Akvaristika Michalovce, OC IDEA



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Akvaristika Michalovce, OC IDEA

Odoslaťod LeonX » 27 Nov 2008 23:56 pm

Ake su vase skusenosti s touto akvaristikou???
LeonX
 
Príspevky: 11
Obrázky: 8
Založený: 27 Nov 2008 23:49 pm

Reklama

Odoslaťod jano_i » 28 Nov 2008 00:05 am

Vynikajuce :D
Obrázok používateľa
jano_i
 
Príspevky: 210
Obrázky: 40
Založený: 04 Feb 2006 14:12 pm
Bydlisko: Senne City

Odoslaťod Byk » 15 Jan 2009 22:42 pm

Je to dobra akvaristika.Ma tam aj dobry vyber rastlin aj ked nie casto,ale treba vystihnut.Vie chlap aj poradit a co sa tyka ryb ma tam tiez dost velky ryb.Rastlinky ma od Rataja a to ma tesi najviac.
Obrázok používateľa
Byk
 
Príspevky: 292
Obrázky: 7
Založený: 26 Dec 2008 11:41 am
Bydlisko: Michalovce

Odoslaťod Luboo » 15 Jan 2009 23:04 pm

Máme na mysli akvaristiku Myšlanových? Ak áno, tak tam chodím rád, nedostanem sa tam často, ale na Zemplíne sú teraz asi najlepší (aj keď v MI už majú silnejúcu konkurenciu)... Keď tam prídem, vždy sa dá dohodnúť s mladým Myšlanom. Obsluhuje tam on so sympatickou slečnou. Predajňa moderne a prehľadne zariadená, rýb dostatočný výber(prípadne zabezpečí špeciálne kúsky), aj rastlinu, techniku, potravu a medikamenty je z čoho vybrať, ceny na slovenské pomery neprehnané, akvara sú čisté, ryby zatiaľ zdravé a obsluha slušná. Preto jej dávam****+.
Obrázok používateľa
Luboo
 
Príspevky: 97
Obrázky: 114
Založený: 04 Jan 2007 22:28 pm

Odoslaťod Byk » 16 Jan 2009 00:33 am

Ano ano pana Myslana som myslel
Obrázok používateľa
Byk
 
Príspevky: 292
Obrázky: 7
Založený: 26 Dec 2008 11:41 am
Bydlisko: Michalovce

Re: Akvaristika Michalovce, OC IDEA

Odoslaťod roberto33 » 30 Jan 2009 16:14 pm

No Ja môžem len pochváliť, že pán myšlan má perfektne zariadenú predajnu, kde môžem všetko zohnať a fakt za bomba cenu.chodím k nemu pravidelne na mrazenú potravu mám tam najlepší výber na východe ešte lepší ako v KE a rýb má na výber lepšie ako v KE proste tu na východe nemá zatiaľ konkurenciu.Ja osm si u neho objednával rastlinky má ich fakt krásne aj ryby Malawi a som nadmieru spokojný.Keď som dokonca zariadoval svojue prvu Malawi 200l tak som mal od neho 3Dpozadie a doniesol mi ho dokonca do VT.No predajná a j obsluha je odbrne vyškolená chalanisko sa fakt vyzná a vie poradiť a o čistote a vzhľade ani nehovorím dávam ***** .Zatiaľ na j bomba.
Obrázok používateľa
roberto33
 
Príspevky: 229
Obrázky: 42
Založený: 19 Mar 2008 12:45 pm
Bydlisko: Majerovce

Re: Akvaristika Michalovce, OC IDEA

Odoslaťod arowana » 30 Jan 2009 20:28 pm

roberto33 napísal:najlepší výber na východe ešte lepší ako v KE a rýb má na výber lepšie ako v KE proste tu na východe nemá zatiaľ konkurenciu


Predpokladám, že to nemyslíš ani zo srandy vážne. :o :o :o
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Odoslaťod maxxx01 » 25 Feb 2009 12:38 pm

Nie som z MI, ale včera som tam mal pracovnú cestu. No a keďže vždy keď takto pendlujem po druhých mestách, sa snažím navštíviť aj nejakú miestnu akvaristiku, tak som sa zašiel pozrieť aj do tejto predajne. Výsledný dojem fakt veľmi dobrý. Síce by som netvrdil, že nemá na východe konkurenciu, ako tu bolo písané, ale ak by som mal zhodnotiť šírku výberu rýb, čistotu v nádržiach, prehľadnosť v druhoch rýb, ale aj priestorový dizajn, výzor, tak som normálne celkom v pokušení dať túto predajňu na druhé miesto za košický Aqua Canis. K tomu aj priaznivé ceny a aj prístup predavača bol OK - chalanisko bol aktívny a snaživý. A to ozaj mám s čím porovnávať, hlavne v rámci východného Slovenska. Bol som naozaj príjemne prekvapený.
maxxx01
 
Príspevky: 615
Založený: 15 Dec 2007 14:26 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Akvaristika Michalovce, OC IDEA

Odoslaťod Morská Hwiezdi?ka » 28 Feb 2009 15:15 pm

Tá akvaristika je naozaj pekná.Veľmi sa mi páči, je to tam dosť prehľadné.Keď som tam včera bola, hneď mi buchli do oči :shock: nádherné, veľké Betty za supeer cenu :D 1,50 eur.

