dekoracia v akva-bublinky



Všetky otázky ľudí ,ktorý začínaju alebo chcú začať s akvaristikou.Akvaristické začiatky.

dekoracia v akva-bublinky

Odoslaťod inspiration » 28 Sep 2008 19:34 pm

1)
ahojte. chcem sa spytat ako je to s bublinkovanim?
mam totiz dekoraciu v akva a idu z nej bublinky.. lenze idu moc velke bublinky z neho (odhad asi 3-4 mm)ked som mal iba vzduchovaci kamen samotny tak sli celkom malinke bublinky. cca 1 mm max 2 mm .. akva mam male 15 L. vzduchovaci motorcek ma 2 mody. Low a high. ja ho mam stale na low lebo ked na high tak to viri hladinu jedna radost. myslite ze im take vzduchovanie staci? este dodatok ze nakolko je to akva male nevzduchuje sa tam stale.. len ked ide svetlo tj. cca 12-14 hodin denne. dakujem za vsetky pomocne rady alebo ak ma viete nasmerovat na ine linky a stranky..

2)
a dalsia otazka tykajuca sa dekoracie. ked mam dutu dekoraciu (ale je v nej voda.. aj voda vnutrom preteka) a je tam aj kusok javskeho machu.. je to podla vas idealne pre ukryvanie sa malych cerstvych kreviet? svetlo tam dnu kusok svieti. voda prudi-dekoracia ma diery.. dakujem za pomoc
inspiration
 
Príspevky: 46
Založený: 31 Aug 2008 18:21 pm

Reklama

Re: dekoracia v akva-bublinky

Odoslaťod xDodox » 28 Sep 2008 20:24 pm

Vzduchovanie je "zbytočné", pokiaľ to "nevyžaduje" osadenstvo a to v tvojom prípade nie (krevetky).
To že z tej dekorácie "idú" veľké bublinky ..... asi v tej dekorácii sú väčšie dierky ako boli v tom vzduchovacom kameni.

Ten mach by som z tej dekorácie vybral von. Dlho bez svetla neprežije - ten mach.
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Re: dekoracia v akva-bublinky

Odoslaťod inspiration » 28 Sep 2008 21:49 pm

momentalne tam mam 3 malinke gubky. cital som ze krevetam je lepsie v dobre okyslicenoim akva tak preto vzduchujem. aj ryby akoby ozili odkedy vzduchujem. ok ten mach vyberem dik za radu ;)
inspiration
 
Príspevky: 46
Založený: 31 Aug 2008 18:21 pm


Naspäť na Začínam s akvaristikou

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.