Akara modrastá [Aulonocara stuartgranti]



Všetko okolo akvarijných rýb

Akara modrastá [Aulonocara stuartgranti]

Odoslaťod hondaaccord » 01 Nov 2008 21:18 pm

zakladam akvarium a celkom sa mi paci akara modrasta,len udajne je velmi obtiazne zohnat turo rybku.poprosil by som vas o info,kde by sa dala tato rybka zohnat.vopred diky
hondaaccord
 
Príspevky: 52
Obrázky: 12
Založený: 31 Okt 2008 22:33 pm

Reklama

Odoslaťod alexx5 » 02 Nov 2008 02:08 am

Asi mas na mysli Akaru modrú(Aequidens pulcher ).Ale tá nema nič spoločne s Aulonocarou Stuartgranti.Aulonocara je africka cichlida a Akara je americká cichlida...
Obrázok používateľa
alexx5
 
Príspevky: 192
Založený: 09 Feb 2006 10:56 am
Bydlisko: Dubnica n/V

Odoslaťod hondaaccord » 02 Nov 2008 10:11 am

alexx5 napísal:Asi mas na mysli Akaru modrú(Aequidens pulcher ).Ale tá nema nič spoločne s Aulonocarou Stuartgranti.Aulonocara je africka cichlida a Akara je americká cichlida...


nie,myslel som tuto rybku:

http://rybicky.net/atlasryb/tlamovec_au ... uartgranti
hondaaccord
 
Príspevky: 52
Obrázky: 12
Založený: 31 Okt 2008 22:33 pm

Odoslaťod Miloš » 02 Nov 2008 10:52 am

ale to je africka cihlida a neviem ako obtiazne je ju zohnat ale na vystavach v CR ich vidam dost casto takze tam su urcite ja chovatelia od ktorych sa da zohnat a verim ze ani u nas by to nemal byt problem
Obrázok používateľa
Miloš
 
Príspevky: 1083
Obrázky: 113
Založený: 19 Aug 2005 18:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod Mariok » 02 Nov 2008 16:08 pm

Aulonocara stuartgranti - je v aktuálnej ponuke na http://www.cichlid.sk/clanok-145/aktual ... id-fuljer/ :wink:
Obrázok používateľa
Mariok
 
Príspevky: 1465
Obrázky: 53
Založený: 21 Dec 2006 19:14 pm
Bydlisko: Martin

Re: Akara modrastá [Aulonocara stuartgranti]

Odoslaťod laci » 02 Nov 2008 16:31 pm

Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Odoslaťod laci » 02 Nov 2008 16:34 pm

A môžeš si dáť inzerát sem: www.burza.akva.sk možno sa Ti niekto ozve.
Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Re: Akara modrastá [Aulonocara stuartgranti]

Odoslaťod hondaaccord » 30 Mar 2009 23:02 pm

mohol by som tento druh rybky nasadit do spolocenskeho akvarka??na rybicky.net sa pise,ze tento druh je vhodny do spolocenskeho akvaria s rovnako velkymi rybami a ze je mimo trenia nie je agresivny..mam 375 litrove akvarko a mam tam mrenky nadherne,mrenky siamske,cichlidky thomasove,cichlidky kakadu,prisavnikov,bojovnice,danio pruhovane,hokejky,guramy,synodontisov,terty cierne,hlavatky pastelove...diky za radu
hondaaccord
 
Príspevky: 52
Obrázky: 12
Založený: 31 Okt 2008 22:33 pm

Re: Akara modrastá [Aulonocara stuartgranti]

Odoslaťod Imrich Fuljer » 01 Apr 2009 12:19 pm

hondaaccord napísal:mohol by som tento druh rybky nasadit do spolocenskeho akvarka??na rybicky.net sa pise,ze tento druh je vhodny do spolocenskeho akvaria s rovnako velkymi rybami a ze je mimo trenia nie je agresivny..mam 375 litrove akvarko a mam tam mrenky nadherne,mrenky siamske,cichlidky thomasove,cichlidky kakadu,prisavnikov,bojovnice,danio pruhovane,hokejky,guramy,synodontisov,terty cierne,hlavatky pastelove...diky za radu


Aulonocara stuartgranti Chilumba v dospelosti je dost velka rybka. Nejde o to ze by to nebola spolocenska ryba problem je vo velkosti.
Ak ju chces pridat ako mladu aulonocaru cca 5cm k tvojim rybkam co maju tiez uz napr. 5 cm min tak to nie je problem. Zvyknu si na seba.
Ale ak ches " silou mcou " afriku do tvojho akv. daj sim tam Cyprichromisy l. alebo Paracyprichromisy
Obrázok používateľa
Imrich Fuljer
 
Príspevky: 356
Obrázky: 67
Založený: 25 Aug 2007 12:25 pm
Bydlisko: Bytca-SLOVENSKO

Re: Akara modrastá [Aulonocara stuartgranti]

Odoslaťod hondaaccord » 01 Apr 2009 12:49 pm

Imrich Fuljerrrr napísal:
hondaaccord napísal:mohol by som tento druh rybky nasadit do spolocenskeho akvarka??na rybicky.net sa pise,ze tento druh je vhodny do spolocenskeho akvaria s rovnako velkymi rybami a ze je mimo trenia nie je agresivny..mam 375 litrove akvarko a mam tam mrenky nadherne,mrenky siamske,cichlidky thomasove,cichlidky kakadu,prisavnikov,bojovnice,danio pruhovane,hokejky,guramy,synodontisov,terty cierne,hlavatky pastelove...diky za radu


Aulonocara stuartgranti Chilumba v dospelosti je dost velka rybka. Nejde o to ze by to nebola spolocenska ryba problem je vo velkosti.
Ak ju chces pridat ako mladu aulonocaru cca 5cm k tvojim rybkam co maju tiez uz napr. 5 cm min tak to nie je problem. Zvyknu si na seba.
Ale ak ches " silou mcou " afriku do tvojho akv. daj sim tam Cyprichromisy l. alebo Paracyprichromisy



vdaka za radu
hondaaccord
 
Príspevky: 52
Obrázky: 12
Založený: 31 Okt 2008 22:33 pm


Naspäť na Akvarijné ryby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.