A ešte som zabudla dodať, že je to pán Mišľan a nie Myšlan
Morská Hwiezdi?ka
 
Príspevky: 4
Založený: 26 Feb 2009 23:09 pm
Bydlisko: Michalovce

Odoslaťod Byk » 01 Mar 2009 09:40 am

A aj si si nejake tie betty kupila????JA som tam bol v piatok a mal ich tam hojne a krasne.No su tam aj ine zaujimave ryby ktorym sa oplati venovat pozornost nie len betty
Obrázok používateľa
Byk
 
Príspevky: 292
Obrázky: 7
Založený: 26 Dec 2008 11:41 am
Bydlisko: Michalovce

Odoslaťod Morská Hwiezdi?ka » 02 Mar 2009 10:51 am

No jasne,ale len 1 bettu a takého červeného slimáčika
Morská Hwiezdi?ka
 
Príspevky: 4
Založený: 26 Feb 2009 23:09 pm
Bydlisko: Michalovce

Odoslaťod newsted » 03 Mar 2009 19:14 pm

Julo má o dosť lepšie ceny oproti iným akvaristikám v MI a výber je taktiež vynikajúci.
Obrázok používateľa
newsted
 
Príspevky: 385
Založený: 04 Máj 2008 18:22 pm
Bydlisko: Irsko

Re: Akvaristika Michalovce, OC IDEA

Odoslaťod Majky_sv » 30 Apr 2009 17:23 pm

V Zemplin centre je akvaristika? A kde? Ja poznám len tú v Idei na poschodí a jednu maličkú pri plavárni.... :shock:
Obrázok používateľa
Majky_sv
 
Príspevky: 60
Obrázky: 3
Založený: 26 Apr 2009 19:51 pm
Bydlisko: Snina/Michalovce

Odoslaťod Byk » 01 Máj 2009 11:32 am

Majky nie v Zemlin centre,ale v OC Idea.Stale sa tu len o Idei bavime
Obrázok používateľa
Byk
 
Príspevky: 292
Obrázky: 7
Založený: 26 Dec 2008 11:41 am
Bydlisko: Michalovce

Re: Akvaristika Michalovce, OC IDEA

Odoslaťod ZdenuS » 04 Jún 2009 14:54 pm

No je to jednoznacne naj predajna v Mi.Bol som tam dnes a videl niekolko mrtvych rybiek,neviem ci si to nevsimol ale bolo to po prvy krat co som to u neho videl.Inak rybky zive(čule) pekny vyber,akva ciste.Rastliniek po menej ,ceny fajn.Na MI super 8)
Obrázok používateľa
ZdenuS
 
Príspevky: 27
Obrázky: 2
Založený: 04 Apr 2009 17:11 pm
Bydlisko: Michalovce

Odoslaťod kopfrkingl » 18 Okt 2009 21:06 pm

No aby ste neboli vsetci v siedmom nebi - ano ma to tam pekne oproti ostatnym akvaristikam v MI, ale - akoby mu bolo jedno co kupujem. Hlavne ze to preda. Az ked som kupil ci uz ryby alebo rastlinky, som si na nete precital, ze vobec nie su vhodne do jedneho akvarka. A strava detto. Som sice uplny zaciatocnik, no uz pri kupe by mal poradit co moze ist spolu a co nie. A to som mu vravel ake mam akvarko :? .

A akosi mu nie je celkom rozumiet co rozprava. Dost potichu, akoby sa hanbil, alebo sa mu nechcelo rozpravat :shock: .

Inac fakt pekne vybavenie predajne.
kopfrkingl
 
Príspevky: 2
Založený: 18 Okt 2009 20:59 pm

Odoslaťod Barbora =) » 19 Okt 2009 17:41 pm

Nie som v 7. nebi, ale na Michalovce je to veľmi dobrá akvaristika. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že ani v tak ospevovanej akvaristike, akou je Biotop v Trenčíne ( trencin-akvaristika-v-centrume-t8772.html ) nie je obsluha na profesionálnej úrovni. Odstála som si tam pol hodinu, 3- krát sa ma predavač spýtal, čo chcem, no vždy obslúžil niekoho iného (kto prišiel až po mne), len preto, že viac kupoval.
Tu je to síce menšie, ale predavač sa snaží, chyby robí každý. :wink:
A môžem sa spýtať, aké je to akvárium veľké a aké sú v ňom rybky a rastlinky? :roll:
Obrázok používateľa
Barbora =)
 
Príspevky: 485
Obrázky: 18
Založený: 07 Máj 2009 18:13 pm
Bydlisko: Michalovce

Re: Akvaristika Michalovce, OC IDEA

Odoslaťod kopfrkingl » 19 Okt 2009 20:14 pm

Takisto nevravim, ze je zla. Len akosi ako amatera ma prekvapilo, ze mozem kupit do akvarka takmer hocico :D .

