Jasnejsie Desatoro



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Odoslaťod Roman » 23 Feb 2009 16:37 pm

00fantomas ; ukludni sa
Obrázok používateľa
Roman
 
Príspevky: 827
Obrázky: 4
Založený: 25 Mar 2003 14:44 pm
Bydlisko: Bernolakovo, predmestie Bratislavy

Reklama

Odoslaťod 00fantomas » 23 Feb 2009 17:59 pm

Rešpektujem vaše názory , ale myslím že pravda je trošku inde... Mimochodom tu už neviem kto písal, že máme demokraciu ale nie anarchiu. Presne tak v demokracii je sloboda slova až do vtedy kým to nesiaha na práva druhých ... Takže to v mojom prípade nemôže platiť. Mám dosť rokov na to aby som vedel čo môžem a čo nie. Ked poviem niečo čo si myslím a viem o čom hovorím , tak mi nebude nikto vravieť že mám byť ticho--- To mi môže povedať (a dám mu za pravdu) ak tými mojimi slovami zasiahnem do jeho práv... Takže vážený, nepoučujte ma o demokracii. Mne sa tu vyhrážajú BAN--- takže viem že ste tu registrovaný dlhšie a viac sa poznáte, ale to je asi tak všetko-- ... možno pochopíte , že obhajovať svoje práva a pravdu treba vždy aj ked je proti vám prevaha iných názorov. Mimochodom ja som prispieval len do "normálnych" dikusií do vtedy kým nebolo siahnuté na moje práva-- práva slobodne prezentovať svoj názor (aj ked nelichotivý- ale neurážlivý). Kam by sme došli keby všade na svete ľudia stíchli , len preto lebo ich názor nie je zhodný z názorom väčšiny--- Takže podme na dalšie poučovanie..... 8)
00fantomas
 

Odoslaťod Roman » 23 Feb 2009 19:36 pm

tak v prvom rade ma zdvihlo zo stolicky tvoje (aj ked nepriame) prirovnanie ku koncentrakom a komunizmu.
V "socializme" som prezil polovicu zivota a v koncentraku bol moj dedo pol roka. Ani jeden z nas si to nevybral dobrovolne a garantujem Ti ze ak by sme mali na vyber, nebudeme tam.

Teba nikto nenuti aby si tu bol. Toto nie je povinne forum. Je to stranka , ktoru prevadzkuju SUKROMNE osoby na SUKROMNOM serveri za SUKROMNE peniaze. Tito ludia si stanovili vlastne pravidla a ich dodrziavanim poverili osoby podla vlastneho vyberu. Tieto osoby nie su stroje a aplikacia VLASTNYCH SUKROMNYCH pravidiel podieha subjektivnemu posudeniu toho-ktoreho moderatora.
Ak si ako slobodna sukromna osoba stanovim pravidlo, ze sa mi nepacia uzivatelia , ktorych nick sa zacina na 00 , tak to dam BAN behom minuty a tvoje volanie o slobode prejavu si mozes realizovat kde chces. Na internete su miliony for, tak nech sa paci...realizuj sa.

Takze ak niekto usudil, ze Tvoje spravanie sa na tomto fore nezapada do ramca, ktory si stanovili MAJITELIA tohto fora mas 2 moznosti: korigovat svoj prejav alebo akceptovat ze Ta tu nechcu a podniknu technicke kroky k tomu aby si sa tak nadalej neprejavoval.

Tolko z mojej strany

Roman
Obrázok používateľa
Roman
 
Príspevky: 827
Obrázky: 4
Založený: 25 Mar 2003 14:44 pm
Bydlisko: Bernolakovo, predmestie Bratislavy

Re: Jasnejsie Desatoro

Odoslaťod Mariok » 24 Feb 2009 00:48 am

00fantomas: Zbytočne tu robíš dusno! Dobre si prosím Ťa prečítaj, čo si tu v téme popísal, a odpovedz :
Obhajuješ svoj názor, stažuješ sa, že ti ho niekto stopol, ale ODKIAĽ máme vedieť o ČOM to vlastne konkrétne píšeš???

