Lipt. Mikulas CHOVPRODUKT-pri Bille



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Odoslaťod aquaman » 19 Feb 2009 19:40 pm

ja som to hladal a prázny výklad :shock: až som sa zlakol.Potom pozerám a je to dole. :wink:
Obrázok používateľa
aquaman
 
Príspevky: 269
Obrázky: 63
Založený: 30 Dec 2008 22:38 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Reklama

Odoslaťod Ala303 » 06 Mar 2009 19:49 pm

Úplne súhlasím s Marissou. Rastliny som tam ešte pekné nevidela :( .
A tá pani, ktorá to tam vedie, je ochotná len vrámci zvýšenia svojho zisku. Niekedy má lepšiu náladu, tak sa vás aj opýta, či si prajete niečo. Ale inokedy si tam pripadám ako naobtiaž. Ale nič v zlom, darí sa im, lebo odkedy sa presťahovali, detičky sa chodia miesto hračiek pozerať na zvieratká :o .
Ala303
 
Príspevky: 8
Založený: 05 Mar 2009 16:44 pm

Odoslaťod Salmo » 06 Mar 2009 22:08 pm

daju sa tam najst aj pekne rastlinky(aj ked ma stale par tych istych druhov) len musis vychytat cerstvu dodavku
Obrázok používateľa
Salmo
 
Príspevky: 39
Obrázky: 9
Založený: 13 Feb 2008 20:47 pm
Bydlisko: Lipt. Mikuláš

Odoslaťod Svana » 26 Okt 2009 19:35 pm

Chodievame tam kazdy rok a chovprodukty navsevujem pri najblizsej moznej prilezitosti, takze to mame odsledovane a rozhodne to je jeden z najlepsich (alebo aj najlepsi). Akvaristika sa mi zda byt ok, pekny vyber, az na akva vo vyklade, v ktorom ryby doslova nebolo vidno. Absolutne. (po par dnoch konecne vycistili a ja som mala moznost uvidiet najvacsieho prisavnika v zivote...povedzte, ze bol z plastu!) Inak ale zjavne personal a vedomosti o hlodavcoch velky kamarati nie su. Mala by som k tomu mensi pribeh. Rady nasich mnohofarebnych :D cincil sme chceli rozsirit este o jednu samicu a cierna cincilka nam prisla ako velmi vhodna kandidatka k hnedemu chalanovi, spytala som sa teda na pohlavie a hned mi bolo povedane, ze je to samec a okrem toho nie je na predaj kvoli ocnej chorobe. Ok. prisla som neskor...iba ich pozriet a bolo mi z toho do placu. oci mali v katastrofalnom stave. v miske iba mrkvu, tri cincily boli okrem toho doslova napchate v miniaturnom terariu (!) na ktore fukal ventilator. potom sa niet comu divit, ze maju problemi s ocami. Ale ok, moze sa stat kazdemu. (aj ked tyzden je dost dlha doba na preliecenie obyc. prievanu) Zvedavost ma tam ale zaviedla znova...nasa cierna cinca uz mala oci trosku lepsie ako jej spolubyvajuci a len zo zvedavosti a pre pocit spokojnosti som si ju vypytala z nasho stopercentneho samca bola odrazu stopercentna samica. Rovno sme ju vzali aj s chorym okom a poslali domov kde po tyzdni oko iba jemne slzilo a po dalsom bolo v absolutnom poriadku.
Svana
 
Príspevky: 21
Založený: 02 Sep 2009 00:58 am

Re: Lipt. Mikulas CHOVPRODUKT-pri Bille

Odoslaťod aquarista -LM- » 04 Jan 2012 18:02 pm

dlho som tu nebol... vie niekto ci tam predavaju tetru modru (fred-couchovu) ??? :?:
ma tato predajna web stranku?
Obrázok používateľa
aquarista -LM-
 
Príspevky: 15
Obrázky: 3
Založený: 03 Jan 2012 19:41 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Lipt. Mikulas CHOVPRODUKT-pri Bille

Odoslaťod Marissa » 04 Jan 2012 19:09 pm

Dnes som tam bola, ale tetru modrú tam nemali. A nikdy som ju tam ani nevedela. Celkovo sa tato predajňa dosť zhoršila.
Obrázok používateľa
Marissa
 
Príspevky: 53
Obrázky: 4
Založený: 28 Dec 2006 17:19 pm
Bydlisko: ZV

Re: Lipt. Mikulas CHOVPRODUKT-pri Bille

Odoslaťod aquarista -LM- » 05 Jan 2012 12:47 pm

skoda ze ju nemaju , asi si ju budem musiet objednat
Obrázok používateľa
aquarista -LM-
 
Príspevky: 15
Obrázky: 3
Založený: 03 Jan 2012 19:41 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Lipt. Mikulas CHOVPRODUKT-pri Bille

Odoslaťod aquarista -LM- » 05 Jan 2012 12:48 pm

mohli by tam nakupit viac tetier ,a ta predavacka by mohla byt viac ochotna a nehladiet len na zisk
Obrázok používateľa
aquarista -LM-
 
Príspevky: 15
Obrázky: 3
Založený: 03 Jan 2012 19:41 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Lipt. Mikulas CHOVPRODUKT-pri Bille

Odoslaťod aquarista -LM- » 06 Jan 2012 14:30 pm

prave som zistil ze mi tam ta predavacka predala 1 tetru priesvitnu a ta sa ma chovat v hufoch minimalne po 6 - 10 kusov :(
Obrázok používateľa
aquarista -LM-
 
