Zlé skúsenosti s kúpou rastlín od jack11j@azet.sk



Akváriové rastliny - hnojivá, co2, pmdd, popis rastlín, pestovanie - starostlivost....

Odoslaťod salik » 06 Okt 2009 14:23 pm

o takychto veciach nas prosim informujte, to uz nie je sranda
tieto ich aktivity zacneme kompletne cistit, ak nieco preklzne, dajte nam info na ss alebo @, dakujeme
Obrázok používateľa
salik
Site Admin
 
Príspevky: 2873
Obrázky: 52
Založený: 07 Jún 2002 19:06 pm
Bydlisko: Sväty Jur

Reklama

Re: Zlé skúsenosti s kúpou rastlín od jack11j@azet.sk

Odoslaťod Kubo » 06 Okt 2009 14:48 pm

Ja by som doporucoval objednavat rastliny od preverenych ludi s ktorymi neboli nikdy problemy a ktory uz aspon ukazali fotky svojich rastlinnych akvarii. Ja osobne by som rastlinu nekupil od niekoho , koho vobec nepoznam ani po internete. :)
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Zlé skúsenosti s kúpou rastlín od jack11j@azet.sk

Odoslaťod martin_s » 06 Okt 2009 14:52 pm

Henrieta D napísal:Poslušne hlásim, som naletela ..... :cry: , nemali sme zrovna moc času odsledovať a preskúmať od koho si kupujeme, ja viem čo si teraz hovoríte ale...
[/quote]
Kedze ste priamy ucastnici a oni sa vo vsetkych inzeratoch uvadzaju ako firma alebo e-shop (hoci uz vieme ze firmou nie su), nebolo by za skodu dat podnet na SOI v Ziline, kedze by to uz mohlo spadat pod ich kompetenciu, pripadne by vedeli kam to mozu postupit dalej.
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Odoslaťod aughostino » 06 Okt 2009 14:58 pm

mohla by sa na portali zriadit nieco ako cierna listina, urcite bolo viac ludi oklamanych nie len touto "firmou"

aspon by sa tak predislo zbytocnym stratam
Obrázok používateľa
aughostino
 
Príspevky: 443
Obrázky: 68
Založený: 12 Jan 2008 21:07 pm

Odoslaťod jose » 06 Okt 2009 15:00 pm

Bol si rýchlejší, len kto by rozhodol o tom? To by bola vadenica.
jose
 
Príspevky: 388
Založený: 05 Jún 2009 12:53 pm
Bydlisko: LM

Odoslaťod martin_s » 06 Okt 2009 15:11 pm

A na svete je dalsia ich stranka s ponukou ryb a rastlin, tentoraz zamerana na bojovnice :lol: http://www.bettachovna.wbl.sk
Kto uhadne do akeho casu stranka zmizne po tomto zverejneni zo servera websnadno.cz? :lol:

Dalsia ich stranka, tentoraz komplexnejsia a pod novym nazvom "firmy" AQUA CENTRUM!!! http://poecilia.wbl.sk/
Chlapci si myslia ze zmenou nazvu ich nikto nenajde...
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Odoslaťod aughostino » 06 Okt 2009 15:18 pm

Chovný samci sú taký, že majú tendenciu sa stále množiť.
Sú trochu drahší ako obyčajný ale kdo má skutočný záujem chovať bojovnice si ho vezme domov.


toto ma fakt rozosmialo :lol: :lol: :lol:

tomu sa hovori marketingova psychologia :lol: :lol:
Obrázok používateľa
aughostino
 
Príspevky: 443
Obrázky: 68
Založený: 12 Jan 2008 21:07 pm

Odoslaťod jose » 06 Okt 2009 15:19 pm

Neviem čím sa živíš Martin, ale nechcel by si si otvoriť detektívnu kanceláriu? :D
jose
 
Príspevky: 388
Založený: 05 Jún 2009 12:53 pm
Bydlisko: LM

Re: Zlé skúsenosti s kúpou rastlín od jack11j@azet.sk

Odoslaťod Giftzahn » 06 Okt 2009 15:24 pm

:shock: njn, ked som si precital prispevok od Henrieta D .... sa nestiham ani cudovat kolko kriminalnej energie pubertaci maju :twisted:

takze tu mame oboch darebakov opat ..... presne ako martinS pisal
:? nejako im business zachutil .... :evil:

podotykam ... mame tu pana riaditela a pana obchodneho zastupcu ... :P

njn, pokial tu budu stranky ako websnadno.cz alebo niekto s poskodenych sa riadne nenastve a nepoda trestne oznamenie, to chlapci budu proste skusat znovu a znovu a znovu .... :?
Prílohy
podvodnici.jpg
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod martin_s » 06 Okt 2009 15:30 pm