... A až potom nám prosím Ťa rozprávaj o tom, ako sme my ešte ťahali kačičku po piesku, keď ty si už budoval krajšiu budúcnosť...
Obrázok používateľa
Mariok
 
Príspevky: 1465
Obrázky: 53
Založený: 21 Dec 2006 19:14 pm
Bydlisko: Martin

Odoslaťod DAni0 » 24 Feb 2009 07:54 am

Vy ste blazni.z pekneho konicka ako je akvaristika ku vojne.ludia majte rozum, ved doba je zla :) teraz musime stat jeden za druhym a nie sa hadat!nech zije AKVARISTIKA!!!
Obrázok používateľa
DAni0
 
Príspevky: 41
Obrázky: 7
Založený: 09 Feb 2009 17:49 pm
Bydlisko: Rajec

Odoslaťod Gurnus » 24 Feb 2009 18:30 pm

Priklanam sa k DAni0-vy a aj k Mariok-ovy ze nerob tu zbitocne dusno dobre :?:
Nechaj si to vsetko pre seba alebo pre svojich kamaratov.
Obrázok používateľa
Gurnus
 
Príspevky: 111
Obrázky: 69
Založený: 08 Dec 2007 16:57 pm
Bydlisko: Stupava

Re: Jasnejsie Desatoro

Odoslaťod 00fantomas » 24 Feb 2009 18:47 pm

Mariok napísal:00fantomas: Zbytočne tu robíš dusno! Dobre si prosím Ťa prečítaj, čo si tu v téme popísal, a odpovedz :
Obhajuješ svoj názor, stažuješ sa, že ti ho niekto stopol, ale ODKIAĽ máme vedieť o ČOM to vlastne konkrétne píšeš???

... A až potom nám prosím Ťa rozprávaj o tom, ako sme my ešte ťahali kačičku po piesku, keď ty si už budoval krajšiu budúcnosť...




....Ja o voze a ty o koze... Vravím, že nebudem ticho ked mi niekto hrozí BAN-om za to že si dovolím vysloviť kritiku na spôsob vedenia diskusie. Múdry človek sa z toho môže poučiť a ten opačný prípad to rieši detinsky-- nenapísal som nikomu nič urážlivé a ani vulgárne. Mám svoj názor- povedal som ho a tu mi bude niekto vypisovať, že toto je posledné upozornenie? To ako kde žijeme?.... Tu predsa vôbec nejde o ten zmazaný príspevok. TAKŽE AKO VŹDY SA VYJADRUJE NIEKTO , K NIEČOMU O ČOM NIČ NEVIE........ Ked budem chcieť poznať tvoj skromý názor tak sa ťa opýtam, ale inak reaguj na to do čoho vidíš. Kritika admina nie je dôvod na diskusiu- Je to výlučne môj názor, tak neviem čo sa do toho kto pletie.

...Plne súhlasím s tým, že taký krásny koníček a tie ostatné reakcie sú malomyseľné, prízemné. Takže každý nech si "hľadí svoje" a ked má niekto iný názor a dovolí si povedať kritiku na prácu administrátorov- tak to rešpektujte- Je to môj názor! Nikoho neurážam a nepoužívam vulgarizmy- mám právo na svoj názor a vždy ho budem prezentovať podľa toho ako to cítim a čo si myslím- nebudem sa držať "stáda" a ked budem mať iný názor tak ho VŽDY vyslovím a Vám neostáva nič iné, len ho rešpektovať.




...Jediný kto tu povedal pravdu je DAni0.
00fantomas
 

Odoslaťod 00fantomas » 24 Feb 2009 19:19 pm

od začiatku tejto diskusie kritizujem to že administrátor mi adresoval vyhrážku BAN , za to čo som napísal do fóra. Táto debata nie je o zmazanej téme, ale o tom že som si dovolil vysloviť kritiku. Jediný ktorý na moju prvotnú otázku reagoval rýchlo, výstižne a slušne bol caloghero... xdodox , sa správal ako keby som bol jeho rukojemník a adresoval mi vyhrážku že ma zablokuje........ ale toto všetko sme si už vyriešili cez SS..... tak stále neviem čo vy ostatný do toho picháte a rozdúchvate iskry , ktoré už vyhasínali. Mám svoj názor a tak to ostane.
00fantomas
 

Odoslaťod 00fantomas » 24 Feb 2009 19:33 pm

Roman napísal:tak v prvom rade ma zdvihlo zo stolicky tvoje (aj ked nepriame) prirovnanie ku koncentrakom a komunizmu.
V "socializme" som prezil polovicu zivota a v koncentraku bol moj dedo pol roka. Ani jeden z nas si to nevybral dobrovolne a garantujem Ti ze ak by sme mali na vyber, nebudeme tam.

