kazdy raz zacinal ale ides na to trosku hopom

takze pre zaciatok:

umele koraly sa ti nerozmnozia, fakt nie

zive koraly sa mnozia pomaly a v dobrych podmienkach, takze prvy rok mas pohov

klaun ozaj nepotrebuje zivu symbioticku sasanku, dokonca ju striktne neodporucam zaciatocnikom

klaun sa dobre citi v akomkolvek akvariu kde ma svoj kusok miesta kde sa moze skryt, kedze ty asi v akvarku nebudes mat dravce ktore by ho zozrali, sasanku na ochranu ozaj nepotrebuje

sarcophyton ozaj nie je nebezpecny koral, i ked nejedol by som ho..inak je neskodny

a symbioza= spoluzitie ..takze tu mas aj odpoed na tvoju otazku co je symbioticka sasanka
Obrázok používateľa
Roman
 
Príspevky: 827
Obrázky: 4
Založený: 25 Mar 2003 14:44 pm
Bydlisko: Bernolakovo, predmestie Bratislavy

Re: sasanka a ryby

Odoslaťod zsozso666 » 12 Aug 2008 14:20 pm

Roman: nikto nehovori ze si idem kupovat. Ja len uvazujem. Inak diki.
zsozso666
 
Príspevky: 13
Založený: 07 Júl 2008 13:52 pm


Naspäť na Morská akvaristika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.