SONIC 9908 Aquarium Air Pump



Technika - filtrácia akvária, problémy s osvetlením, kryty na osvetlenie, reverzná osmóza, aktívne uhlie, ohrev akvária....

SONIC 9908 Aquarium Air Pump

Odoslaťod tomasgula » 30 Sep 2009 15:19 pm

minule ked som mal zapnuty tento okyslicovac tak mi nejako vbehla don voda. a mi to vyazilo jednu suciastku. a chcel by som ju vimenit za novu aby som ho mohol pouzivat nadalej. a ty sa chcem spytat ci niekto nema tiez tento okyslicovac a ci by nebol ochotny sa pozret dnu a povedat mi ze jaky tip tranzistora tam je ( to je to male cierne z ktoreho idu 3 vyvody pod regulatorom) ... dakujem
tomasgula
 
Príspevky: 2
Založený: 08 Dec 2008 22:38 pm

Reklama

Odoslaťod tomasgula » 21 Okt 2009 13:01 pm

plss.. potrebujem vediett...
tomasgula
 
Príspevky: 2
Založený: 08 Dec 2008 22:38 pm

Re: SONIC 9908 Aquarium Air Pump

Odoslaťod Giftzahn » 21 Okt 2009 13:44 pm

tomasgula napísal:minule ked som mal zapnuty tento okyslicovac tak mi nejako vbehla don voda. a mi to vyazilo jednu suciastku. a chcel by som ju vimenit za novu aby som ho mohol pouzivat nadalej. a ty sa chcem spytat ci niekto nema tiez tento okyslicovac a ci by nebol ochotny sa pozret dnu a povedat mi ze jaky tip tranzistora tam je ( to je to male cierne z ktoreho idu 3 vyvody pod regulatorom) ... dakujem


njn, ak by si pouzil spatny ventil, nemal by si teraz problem .... :? spatny ventil nestoji skutocne miliony :lol:

novy vzduchovaci motorcek mas uz od cca. 10,- EUR, oprava sa ti asi nevyplati ... a okrem toho na tej malej "odidenej" suciastke bude nejaky napis .. supni ho do do googlu a mas .... a potom pozri napr. v GM ci ho maju a co stoji .... dost pochybujem ze by niekto mrhal svojim casom a opravoval vzduchovaci motorcek :?

ak je pokazeny sup s nim do odpadu a kup novy + spatny ventil :P
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava


Naspäť na Technika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.