Teba nikto nenuti aby si tu bol. Toto nie je povinne forum. Je to stranka , ktoru prevadzkuju SUKROMNE osoby na SUKROMNOM serveri za SUKROMNE peniaze. Tito ludia si stanovili vlastne pravidla a ich dodrziavanim poverili osoby podla vlastneho vyberu. Tieto osoby nie su stroje a aplikacia VLASTNYCH SUKROMNYCH pravidiel podieha subjektivnemu posudeniu toho-ktoreho moderatora.
Ak si ako slobodna sukromna osoba stanovim pravidlo, ze sa mi nepacia uzivatelia , ktorych nick sa zacina na 00 , tak to dam BAN behom minuty a tvoje volanie o slobode prejavu si mozes realizovat kde chces. Na internete su miliony for, tak nech sa paci...realizuj sa.

Takze ak niekto usudil, ze Tvoje spravanie sa na tomto fore nezapada do ramca, ktory si stanovili MAJITELIA tohto fora mas 2 moznosti: korigovat svoj prejav alebo akceptovat ze Ta tu nechcu a podniknu technicke kroky k tomu aby si sa tak nadalej neprejavoval.

Tolko z mojej strany

Roman



...ako vidno ostali v tebe nejaké praktiky z minulosti, Kritika je bežná súčasť života a ak ju niekto nevie prijať, tak nech nerobí administrátora. Oháňaš sa tu SUKROMÍM ... si na nete a nie v svojej akvaristike- tu bude vždy niekto čo ma vlastný názor. Ja som kritizoval to že mi niekto adresoval vyhrážku BAN za to že som si dovolil vysloviť kritiku a nie preto že vymazal nejakú tému. Ak máš mylný pocit, že záleží na tom čo si myslíš Ty , tak mi je to ľúto. Sujektívne cítenie správcu nemôže byť nadradené slušnosti a aj sebakritike... ak urobím chybu tak si ju priznám- ale to je ťažké, však? Už by som tu dávno neprispieval, keby taký ako Ty do toho nerýpali....
00fantomas
 

Odoslaťod salik » 24 Feb 2009 19:54 pm

pls stacilo
Obrázok používateľa
salik
Site Admin
 
Príspevky: 2873
Obrázky: 52
Založený: 07 Jún 2002 19:06 pm
Bydlisko: Sväty Jur

Odoslaťod marlo » 24 Feb 2009 20:10 pm

to 00fantomas :

v prispevkoch spominas ze si pisal adminom ...ale mne nikto nepisal a myslim ze ani salikovi.
Tazke si asi pisal moderatorom.

Ak sa ti niekto rozhodol zmazat nejaku temu tak to bol administrator alebo moderator.
Moderatorov robia ludia ktori maju nasu plnu doveru takze sa pravdepodobne rozhodli spravne.
Neviem presne o aky prispevok sa jednalo ale stojime si za ich pracou.
Nebyt moderatorov tak kazda druha tema by bola OFF TOPIC ako je uz aj tato.

Takze sa bud zacnime bavit v inych temach o akvaristike alebo treba zmenit forum.
Naposledy upravil marlo dňa 24 Feb 2009 21:58 pm, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod Roman » 24 Feb 2009 20:28 pm

00fantomas napísal:
Roman napísal:tak v prvom rade ma zdvihlo zo stolicky tvoje (aj ked nepriame) prirovnanie ku koncentrakom a komunizmu.
V "socializme" som prezil polovicu zivota a v koncentraku bol moj dedo pol roka. Ani jeden z nas si to nevybral dobrovolne a garantujem Ti ze ak by sme mali na vyber, nebudeme tam.

Teba nikto nenuti aby si tu bol. Toto nie je povinne forum. Je to stranka , ktoru prevadzkuju SUKROMNE osoby na SUKROMNOM serveri za SUKROMNE peniaze. Tito ludia si stanovili vlastne pravidla a ich dodrziavanim poverili osoby podla vlastneho vyberu. Tieto osoby nie su stroje a aplikacia VLASTNYCH SUKROMNYCH pravidiel podieha subjektivnemu posudeniu toho-ktoreho moderatora.
Ak si ako slobodna sukromna osoba stanovim pravidlo, ze sa mi nepacia uzivatelia , ktorych nick sa zacina na 00 , tak to dam BAN behom minuty a tvoje volanie o slobode prejavu si mozes realizovat kde chces. Na internete su miliony for, tak nech sa paci...realizuj sa.

