Sny....



Všetko okolo akvarijných rýb

Re: Sny....

Odoslaťod milop » 17 Júl 2007 14:14 pm

bettina napísal:No kebyze sa ja o svojich snoch rozpisem - ktore su doost realne, tak to by asi nebol portal o akvaristike :o :wink:

bettina to je nám jasné, :arrow: :dead:
ale ty sa máš rozpisať o svojích akvasnoch- aj ked ...skus aj tie ostatné , možno zvýšiš navštevnosť ,
ale na druhej strane nezabudni, že v poslednom čase je tu aj tak dosť začiatočnikov
:wink:
milop
 
Príspevky: 1017
Obrázky: 84
Založený: 13 Sep 2004 17:20 pm
Bydlisko: BA

Reklama

Re: Sny....

Odoslaťod emkac » 17 Júl 2007 23:34 pm

bettina napísal:No kebyze sa ja o svojich snoch rozpisem - ktore su doost realne, tak to by asi nebol portal o akvaristike :o :wink:


sny akvaristky su o akvaristike
takze sa pekne prihlas po 22:00 a napis

my akvaristi si radi precitame


:o
emkac
 
Príspevky: 212
Obrázky: 26
Založený: 11 Jan 2005 13:43 pm

Re: Sny....

Odoslaťod Ceco » 18 Júl 2007 08:23 am

drogy, sex... no hrozna tema. Uz len ten rockenroll chyba ;)
Obrázok používateľa
Ceco
 
Príspevky: 879
Obrázky: 99
Založený: 31 Mar 2003 14:57 pm
Bydlisko: Alžbetin Dvor

Re: Sny....

Odoslaťod MISSsugarComa » 23 Júl 2007 08:04 am

to rybka :diky :)
Obrázok používateľa
MISSsugarComa
 
Príspevky: 19
Obrázky: 7
Založený: 21 Apr 2007 12:21 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Sny....

Odoslaťod adam712 » 02 Jan 2009 09:06 am

MISSsugarComa napísal:uz mi to nedalo, musela som to sem napisat .....mate aj vy dake sny o rybach?alebo som tu len ja taka divna??? :shock:

Ani už neviem ako som sa na túto tému dostal, ale sen s rybami dýchajúcimi cez zicherku, to je sila :-). Tiež mám akva sny, ale to väčšinou, že som s rybami v akva, že nejaké nakupujem a tak podobne - na niečo takéto si teda nespomínam :-). Netušil som, že sa tak fajnovo zarehocem pri čítaní príspevku na akva.sk :-). Vďaka :-).

Na revanš malú príhodu z detstva:
Sám si na to nespomínam, ale mama mi občas (asi raz za 1-3 roky) pripomenie, že ma prichytila, keď som dával mladšieho brata do akvária so slovami "budeš ako rybička".
Skoro som bráška utopil, ale mamin zásah bol v pravej chvíli, a dnes teda môžem túto "minianekdotu" hovoriť s úsmevom na perách.
(BTW, v tom akva boli asi Aequidens Pulcher alebo Cichlasoma Nigrofasciatum, ktoré otec v tom čase choval.)
Obrázok používateľa
adam712
 
Príspevky: 72
Založený: 21 Dec 2007 12:50 pm
Bydlisko: Nitra, Žilina

Odoslaťod Galbatorix » 02 Jan 2009 12:34 pm

mne sa snivava ze mi vyskakuju krevety z akvarka a ja ich musim stale hadzat naspat a oni sa zakazdym vratia von a tak to ide dokola celu noc :cry: :lol:
Obrázok používateľa
Galbatorix
 
Príspevky: 368
Obrázky: 1
Založený: 20 Aug 2008 15:58 pm
Bydlisko: ZA

Odoslaťod papaja » 02 Jan 2009 12:39 pm

mne sa nič o rybách nesníva :(
Obrázok používateľa
papaja
 
Príspevky: 246
Obrázky: 20
Založený: 24 Aug 2008 19:50 pm
Bydlisko: Topoľčany,13 r.

Odoslaťod adam712 » 02 Jan 2009 12:51 pm

Galbatorix napísal:mne sa snivava ze mi vyskakuju krevety z akvarka a ja ich musim stale hadzat naspat a oni sa zakazdym vratia von a tak to ide dokola celu noc :cry: :lol:

Uf, to sa asi budíš dosť unavený :-)
Obrázok používateľa
adam712
 
Príspevky: 72
Založený: 21 Dec 2007 12:50 pm
Bydlisko: Nitra, Žilina

Odoslaťod maxxx01 » 02 Jan 2009 13:35 pm

Mne sa nesníva nič hororové. Obvykle len to, že objavím novú akvaristickú predajňu (k svojej radosti), kde majú fantastické ryby. Napríklad neónky asi tak vo veľkosti dospelej guramy, samca xify veľkého skoro ako vypasený pangasius, skaláre s telom väčším ako veľký tanier...Z nejakého dôvodu sa mi tie ryby ale nikdy nepodarí kúpiť. Bu´d si so zlosťou uvedomím, že na nich nemám už miesto vo svojich akváriách, alebo na nich zbadám nejakú pleseň, alebo jednoducho pozriem ešte do vedľajšieho akvária a keď hodím pohľad nazad, už tam tie ryby nie sú, stratím orientáciu, a tak snorím hore-dolu po predajni a nemôžem už tie ryby nájsť. Nikdy si teda z tých fantastických rýb nič nekúpim.
maxxx01
 
Príspevky: 615
Založený: 15 Dec 2007 14:26 pm
Bydlisko: Prešov

Predchádzajúca

Naspäť na Akvarijné ryby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.