300L, tetry, skalare, prisavnici, panciernickovia, gupky, 2 mrenky pakistanske, Cardamine lyrata, Echinodorus fluitans, Hygrophila guyanensis.

Urcite nema v MI konkurenciu, len by som uvital viac rad pre zacinajucich amaterov :) .
kopfrkingl
 
Príspevky: 2
Založený: 18 Okt 2009 20:59 pm

Odoslaťod Barbora =) » 19 Okt 2009 21:45 pm

Hm, je to síce odbočenie od témy, ale mne sa rybičky ani rastlinky nezdajú až tak úplne nevhodné, za predpokladu, že osvetlenie je dosť silné a akvárium je zariadené tak, aby vyhovovalo všetkým jeho obyvateľom (dostatočné množstvo rastlín, jemnejší štrk - pancierničky, mrenky pakistanské). Popis ,,...tetry, pancierničkovia, prísavníci..." keďže nie je uvedený ani druh ani počet je síce veľmi všeobecný, to by už ale chcelo tému o akváriu s fotkou a presným popisom.
V každom prípade prajem veľa úspechov a radosti z akvaristiky. :wink:

PS: Veľa predavačov odsúhlasí aj kombináciu zlatá rybka, skalár, neónky... do 30l akvária, takže najlepšie je vopred si zistiť, čo je do akvária vhodné a prediskutovať to radšej so skúseným akvaristom, napríklad aj tu - je ich tu dosť a určite budú ochotní poradiť.
Obrázok používateľa
Barbora =)
 
Príspevky: 485
Obrázky: 18
Založený: 07 Máj 2009 18:13 pm
Bydlisko: Michalovce

Odoslaťod jozino-1987 » 21 Okt 2009 22:23 pm

Najlepsi obchod aky poznam. S kamaratom nakupujeme len tam.
jozino-1987
 
Príspevky: 1
Obrázky: 12
Založený: 07 Sep 2009 19:02 pm

Odoslaťod Morská Hwiezdi?ka » 10 Nov 2009 23:39 pm

Ja si tiež myslím, že tá kombinácia nieje až taká zlá, veď rybičky sa navzájom nezožerú a čo sa týka estetickej stránky, to už je každého osobná vec. Vo výbere krmív určite nemá konkurenciu a to aj pri univerzálnych, takže pri nákupe viacerých druhov rýb si je z čoho vybrať. A to nehovorím o mrazenej...
Morská Hwiezdi?ka
 
Príspevky: 4
Založený: 26 Feb 2009 23:09 pm
Bydlisko: Michalovce

Re: Akvaristika Michalovce, OC IDEA

Odoslaťod Rhyno » 08 Dec 2009 19:32 pm

Odkedy viem, že táto akvaristika p. Myšľana funguje, tak som v inej v Mi ani poriadne nebol...asi najpestrejší výber rýb v Mi, o rastlinkách ani nehovorím, akva udržiavané, čisté, radosť na to pozerať. A ako jediný v Mi mi zohnal rozstrekovaciu rampu na filter. Krevetky som videl tu v meste zataiľ iba u neho. Ale pri rozhovore s ním treba veru riadne naťahovať uši.
Obrázok používateľa
Rhyno
 
Príspevky: 33
Založený: 01 Dec 2006 21:20 pm
Bydlisko: Michalovce

Re: Akvaristika Michalovce, OC IDEA

Odoslaťod Rian » 14 Dec 2009 15:50 pm

Super obchod, chodím len tam.
Majiteľ vie aj poradiť, ale treba to z neho ťahať ako z chlpatej deky. Nezaškodilo by mu trochu marketingu. Na drahší filter ako som pôvodne chcel som sa v podstate ukecal sám.
Rian
 
Príspevky: 3
Založený: 14 Dec 2009 15:07 pm
Bydlisko: Michalovce

Re: Akvaristika Michalovce, OC IDEA

Odoslaťod Aquanaut » 17 Aug 2010 15:38 pm

bol som, kukol som, nakúpil som,
celkom som bol spokojný, rastliniek pekný výber, aj som ich dosť nakúpil, tešil som sa na Guramky ale žiadne momentálne asi pred ( týždňom) nemali :|
bolo tam aj celkom čisto aj v niektorých veciach slušný výber, trochu zastrčený obchod a zišla by sa reklama aj niekde ďalej od budovy pri parkovisku, a hlavne o trochu objemnejšia..trochu som to musel hľadať

aj keď je to na poschodí, bol som spokojný

napíšem onedlho niečo aj o Humenských Akva predajniach, aj keď si skôr myslím, že sú to viac supermarkety :? ako Akva obchody, predávajú tam naozaj všetko :angel:
Obrázok používateľa
Aquanaut
 
Príspevky: 521
Obrázky: 0
Založený: 17 Aug 2010 12:22 pm
Bydlisko: Humenné

Ďalšia

Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.