Ale sa im uz zdvihla kultura v podnikani :lol: uz to nie je sef a zastupca sefa :lol: O chvilu tu bude generalny riaditel, riaditel oddelenia odbytu, styku so zakaznikmi... :lol:
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Odoslaťod Giftzahn » 06 Okt 2009 15:32 pm

martin_s napísal:Ale sa im uz zdvihla kultura v podnikani :lol: uz to nie je sef a zastupca sefa :lol: O chvilu tu bude generalny riaditel, riaditel oddelenia odbytu, styku so zakaznikmi... :lol:


jj, sak sa uz to co o businesse naucili :twisted: ... 3 web - stranka, zmena ponukaneho tovaru ... len asi tie obchodne praktiky im ostavaju rovnake :lol:
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Zlé skúsenosti s kúpou rastlín od jack11j@azet.sk

Odoslaťod Giftzahn » 06 Okt 2009 15:41 pm

takze len maly update - tito pani podnikatelia su celkom aktivni ... :twisted: svojimi ponukami "zasvinili" snad cely internet :lol: tu je dalsia ich stranka http://www.aqua-centrum.wbl.sk a dalsia http://www.aquapredaj.wbl.sk :

http://img180.imageshack.us/img180/6776/podvodnici1.jpg

odporucam venovat zvysenu pozornost v skutku neotrodoxnemu pravopisu .... s ktoreho jednoznacne vyzaruje "bezstarostnost mladi" :lol:

citacia z http://www.aquapredaj.wbl.sk:

Naša Chovňa

Je to skôr taká malá predajnička ak. rýb a rastlín, ale dovážame do akvaristík veľmi kvalitné rastliny a zdravé a vitálne ryby. O naše ryby sa staráme ako najlepšie vieme snažíme sa im poskxtnúť pohodlie a v niektorých akváriach aj prirodzený domov. Krmime ich najkvalitnejšími krmivami značky SERA. Za váš nákup v hodnote 40€ dostanete zákaznícku kartičku, ktorá vám vždy poskytne nejakú zľavu na čokoľvek. Za nákup v našej predajni ĎAKUJEME!!!!!!!!

hmm, no kto by nebral zakaznicku karticku .... a zlavu k tomu ze ano za priatelskych 40,- EUR :lol:
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod martin_s » 06 Okt 2009 16:01 pm

ten tajtanik na tej fotke z toho screenu mi je povedomy.. Uz som ho niekde videl :lol:

Obrázok
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Odoslaťod martin_s » 06 Okt 2009 16:03 pm

Tak toto pobavilo mna:
aqua-centrum.wbl.sk napísal:Majitelia:
Jakub Žalman 0918421419
Richard Jančík 0904277955

Jakub Žalman & Richard Jančík
My sa zaujímame akvaristikou už dlhší čas 8-10 rokov a už keď teraz niečo vieme o akvaristike sme sa rozhodoli si založi AQUA CENTRUM a pôvodne sa to malo skladať iba z jednej čati: AQUA Flora( akvarijné rastliny ) ale po dlhších časoch sme už založili aj AQUA Chovňa a to sú vpodstate akvarijné ryby a máme ich aj v dobrej kondící a máme tam aj chovné kusy.
Ďakujeme všetkým naším zákazníkom a čitateľom.
S pozdravom Jakub&Riso
A k tomu este pozitivne ohlasy "zakaznikov" z rovnakej IP adresy, napriek tomu ze jeden je z Presova, jeden z BA a jeden zo Ziliny :lol:
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Odoslaťod maxxx01 » 06 Okt 2009 16:11 pm

Myslím, že daná vec by už bola aj zrelá na podnet pre SOI, príp. živnostenský úrad.
maxxx01
 
Príspevky: 615
Založený: 15 Dec 2007 14:26 pm
Bydlisko: Prešov

Odoslaťod martin_s » 06 Okt 2009 16:13 pm

maxxx01 napísal:Myslím, že daná vec by už bola aj zrelá na podnet pre SOI, príp. živnostenský úrad.
Moze podnet pre SOI podat aj ina osoba nez je vo veci zainteresovana, t.j. nejakym sposobom poskodena?
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: Zlé skúsenosti s kúpou rastlín od jack11j@azet.sk

Odoslaťod Giftzahn » 06 Okt 2009 16:18 pm

a tu je miesto tej povestnej chovne "panov podnikatelov" ... Žilina, 01001
Hliny 6, Bajzová 8/109
Prílohy
zilinabajzova.jpg
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod maxxx01 » 06 Okt 2009 16:23 pm

martin_s, nie som si istý, ale viem, že SOI je povinná zaoberať sa každým podnetom, ktorý dostane, takže asi aj áno. Napokon, nebude veľmi ťažké to preveriť.
maxxx01
 
