Cmukajúca závojnatka :) + video



Cmukajúca závojnatka :) + video

Odoslaťod Macka11 » 17 Dec 2008 17:22 pm

Dobry den vospolok,

potrebovala by som poradit, som len taky akvarista amater. Uz asi rok mam zavojnatku (leviu hlavu), ale v poslednom case sa naucila "cmukat" o sklo v hornom rozku akvaria. Robi to zrejme vcucnutim vody so vzduchom, ale neviem, preco to robi. :)
Vodu ma cistu, dost silny filter, takze tam by som problem nevidela. Ak by mala malo vzduchu, zrejme by ho vcucavala hocikde, ale ona to robi len v tych rozkoch, pretoze inde to necmuka. Posobi zdravo a veselo.
Skor mam pocit, ze sa naucila takto si pytat jest, kedze si tym hlasnym cmukanim dokaze vynutit moju pozornost, rano ma dokonca dokaze zobudit. :D Zo zaciatku to robila len obcas, a vzdy potom som jej dala jest. No a teraz to robi v podstate od rana do vecera, az na cas, ked papa. Ked sa naje, chvilu je ticho, ale potom zase, asi je pazrava. Uz jej davam jest aj dvakrat denne, a zozerie vsetko.
Ide z jej strany len o "citove vydieranie", alebo to moze byt priznak niecoho ineho? :o Dakujem...

dala som na net aj video:

http://video.google.com/videoplay?docid ... 3861807133
Macka11
 
Príspevky: 2
Založený: 17 Dec 2008 00:29 am

Reklama

Odoslaťod gilberto » 18 Dec 2008 18:59 pm

"super" kvalita
gilberto
 
Príspevky: 18
Založený: 21 Jún 2008 12:58 pm

Odoslaťod chelicer » 19 Dec 2008 09:13 am

mne skor ta ryba pripada, akoby chcela povedať: "pustite ma von z toho žalára"
Obrázok používateľa
chelicer
 
Príspevky: 60
Obrázky: 22
Založený: 01 Feb 2007 10:14 am
Bydlisko: Topoľčany

Re: Cmukajúca závojnatka :) + video

Odoslaťod Macka11 » 19 Dec 2008 15:03 pm

Viem, ze je to nekvalitne, a veeeeeelmi sa vam ospravedlnujem. Lepsie sa mi ju nepodarilo nafilmovat, kedze ak som jej zasvietila svetlo, tak s tym prestala, a neskor uz sa nedala vobec, ked ma videla, tak tiez nepokracovala, skor cakala, ci jej dam zase zrat. A dakujem za "rady".
Macka11
 
Príspevky: 2
Založený: 17 Dec 2008 00:29 am

Re: Cmukajúca závojnatka :) + video

Odoslaťod Dody86 » 14 Jún 2009 19:28 pm

:D no presne toto robia aj mne mam dvoch jeden je väčši o niečo ale ten malý mi už ide na nervy s tym cmukaním...... :twisted:
Dody86
 
Príspevky: 1
Založený: 15 Feb 2009 14:37 pm

Re: Cmukajúca závojnatka :) + video

Odoslaťod okmit » 15 Jún 2009 11:01 am

presne tak aj mne to robia , myslim si ze zavojnatky su dost hlucne ryby, mne napriklad aj furt rypu do dna a prehadzuju kamienky , najlepsie kud ich buchaju o sklo :o
Obrázok používateľa
okmit
 
Príspevky: 20
Obrázky: 10
Založený: 26 Apr 2006 17:27 pm
Bydlisko: Liptovsky Mikulas


Naspäť na "Ad acta"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.