Príspevky: 15
Obrázky: 3
Založený: 03 Jan 2012 19:41 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Lipt. Mikulas CHOVPRODUKT-pri Bille

Odoslaťod opekajka » 11 Mar 2012 12:36 pm

celkovo tento chovprodukt je sice preplneny tovarom ale pride mi to tam take surove nicoho sa nesmiete ani dotknut lebo predavacka vas hned upozorni a potom vas sleduje uz az kym neodidete, poradit sa ani nesnazi ako tu bolo spomenute chce len predat a jedna vec predavaju tam aj zive psiky zavrete cely bozi den v mini ohradke bez vody ked k nim pristupite su uplne apaticke, chcela asi shop ako v amerike ale neviem ci si na to pripravila aj podmienky, naposledy ked sme tam boli chcela som nejaku dekoracku do akva tak sme obzerali tie vacsie co mali von vystavene ako sme to tam prekladali nadabili sme na nadobu s vodou plnu uhynutych rybiek prislo mi z toho zle neviem co to malo znamenat ci tie velke ryby tym krmia alebo co ale toto som nevidela a nezazila este nikdy nikde
opekajka
 
Príspevky: 6
Založený: 09 Mar 2012 09:49 am

Re: Lipt. Mikulas CHOVPRODUKT-pri Bille

Odoslaťod Maco » 14 Mar 2012 12:42 pm

k tym malym psikom. co som si vsimol, ked osm tam chodil,alebo cez obed, tak ked pani zatvorila obchod cez obednu rpestavku, tak psiky vybrala a nechala behat po predajni. tak neboli cely den v kleitke. ked prisla z obeda, ich dali zase naspat. a tiez tam neboli kazdy den. inak takto psiky maju vo vela chovproduktoch.
a ja osm nikdy nemal pocit ze neproadila. vacsinou prisla, opytala sa, poradila, odporucila, pokial vedela. chcel som podlozku pod akva, tak mi rovno povedala, ze ma podlozky,ale ze su drahe, ze si mam ist do hypernovy kupit kariamtku, ze jke to to iste.
ja som tam chodil rad. vzdy bola mila.
mozno uz ma zle skusenosti s okradanim, tak sa sprava podozrievavo. uz som tam vyse roka nebol
Obrázok používateľa
Maco
 
Príspevky: 83
Obrázky: 2
Založený: 25 Jan 2005 04:45 am
Bydlisko: Martin

Re: Lipt. Mikulas CHOVPRODUKT-pri Bille

Odoslaťod aquarista -LM- » 21 Júl 2012 16:35 pm

Dnes som tam bol nakúpiť rybky, nebolo to také zlé dokonca vedela správne názvy rýb :shock: ale kým ich vylovila to riadne dlho trvalo :cry: ešte som si kupoval osvetlenie a nepovedala mi že je to ružová žiarovka :!: (ale asi to nevedela ani ona ) ale žiarovka nieje až taká zlá a môžem ju vymeniť :idea: takže som spokojný :pivo:
Obrázok používateľa
aquarista -LM-
 
Príspevky: 15
Obrázky: 3
Založený: 03 Jan 2012 19:41 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Lipt. Mikulas CHOVPRODUKT-pri Bille

Odoslaťod DIO » 10 Júl 2013 13:17 pm

Tak ja si nemyslím vobec že by Akvaristická predajňa bolo pri Bille v Liptovskom Mikuláši práve dobrá nie to ešte najlepšie! Moj názor: Skúsený akvarista na prvý pohľad zbadá choroby na rybach. Všade su nakazené akvária hnusnou zákernou Bakteriálnou CHorobou! Všade mrtve ryby,kalná voda hnus! Sieťky bez dezinfekcie jedna sieťka na všetky akvariá! Ceny niekedy dobré a niekedy hrozne brutalne rpedražené! Kúpiť si tam čo i len rastlinku je veľky veliky hazard! Neodporúčam vobec! Ja by som si tam v živote nič nekúpil neni istota! Predajňa pri Hipernove je lepšia! Tam yb som odporúčil kupiť si niečo. Či krmyvá či vám dobre poradia alebo aj zdravé rybky vám predajú za výhodné ceny! A keď su chore tak ich nepredávajú a liečia ich. Sieťky naložené v savovej vode v kybyli! Proste super! Pri stop Shope? Stráaaaašne drahé debilne predražené! A Tatrapet stojí za hovno! Pri súde nová predajňa fajn! Až na choroby d ktorych sa pani nevyzná! Preferuje značku Tetra! Tá značka sa my nepáči. Používam značku SERA! Najlepšia značka! Takže to je moj názor!
Obrázok používateľa
DIO
 
Príspevky: 74
Obrázky: 21
Založený: 17 Aug 2010 22:36 pm
Bydlisko: Podbreziny Liptovsky Mikulaš

Re: Lipt. Mikulas CHOVPRODUKT-pri Bille

Odoslaťod spid3r » 10 Júl 2013 14:28 pm

Ot: a to mas odkial ze prave sera je najlepsia? Toto by ma fakt zaujimalo :grin:

Odoslané z GT-I9300 cez Tapatalk 2
Obrázok používateľa
spid3r
 
Príspevky: 833
Založený: 09 Mar 2011 10:41 am

Predchádzajúca

Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.