Prievidza - Happy Pets



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Prievidza - Happy Pets

Odoslaťod lieno?ka » 30 Nov 2008 19:51 pm

Poznáte niekto túto predajňu?Čo na ňu hovoríte?Plánujem si kúpiť rybičky a nejakú techniku, či sa mi tam oplatí ísť...Sídlia na Sládkovičovej ulici, tam, kde je vila maria, za stanicou v smere do Bojníc prvá odbočka doľava.
telefón neviem, majú len nedorobenú stránku...

www.happypets.sk
lieno?ka
 
Príspevky: 3
Založený: 30 Nov 2008 19:02 pm

Reklama

Odoslaťod Sorrymate » 01 Dec 2008 08:56 am

Chodim tam v poslednom case dost pravidelne, ale len kvoli chov. potrebam pre psa. S akvaristikou je to v Prievidzi a Bojniciach vseobecne dost chabe. Lienocka, zalezi co potrebujes. V kazdej si nieco vyberies, pokial nechces nieco extra. A v najhorsom pripade sa da dohodnut na tovare na objednavku.
Obrázok používateľa
Sorrymate
 
Príspevky: 291
Obrázky: 14
Založený: 17 Nov 2006 18:29 pm
Bydlisko: Prievidza

Re: Prievidza - Happy Pets

Odoslaťod lieno?ka » 01 Dec 2008 09:35 am

Som úplný začiatočník, takže dá sa povedať, že všetko. Od výberu akvárka až po rybičky a chémiu. Ale mám aj psov. Čo hovoríš na personál?Vie dobre a kvalitne poradiť?Predajňa je krásna, priestranná, a hlavne tam nieje smrad ako všade inde... :o
lieno?ka
 
Príspevky: 3
Založený: 30 Nov 2008 19:02 pm

Odoslaťod Sorrymate » 01 Dec 2008 10:30 am

No co sa tyka psa, tak je tam momentalne jedna predavajuca, co sa dost vyzna, tu ti mozem len doporucit.
Ohladom akvaristiky to bolo pred pol rokom velmi biedne, ale odvtedy som tam nekupoval, takze neviem. Ale myslim, ze take zakladne veci ti poradia + ked si prestudujes tuto stranku, popripade sa opytas v konkretnej teme, tak by si nemala mat problemy.
A ak ti mozem poradit, tak na chemiu okrem hnojiva co najrychlejsie zabudni... :wink:
Obrázok používateľa
Sorrymate
 
Príspevky: 291
Obrázky: 14
Založený: 17 Nov 2006 18:29 pm
Bydlisko: Prievidza

Odoslaťod blade163 » 04 Dec 2008 19:16 pm

No ja tam nakupujem alebo uz som asi donakupoval okrem rastliniek.
Maju predrazenu techniku.Atman hf 100 za 420sk ked som videl tuto cenu tak ma skoro porazilo ale nevedel som o nikom inom kto to v PD dodava a dneska na rozvoji za 420SK.
Dobre ceny techniku su na rozvoji,a v Bojniciach.Rastlinky sladkovicova a bojnice.Krmiva a hnojiva sladkovica,bojnice a zive krmivo namestie SNP.Ryby bojnice a rozvoj-tu som videl naj ponuku na rozvoji som dokonca videl otikov to je rarita u nas.Dekoracia-naj ceny su na bojnickej oproti poste 4 blizko kauflandu je to dobre ceny na dekoraciu tam maju ale tot asi vse.Rozhodne si nenechaj radid z akvaristiky je to bieda.

Dufam ze som ti pomohol uz som tieto akvaristiky pobehal X krat tak viem ako sa im dari :)
blade163
 
Príspevky: 146
Obrázky: 35
Založený: 10 Máj 2008 00:13 am

Odoslaťod zulu » 04 Dec 2008 20:13 pm

ja som happy pet dala sancu. sla som tam, ked som zhanala tetraodona, ale tipek sa so mnou bavil, ako s totalnou pipinou, priklad: ci ho chcem preto, ze ma pekne ocka alebo by sa mi hodik ku kobercu, tak uz tam viac asi nepojdem... skoda, niekomu by to mozno prislo mile, ale ked mi to povedal po polrocnom zhanani informaci, chystani akvaria a techniky, tak mi to moc vtipne neprislo.
Obrázok používateľa
zulu
 
Príspevky: 136
Obrázky: 8
Založený: 03 Jan 2008 09:15 am
Bydlisko: Bratislava, Prievidza


Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.