Príspevky: 615
Založený: 15 Dec 2007 14:26 pm
Bydlisko: Prešov

Odoslaťod martin_s » 06 Okt 2009 16:27 pm

maxxx01 napísal:martin_s, nie som si istý, ale viem, že SOI je povinná zaoberať sa každým podnetom, ktorý dostane, takže asi aj áno. Napokon, nebude veľmi ťažké to preveriť.
No len ak sa riadia spravnym poriadkom rovnako ako napr. hygiena, tak na to aby sa podnetom museli zaoberat tak musi splnat nejake podmienky podla zakona...
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Odoslaťod neger501 » 06 Okt 2009 16:32 pm

Naša firma sa zameriava na chov živorodiek a hlavne gubky Poecilia, ale chovám aj mečúne a iné živorodky, ktoré máme v ponuke.
Ponúkame veľkú kvalitu rýb a rastlín v našej fotogalérií uvidíte našu chovňu a pestovvňu rastlín a rýb. posielame rastliny iba poštou a ryby- osobný odber.
Predávame akv. ryby do akvaristík z vlastných chovou a snažíme sa držať čistú líniu guppy, aby neboli škaredo sfarbené a niekedy sa to nedá postrehnúť.
Mladé krmime 6. denne, ale iba toľko aby to do 4 min. zjedli. Dospelé kusy krmime 3. denne ráno na obed a večer.
Gravidné samice dávame do porodničiek a tam sa vlastne mladé hneď po narodení odoberú od matky.
0918421419
Za pozornosť ĎAKUJEME!!

Tak toto chlapec zabil uplne ten navod na krmenie odpisal asi s nejakeho krmiva :D inak malo by sa s tim nieco robit keby mna nejak obalamutili tak by som im tu chovnicku isiel asi osobne zrusit

:twisted:
Obrázok používateľa
neger501
 
Príspevky: 314
Obrázky: 211
Založený: 07 Máj 2008 17:50 pm
Bydlisko: Nemsova

Odoslaťod martin_s » 06 Okt 2009 16:43 pm

martin_s napísal:
maxxx01 napísal:martin_s, nie som si istý, ale viem, že SOI je povinná zaoberať sa každým podnetom, ktorý dostane, takže asi aj áno. Napokon, nebude veľmi ťažké to preveriť.
No len ak sa riadia spravnym poriadkom rovnako ako napr. hygiena, tak na to aby sa podnetom museli zaoberat tak musi splnat nejake podmienky podla zakona...
Cize podla pokynov na stranke SOI:
Kód: Vybrať všetko
Podania občanov a právnických osôb, ktoré SOI prešetruje v rámci kontrolnej, inšpekčnej, dozornej činnosti a trhového dohľadu, nie sú sťažnosťami podľa zákona č. 152/1998 Z. z. o sťažnostiach. Ide o podnety poukazujúce na porušovanie právnych predpisov, na diskrimináciu a klamanie spotrebiteľa, na nevybavenie reklamácií v zákonom stanovenej lehote a na porušovanie ďalších povinností zo strany podnikateľských subjektov pôsobiacich na vnútornom trhu pri predaji tovaru a poskytovaní služieb.
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Odoslaťod maxxx01 » 06 Okt 2009 16:57 pm

martin_s, už som to stihol prečítať tiež, len som sa nedočítal, či môže podať podnet aj iná osoba ako postihnutá. Ale ke´dže som sa dočítal na inom mieste, že podnet môže podať dokonca aj anonymná osoba a aj tak bude podnet prešetrený, tak potom si myslím, že podnet ozaj nemusí podávať len postihnutá osoba.
Myslím, že porušení povinností zo strany "podnikateľa" je tu dosť, vrátane tej najelementárnejšej - mať živostenské oprávnenie. Preto som predtým spomenul aj ten živnosťák.
maxxx01
 
Príspevky: 615
Založený: 15 Dec 2007 14:26 pm
Bydlisko: Prešov

Odoslaťod amy01 » 06 Okt 2009 17:01 pm

ja sa čudujem, že ich to ešte baví kks fagani
Obrázok používateľa
amy01
 
Príspevky: 444
Obrázky: 42
Založený: 25 Mar 2008 16:54 pm
Bydlisko: Celé zle

Odoslaťod Henrieta D » 06 Okt 2009 17:16 pm

Tiež som nad tým premýšlala, aj som im to tým .. napísala že určite dám podnet na SOI, na to sa konečne spustila komunikácia a posledná veta pána Žalmana bola:
Prosím vás nehovorte toto nikomu ja viem je to pre mna velká hanba priznávam si to ja vám to vinahradím tími rastlinkami a pošlem vám len tu naj najlepšiu kvalitu.
ĎAKUJE ZA pochopenie.
Povedala by som,....topiaci sa aj slamky chytá???..........to je fakt .....
no coment
Určite nedopustím aby sa im to len tak prepieklo...
Henrieta D
 
Príspevky: 11
Obrázky: 2
Založený: 04 Okt 2009 14:04 pm
Bydlisko: Pezinok

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Akváriové rastliny

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.