Takze ak niekto usudil, ze Tvoje spravanie sa na tomto fore nezapada do ramca, ktory si stanovili MAJITELIA tohto fora mas 2 moznosti: korigovat svoj prejav alebo akceptovat ze Ta tu nechcu a podniknu technicke kroky k tomu aby si sa tak nadalej neprejavoval.

Tolko z mojej strany

Roman



...ako vidno ostali v tebe nejaké praktiky z minulosti, Kritika je bežná súčasť života a ak ju niekto nevie prijať, tak nech nerobí administrátora. Oháňaš sa tu SUKROMÍM ... si na nete a nie v svojej akvaristike- tu bude vždy niekto čo ma vlastný názor. Ja som kritizoval to že mi niekto adresoval vyhrážku BAN za to že som si dovolil vysloviť kritiku a nie preto že vymazal nejakú tému. Ak máš mylný pocit, že záleží na tom čo si myslíš Ty , tak mi je to ľúto. Sujektívne cítenie správcu nemôže byť nadradené slušnosti a aj sebakritike... ak urobím chybu tak si ju priznám- ale to je ťažké, však? Už by som tu dávno neprispieval, keby taký ako Ty do toho nerýpali....


nevsimol som si ze by si nieco kritizoval, zatial iba primitivne nadavas. Nespominam si ze by som akykolvek Tvoj prispevok zmazal, alebo ze by som sa Ti kedykolvek vyhrazal BAN-om.
Takisto si nespominam ze by som sem tahal "sukromie svojej akvaristiky" , jednak ziadnu akvaristiku nemam a jednak je rozdiel v tom ci ta vyzyvam aby si respektoval zelanie majitelov/ administratorov tohto fora a obmedzovanim nazoru. Problem nie je v nazore ale vo forme.

Kedze z minulosti vo mne ostala akurat tak hlboka ucta k SUKROMNEMU VLASTNICTVU ktoru sa nam Tebou ospevovani komunisti snazili vytlacit z hlav. Pre tvoju informaciu, ochranu prav sukromneho vlastnictva obsahuje aj Ustava , hned na zaciatku..schvalne si ju precitaj. Tak ako sa ja nechodim rozkrikovat do Tvojej obyvacky a neohanam sa slobodou slova, takisto ocakavam od Teba ze sa na tomto fore budes spravat ako na navsteve..tzn SLUSNE. Ak s tym mas problem, chod radsej inam kde maju volnejsie pravidla.

Roman

P.S. na niektorych forach sa za verejny utok na moderatora dava BAN automaticky a nikto sa nad tym nepozastavuje
Obrázok používateľa
Roman
 
Príspevky: 827
Obrázky: 4
Založený: 25 Mar 2003 14:44 pm
Bydlisko: Bernolakovo, predmestie Bratislavy

Re: Jasnejsie Desatoro

Odoslaťod xDodox » 24 Feb 2009 22:16 pm

Aby sme predišli "otázkam"/dohadám. Ja som mu zamkol tému o LED osvetlení (tu), nakoľko i Salik ho odporučil na už existujúce/rozdiskutované témy. Reakcia bola taká, že som dostal SS-ku (asi viacerí moderátori/admini ju dostali taktiež). Citát:
00fantomas napísal:Môžem sa dozvedieť, prečo bola zamknutá téma Osvetlenie Led diódami? Tém je tam milión , ale takú na ktorej sa aktuálne diskutuje, tak práve tá sa zamkne. Dalej mám ešte jednu otázku..... a to či je toto fórum takto cenzurované permanentne. Potom by som sa radšej zaregistroval inde, mám rád svoju voľnosť :) Možno treba poinformovať na ostatných fórach ako to tu chodí, len tak pre info ostatných. Dakujem za odpoved.... 00fantomas

Na toto som poslal odpoveď, že som to bol "ja" s tým, že má linky kde sa môže ďalej téma "rozvíjať". Na čo som dostal "agresívnejšiu" SS-ku, na ktorú som už reagoval i ja tým, že by bolo vhodné sa "ukľudniť" a "pohrozil" som BAN-om. Osobne konflikty málokedy (skôr nikdy) (ne)vyhľadávam. A taktiež nie je problém sa "dohodnúť"/prediskutovať, ale proste ako sa do hory volá, tak sa z nej ozýva.

Určite to ale nebol úmysel. Treba si ale uvedomiť, že takto riešim "všetky" duplicity a za tým si stáť budem a nemienim robiť výnimky.
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúca

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.