Malacky - - Nufak



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Malacky - - Nufak

Odoslaťod jacik » 14 Okt 2004 13:44 pm

Nufak, pri zel.stanici - predajna zamerana najma na stvornohych kamaratov, z akva maju cca 9 nadrzi, ale zvacsa pohlad na ne vas odradi cokolvek z nich kupit. Veselo tam "vystavuju" ukazky vsetkych moznch chorob. Rastlinky nemavaju vobec. Maju ale krmiva JBL a dalsie, hlavne lacnejsie znacky. Technika, ta co je, ma naozaj dobre ceny. Nenajdete tu vsak drahe znacky, napr. ext.filter maju len Resun.

poslal Romeo
jacik
 
Príspevky: 1026
Obrázky: 24
Založený: 15 Jan 2003 09:56 am
Bydlisko: Trenčín

Reklama

Re: Malacky - - Nufak

Odoslaťod otano » 18 Jan 2005 15:33 pm

No, Jacik, mas uplne recht. Este k tym nadržiam. Maju ich tam naozaj asi deväť, z toho 5 prazdnych. Ale včera som tam objavil asi 10 ks Pelvicachromis pulcher, ktorych som chcel. Chuďatka, všetky vyblednute bez farieb, bez akejkoľvek vzorky. Ale som to riskol, som si potvedal, zle osvetlenie, ktoviekolvek stupnova a aka voda. Priniesol som parik, hodil do mojho a za 10 minut vyfarbene ako sa patri. Mam ich zatiaľ deň ale maju sa k svetu. Uvidime, či som si niečo nezvaneho nepriniesol domov.
Obrázok používateľa
otano
 
Príspevky: 50
Obrázky: 15
Založený: 15 Dec 2004 16:07 pm
Bydlisko: Malacky

Re: Malacky - - Nufak

Odoslaťod Papagaj » 19 Jan 2005 15:17 pm

Ja som takto isto kupoval red parroty. Mali taku krupicu ze bol asi den predsmrtou. Trvalo to doma asi tyzden ale viliecili sa a uz rok sa im dari , predpokladam ze zbytok akvaria v tom obhcode podochol :( Ale aspon tie dve su zachranene :)
Obrázok používateľa
Papagaj
 
Príspevky: 119
Obrázky: 14
Založený: 25 Feb 2004 22:33 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Malacky - - Nufak

Odoslaťod joko » 19 Jan 2005 20:52 pm

otano napísal:Ale včera som tam objavil asi 10 ks Pelvicachromis pulcher, ktorych som chcel.
To je Ostriezik purpurovy, velmi pekna rybka, to si ich dal do tej tvojej nadrze 128L?
Ake mas tam teraz este rybky? Pytam sa preto, lebo by som ich tiez chcel, do spolocenskeho akva, ako sa znasaju?
Vraj su dost drave, a pri nich uz neodchovas ani jednu iny rybku ! Dik.

Uz som docital, ze ich maju ludia s Neonkami, Platami, Daniom, Black Moly, Labelo. A ty ?
Obrázok používateľa
joko
 
Príspevky: 1016
Obrázky: 63
Založený: 07 Mar 2003 21:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod otano » 13 Mar 2009 14:02 pm

Joko
Už to asi nie je aktuálne... Keďže si sa na to pýtal pred 4 rokmi... hi hi
No, tie ostriežiky mi terorizovali cele akva. Myslel som, že samec a samica, podla plutiev, ale zrejme to boli dvaja samci. Mlatili sa a jeden pošiel... A ten druhy, iba striehol a keď išla niektorá rybka okolo, tak vyštartoval... Rybky si už nepamätám, ake boli vtedy...
Obrázok používateľa
otano
 
Príspevky: 50
Obrázky: 15
Založený: 15 Dec 2004 16:07 pm
Bydlisko: Malacky

Odoslaťod joko » 17 Mar 2009 16:48 pm

otano napísal:Joko. Už to asi nie je aktuálne... Keďže si sa na to pýtal pred 4 rokmi... hi hi
No clovek nikdy nevie, ale datumi ma zmiatli najprv :-)
Najprv som myslel ze ti odpoviem az o 4 roky a 2 mesiace ;-)
Ale nevydrzal som ako ty, nemam taku pevnu volu :-)
Obrázok používateľa
joko
 
Príspevky: 1016
Obrázky: 63
Založený: 07 Mar 2003 21:13 pm
Bydlisko: Bratislava


Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.