Procambarus fallax (rak mramorovi)--chov ,odchov



Sladkovodné krevetky,slimáky,raky,kraby.....

Moderátor: Norman

Procambarus fallax (rak mramorovi)--chov ,odchov

Odoslaťod roman š » 14 Máj 2009 21:03 pm

:angel: Procambarus fallax moze bit s cichlidami tilapia mozambica cca. 10cm samickov a 15cm samcom .S napol strkovim a pieskovim dnom ??? s mnozstvom ukritov v 30l AQ. s vikonnim filtrom??? a da sa aaj odchovat v takichto podmienkach??

:arrow: (za chibi sa ospravedlnujem nefunguje mi tvrde i :( )

za dopovede vopred dakujem :roll:
Obrázok používateľa
roman š
 
Príspevky: 17
Založený: 12 Sep 2007 15:46 pm

Reklama

Odoslaťod martin_s » 14 Máj 2009 21:22 pm

tuto temu ti admini zamknu.
Ad.1: Naco zakladas 2 rovnake temy v 2 sekciach?
Ad.2: pouzi vyhladavanie a najdes temu venovanu rakom.
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: Procambarus fallax (rak mramorovi)--chov ,odchov

Odoslaťod 1stefi11 » 14 Máj 2009 22:03 pm

podla mna ich zaklada preto lebo sa to potrebuje dozvediet v kradsom case mam s tym vlastne skusenosti do bezstavovcov chodi malokto a ked by to dal do inej temy tak pochibujem ze mu na to niekto odpovie



a inac sry ja ti neporadim alek ak niekto vie tak mu napiste je to este zaciatocnik
1stefi11
 
Príspevky: 17
Obrázky: 0
Založený: 01 Jan 2009 15:04 pm

Re: Procambarus fallax (rak mramorovi)--chov ,odchov

Odoslaťod martin_s » 14 Máj 2009 22:23 pm

1stefi11 napísal:podla mna ich zaklada preto lebo sa to potrebuje dozvediet v kradsom case mam s tym vlastne skusenosti do bezstavovcov chodi malokto a ked by to dal do inej temy tak pochibujem ze mu na to niekto odpovie



a inac sry ja ti neporadim alek ak niekto vie tak mu napiste je to este zaciatocnik
Precitaj si desatoro, bod 7. s ktorym vsetci suhlasili pri registracii a "jasnejsie desatoro", bod 15. To ci je niekto novacik alebo nie v tomto nehra ziadnu ulohu a neospravedlnuje. Znie to sice kruto, ale tieto pravidla treba dodrziavat, inak sa stane forum neprehladnym. Navyse pri prihlaseni ti dava moznost zobrazit nove prispevky od posledneho prihlasenia, ktore ti ukaze bez ohladu na to v akej teme su. Cize tieto argumenty su myslim bezpredmetne.
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: Procambarus fallax (rak mramorovi)--chov ,odchov

Odoslaťod martin_s » 14 Máj 2009 22:32 pm

roman š napísal::angel: Procambarus fallax moze bit s cichlidami tilapia mozambica cca. 10cm samickov a 15cm samcom .S napol strkovim a pieskovim dnom ??? s mnozstvom ukritov v 30l AQ. s vikonnim filtrom??? a da sa aaj odchovat v takichto podmienkach??
V prvom rade taketo ryby nepatria do 30l akva!!! Ale o velkosti akva potrebnej na chov tychto ryb tu na akva.sk pisali: viewtopic.php?t=9284&highlight=
Skus si najprv nastudovat nieco o podmienkach ich chovu.
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: Procambarus fallax (rak mramorovi)--chov ,odchov

Odoslaťod roman š » 15 Máj 2009 07:30 am

martin_s napísal:
roman š napísal::angel: Procambarus fallax moze bit s cichlidami tilapia mozambica cca. 10cm samickov a 15cm samcom .S napol strkovim a pieskovim dnom ??? s mnozstvom ukritov v 30l AQ. s vikonnim filtrom??? a da sa aaj odchovat v takichto podmienkach??
V prvom rade taketo ryby nepatria do 30l akva!!! Ale o velkosti akva potrebnej na chov tychto ryb tu na akva.sk pisali: viewtopic.php?t=9284&highlight=
Skus si najprv nastudovat nieco o podmienkach ich chovu.


tie ribi su zakrpky z volnej prirody aj v mojom 540l akva nepodrastly su us genetycky prisposobene na malo volneho podybu ten potok ma asi hlbku 10cm a sirku 30cm a je dlhyasi 10m
a ak niekto vie odpovedat na 1 otazku tak budem vdacny
Obrázok používateľa
roman š
 
Príspevky: 17
Založený: 12 Sep 2007 15:46 pm

rak

Odoslaťod sebo » 03 Jún 2009 14:48 pm

co mozem dat rakovi nazrat?
sebo
 
Príspevky: 3
Založený: 03 Jún 2009 13:55 pm

Re: rak

Odoslaťod martin_s » 03 Jún 2009 15:01 pm

sebo napísal:co mozem dat rakovi nazrat?
Akemu? Aky druh raka mas (ak ho teda uz mas. Ak ano tak preco si si nezistil zakladne informacie skor ako si si ho zaobstaral?)? Skus pouzivat vyhladavanie. Existuje tu tema venovana rakom, tam najdes odpovede na svoje otazky.
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Odoslaťod sebo » 02 Sep 2009 15:14 pm

mam dvoch rakov mramorovich ,aju 6 cm a uz maju obi dvaja vajicka a ked im davam zrat patentki tak mi to nechcu zrat preco?
sebo
 
Príspevky: 3
Založený: 03 Jún 2009 13:55 pm

Odoslaťod martin_s » 02 Sep 2009 15:37 pm

sebo napísal:mam dvoch rakov mramorovich ,aju 6 cm a uz maju obi dvaja vajicka a ked im davam zrat patentki tak mi to nechcu zrat preco?
Ked nosia vajicka tak vobec neprijimaju potravu, prip. iba v minimalnom mnozstve. To je ten dovod.
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am


Naspäť na Bezstavovce

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.