alternativa



Akváriové rastliny - hnojivá, co2, pmdd, popis rastlín, pestovanie - starostlivost....

alternativa

Odoslaťod Mizu0007 » 18 Jún 2009 22:31 pm

rad by som si vyrobil vlastne PMDD,mam vsetky suroviny okrem latky s mikroprvkami.v istom agrarnom periodiku som sa dostal k zoznamu KVAPALNYCH hnojiv obsahujucich mikroprvky.chcel by som sa opytat va,odbornikov, s ktorymi z nasledujucich hnojiv ste sa uz stratli a mate s nim skusenosti aj pri vyrobe PMDD,popripade,ak bude pozitelne,ako upravit davkovanie ostatnych latok

Campofort Forte od firmy AGRA GROUP
ROSASOL EVEN od firmy AGRO ALIANCE
PK-fit od firmy AMALGEROl CZ
Samppi od firmy ARYSTA LIFESCIENCE CZECH
Ferti B,Fertigreen,Fertigreen Kombi,Fertikal,Fertimag od firmy LOVOCHEMIE
Fertileader Vital od firmy TIMAC AGRO
niektory z radu Kristaron od firmy YARA AGRI

vrelo dakujem

PS: ak ani jedno z nich nie je dostatocne nezavadne,poradte mi nejaku alternativu,BEZNE zohnatelnu v zahradkarsve
PS2: nie,uz vyrobene PMDD si nekupim,potrebujem nabrat skusenosti a chcem zaexperimentovat aj s davkovanim
Mizu0007
 
Príspevky: 3
Založený: 06 Jún 2009 21:05 pm

Reklama

Re: alternativa

Odoslaťod Poly » 18 Jún 2009 23:54 pm

PMDD sa kupuje tak, ze ti predavajuci posle jednotlive komponenty zvlast v praskovej (resp, krystalickej) podobe, takze s tym naexperimentujes az-az :)
Obrázok používateľa
Poly
 
Príspevky: 929
Obrázky: 61
Založený: 10 Sep 2006 10:15 am
Bydlisko: Bratislava

Re: alternativa

Odoslaťod Mizu0007 » 19 Jún 2009 20:50 pm

lenze ked mi posle 15 gramov tak sa tazko naexperimentujem,a ja chcem pouzit ALTERNATIVNE hnojivo
Mizu0007
 
Príspevky: 3
Založený: 06 Jún 2009 21:05 pm

Odoslaťod blade163 » 19 Jún 2009 22:25 pm

Myslim si, ze dohodnut sa s dodavatelom PMDD by nebol problem, keby si chcel vacsie mnozstvo z jednotliveho prvku.
blade163
 
Príspevky: 146
Obrázky: 35
Založený: 10 Máj 2008 00:13 am


Naspäť na Akváriové rastliny

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.