Sladkovodne alebo morske AQ?



Všetko okolo morskej akvaristiky

Moderátor: Roman

Odoslaťod Y2K » 11 Apr 2008 22:02 pm

maxxx01 napísal:to áno, to vážnejšie nepoškodí


Tak super, uz asi nemam co by som sa spytal.
Filter a jeho cistenie je vyriesene.
Ohrievac tiez.
Tapetu riesim.
Dolievanie vyriesene.

Mozno tak, planujem vymenu celej vody z dovodu aj upevnenia akva a aj zmeny aranzmanu prostredia v akva, takze, mozem vybrat ryby a rastliny, dat dakde do nadrze tak na den, doliat cistu vodu z vodovodu, naliat vsetky tie veci na odstranenie chloru a bakterii, zohriat na pozadovanu teplotu a nasledne vlozit ryby naspat??? bude to tak OK?

A este co tie ryby a prud vody z filtra? Je to OK pre ne ak to stale prudi? Nemam ho ani naplno radsej.

A este ma napadlo, sice som sa uz o tom co to tu docital ale spytam sa radsej, mam taky zltozeleny zakal vo vode, nie je to prilis vidno ale zboku ked mam pred sebou celu 170cm stenu tak je to vidno. Mozno je to aj z korena co som vlozil do akva, ale za 3 dni som ho radsej vybral a nechal luhovat lebo som zistil ze este pusta "caj". Skusal som stiahnut svetlo a rybam nasadit dietu a zda sa ze to pomaha. Je to zatial len 2 dni co som nasadil tuto "ocistnu kuru" tak neviem posudit poriadne ci zabera.
Co vy na to?
Y2K
 
Príspevky: 176
Obrázky: 18
Založený: 09 Mar 2008 11:17 am

Reklama

Odoslaťod xDodox » 14 Apr 2008 06:44 am

Raviolka napísal:Y2K, tobě konkrétně radíme to, co všem ostatním - filtr na noc nevypínat.

Presne tak.
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod Y2K » 14 Apr 2008 09:53 am

xDodox napísal:
Raviolka napísal:Y2K, tobě konkrétně radíme to, co všem ostatním - filtr na noc nevypínat.

Presne tak.


No ved vravim ze uz som s tym zacal. Aj ked teda rozdiel prilis nevidim...jedine to ze som stale nevyspaty :o
Y2K
 
Príspevky: 176
Obrázky: 18
Založený: 09 Mar 2008 11:17 am

Y2k

Odoslaťod PalinoBA293 » 16 Aug 2009 13:49 pm

Kde chces kupit ryby ?
PalinoBA293
 
Príspevky: 3
Založený: 16 Aug 2009 13:40 pm

Re: Sladkovodne alebo morske AQ?

Odoslaťod vodny diabel » 16 Aug 2009 14:58 pm

Ked mas peniaze na morske tak si ho sprav morskeje velmi drahe sprav si sladkovodne akvarko.
vodny diabel
 
Príspevky: 1
Založený: 25 Apr 2009 21:30 pm

Re: Sladkovodne alebo morske AQ?

Odoslaťod kubrt » 17 Aug 2009 09:38 am

vodny diabel napísal:Ked mas peniaze na morske tak si ho sprav morskeje velmi drahe sprav si sladkovodne akvarko.


a to mas odkial ?
Obrázok používateľa
kubrt
 
Príspevky: 147
Obrázky: 29
Založený: 14 Sep 2003 15:34 pm
Bydlisko: TN

Predchádzajúca

Naspäť na Morská akvaristika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.