Akva obchod v Krosne /Polsko



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Akva obchod v Krosne /Polsko

Odoslaťod Majky_sv » 13 Aug 2009 22:12 pm

Viete o nejakom akva obchode v Krosne - POLSKO?
Obrázok používateľa
Majky_sv
 
Príspevky: 60
Obrázky: 3
Založený: 26 Apr 2009 19:51 pm
Bydlisko: Snina/Michalovce

Reklama

Re: Akva obchod v Krosne

Odoslaťod roberto33 » 09 Okt 2009 21:10 pm

Aj Ja by som rád o nejakom vedel, keďže často navštevujem Poľsko halvne trhy Kkrosne tak by nebolo od veci sa tam pozrieť. :D :D
Obrázok používateľa
roberto33
 
Príspevky: 229
Obrázky: 42
Založený: 19 Mar 2008 12:45 pm
Bydlisko: Majerovce

Odoslaťod Dedo » 09 Okt 2009 23:49 pm

Sú tam tri a všetky dosť dobré zásobené. Všetky sú v blízkom centre neďaleko trhoviska, kde mieria všetci Slováci. Adresy s mapkami stiahneš z internetu (vygoogluj: Krosno akvaristika).
Obrázok používateľa
Dedo
 
Príspevky: 336
Obrázky: 78
Založený: 27 Aug 2009 13:40 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Akva obchod v Krosne

Odoslaťod roberto33 » 11 Okt 2009 21:49 pm

Díkes azda si aj v nejakom bol?

Nič som nevygooglil pošli nejaký link ak máš... :D
Obrázok používateľa
roberto33
 
Príspevky: 229
Obrázky: 42
Založený: 19 Mar 2008 12:45 pm
Bydlisko: Majerovce

Odoslaťod Dedo » 14 Okt 2009 10:19 am

http://www.pkt.pl/firmy/Krosno/q_akwarystyka/1/

bol som v troch, bol som spokojný
Obrázok používateľa
Dedo
 
Príspevky: 336
Obrázky: 78
Založený: 27 Aug 2009 13:40 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Akva obchod v Krosne

Odoslaťod maxxx01 » 15 Okt 2009 14:02 pm

Ja som tam bol asi pred rokom, podarilo sa mi z tých predajní objaviť dve. Zásobenie bolo veľmi slušné, ale všimol som si, že ryby tam vôbec nie sú lacnejšie ako u nás. Taktiež som si tam kúpil krmivá zn. Tropical, pravpdupovediac som si trochu naivne predstavoval, že tam bude tie krmivá lacnejšie, ale po prepočte z korún (ešte boli koruny) na zloté mi to vyšlo skoro celkom narovnako ako u nás. Ceny akváriek a techniky som nejako nesledoval, lebo som momentálne nič také nepotreboval. Možno sa zmenilo niečo našim prechodom na euro, neviem, chcelo by to čerstvejšie info.
maxxx01
 
Príspevky: 615
Založený: 15 Dec 2007 14:26 pm
Bydlisko: Prešov

Odoslaťod Majky_sv » 15 Okt 2009 22:08 pm

Ja som v jednom nedávno bol...celkom blízko pri trhu. Ceny sa mi zdali byť skoro rovnaké ako tu...aj 126l akvárko by ma vyšlo skoro na rovnako ako z netu. Kúpil som nejaké testy, ale nemal som šajnu, aké sú ceny na SVK. Štrk sa mi zdal drahý....

CHcel som kúpiť akvarko, ale neviem neviem...
Obrázok používateľa
Majky_sv
 
Príspevky: 60
Obrázky: 3
Založený: 26 Apr 2009 19:51 pm
Bydlisko: Snina/Michalovce

Re: Akva obchod v Krosne

Odoslaťod roberto33 » 30 Dec 2009 23:34 pm

Tak dnes som mal okružnú jazdu po akvaristikách v Krosen.Podarilo sa mi njsť len 2 ! A to na ulici Lewandovského 3, kde bol dosť veľký výber rýb aj keď po vianočnej rabovačke tam toho veľa neplávalo....Ale sú slušne zásobení.A mali tam aj výstavné akvárium s Diskusmi, kde bolo ešte mladé jedinde ale nehoráznej ceny 150zloty(42€) to sa mi zdalo byť nehorázne vysoká sume aj keď Diskusi boli celkom pekné, -výber rýb vskutku dobrý ale rastlín poskromne a veľmi biednej kvality.Ceny by som povedal, že pri rybách a rastlinách podobné ako u nás, ale krmivá značky Tropicla a Sera ma vyšli o niečo lacnejšie ako unás.Pozeral som len na krmivá ryby a rastliny...ináč ma ničn nezaujalo.A tá druhá je na ulici Pilseckiego 18 to je na začiatku centra blízko trhu, výber rýb veľmi skromný ale krmív Tropicla mal celý sortimenta vo vešmi dobrých cenách...Ináč ryby iba prá skalárov, zopár tetier a nejaké živorodky a nič iné...Technika filtre Tetratec, Aquael...Takže nič ma neprakvapilo ani nepotešilo...
Obrázok používateľa
roberto33
 
Príspevky: 229
Obrázky: 42
Založený: 19 Mar 2008 12:45 pm
Bydlisko: Majerovce

Re: Akva obchod v Krosne /Polsko

Odoslaťod Trencin » 20 Apr 2011 18:06 pm

zdravim chcem sa spytat pomohol by mi tu niekto objednat jednu vec z polskej stranky? po polsky neviem ani ceknut...
Obrázok používateľa
Trencin
 
Príspevky: 249
Obrázky: 1
Založený: 08 Máj 2010 00:52 am
Bydlisko: Trenčín

Re: Akva obchod v Krosne /Polsko

Odoslaťod sniper.jo » 20 Apr 2011 22:31 pm

Trencin napísal:zdravim chcem sa spytat pomohol by mi tu niekto objednat jednu vec z polskej stranky? po polsky neviem ani ceknut...



ked nevies po polsky :lol: , tak ako inac sa komunikuje vo svete? no po anglicky :) , ja tom tam tiez raz pisal maila v slovenskom a anglickom zneni a odpoved som dostal anglicky
sniper.jo
 
Príspevky: 89
Obrázky: 55
Založený: 14 Dec 2006 22:27 pm
Bydlisko: Kremnica - Zilina

Re: Akva obchod v Krosne /Polsko

Odoslaťod Milan666 » 21 Apr 2011 08:22 am

Trencin napísal:zdravim chcem sa spytat pomohol by mi tu niekto objednat jednu vec z polskej stranky? po polsky neviem ani ceknut...

Chodím do Poľska, nakupujem v Poľsku a píšem, komunikujem v rodnom jazyku a im to vôbec nerobí problém. Slovákov majú radi, sme pre nich najväčším "dodavateľom" €ura :wink:
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Akva obchod v Krosne /Polsko

Odoslaťod Majinko » 12 Jan 2014 01:06 am

Zdravím kolegovia, tak ma napadlo, v blízkej dobe plánujem návštevu Poľska, fungujú tam ešte nejaké trhy pre akvaristov? Či len eshopy a kamenné predajne?
Obrázok používateľa
Majinko
 
Príspevky: 128
Obrázky: 1
Založený: 23 Feb 2005 12:22 pm
Bydlisko: Žilina


Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.