piesok a filter pre Archocentrus Nigrofasciatus



Všetko okolo amerických cichlíd

piesok a filter pre Archocentrus Nigrofasciatus

Odoslaťod Frantisek Kapičák » 14 Dec 2008 12:14 pm

Ahojte akvaristi,som tu prvý krát a chcem sa opýtať ,aký je vhodný piesok pre Nigrofasciatum a tiež aký by bol najlepší vnútorný filter.Mám 125l akvárko ,mám v ňom jeden pár a asi 50 mladých rybiek o veľkosti asi 2cm.Kedy mám dať tie mladé preč ? Začal som s týmto druhom len toto leto a veľmi sa mi páčia doteraz som mal spoločenské akva. ale chcem sa venovať jednému druhu.
Obrázok používateľa
Frantisek Kapičák
 
Príspevky: 8
Obrázky: 9
Založený: 14 Dec 2008 11:32 am
Bydlisko: Topolcany

Reklama

Re: piesok a filter pre Archocentrus Nigrofasciatus

Odoslaťod buballa » 06 Feb 2009 17:06 pm

ahoj, mas este tie Cichlazomy zebrovite, bys om potrebovala dve samicky, podla vsetkeho, mam dvoch samcov, tak k nim. hm?
no ja mam piesok, a stary Shark filter na 100l aqa, a v pohode. tak daj vediet, pa
Obrázok používateľa
buballa
 
Príspevky: 6
Založený: 22 Aug 2008 23:18 pm

Re: piesok a filter pre Archocentrus Nigrofasciatus

Odoslaťod kudzo » 19 Feb 2009 13:17 pm

Ja mam nejake jedince okolo 3-5cm , aj nejake samicky by tam mohli byt. K tomu filtru a strku , podla mna si s tym moc nemusis robit starosti , z mojich skusenosti je to jedna z najmenej narocnych ryb.Fakt staci cerpadielko shark a normal strk.A ked sa ti uz vytreli a odchovavas aj plodik tak to mas asi vsetko ok.Vravim nenarcona ryba.
Obrázok používateľa
kudzo
 
Príspevky: 99
Založený: 10 Mar 2004 13:11 pm
Bydlisko: SNV,BA

Odoslaťod Frantisek Kapičák » 11 Apr 2009 10:06 am

teraz mám asi 40 nigrofasciatov o velkosti 4-6cm a v hlavnom akva je asi 100 mladých 1-3cm máte niekdo záujem velmi lacno alebo darujem poprípade výmena
Obrázok používateľa
Frantisek Kapičák
 
Príspevky: 8
Obrázky: 9
Založený: 14 Dec 2008 11:32 am
Bydlisko: Topolcany

Odoslaťod zub » 11 Apr 2009 12:52 pm

toho sa len tak lahko nezbavis. ja mam aeq. rivulatus tie sa este netreli ale ked sa dam ich zozrat crenicichlam a naopak.
Obrázok používateľa
zub
 
Príspevky: 5
Obrázky: 13
Založený: 03 Jan 2006 16:26 pm
Bydlisko: Vrutky


Naspäť na Americké cichlidy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.