Fotenie



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Fotenie

Odoslaťod supka » 27 Feb 2004 10:33 am

Fotil som si doma akvárium ale nedopadlo to najlepsie. Robil som to po prvý raz a tie fotky oproti tým čo som videl u niektorých na tejto stránke sú slabé. Nemohli by ste my poradiť alebo dať nejaký návod na robenie takých pekných fotiek? [/b]
supka
 
Príspevky: 3
Založený: 29 Jan 2004 13:04 pm
Bydlisko: Podbrezova

Reklama

Re: Fotenie

Odoslaťod gabriela » 27 Feb 2004 10:38 am

ahoj, torsku aj hladat treba :)
trebars tu:
Ako fotografovat akva?
www.akva.sk/viewtopic.php?t=1116
alebo aj na stranke Jacika tusim nieco o foteni ma:
http://klikacik.sk/jacoakva/vypistext.p ... /index.htm
gabriela
 
Príspevky: 885
Obrázky: 48
Založený: 18 Mar 2003 12:21 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Fotenie

Odoslaťod skala » 27 Feb 2004 15:31 pm

saliku, osobne si myslim, ze to co napisal, resp. co si uverejnil na zaciatku home stranky (takto som to nazval) - proste v uvode je na Mira Veseleho velka slabota. Keby to bolo v prispevkoch, tak je to OK, ale jemu to robi podla mna zle meno. Nico proti tomu, ale je to napisane velmi volne, okrem toho vobec to nespomina spravny postup. Mirec ma na digi-foto.sk daleko lepsie vety urcite aj na tuto temu. Napokon je dost znamy aj z www.mix.sk, atd. Myslim, ze sa to nehodi na uvod, ani keby to nebol prave Miro Vesely.

Mozno je to len moj nazor, no, akosi mi to nedalo. Ospravedlnujem sa za skok na tento thread
Naposledy upravil skala dňa 27 Feb 2004 16:44 pm, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Fotenie

Odoslaťod Vladoo » 27 Feb 2004 16:32 pm

Z tvojho prispevku nie je zrejme ci si fotil klasickou alebo digitalom.Osobne odporucam na klasicky fotak pri foteni akvaria zabudnut/pokial nie si profesional ;) /.
Inac ten clanok co ti nan poslala link GABRIELA je dobry.

Pri foteni digitalom proste nafotis nejakych 100-200 fotiek a nejakych 10-20 bude pouzitelnych/ aspon pri tych mojich afrikach co chvilu nepostoja to tak bolo :) /.
Obrázok používateľa
Vladoo
 
Príspevky: 24
Obrázky: 21
Založený: 28 Aug 2003 14:47 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Fotenie

Odoslaťod salik » 27 Feb 2004 17:15 pm

skala napísal:saliku, osobne si myslim, ze to co napisal, resp. co si uverejnil na zaciatku home stranky (takto som to nazval) - proste v uvode je na Mira Veseleho velka slabota. Keby to bolo v prispevkoch, tak je to OK, ale jemu to robi podla mna zle meno. Nico proti tomu, ale je to napisane velmi volne, okrem toho vobec to nespomina spravny postup. Mirec ma na digi-foto.sk daleko lepsie vety urcite aj na tuto temu. Napokon je dost znamy aj z www.mix.sk, atd. Myslim, ze sa to nehodi na uvod, ani keby to nebol prave Miro Vesely.

Mozno je to len moj nazor, no, akosi mi to nedalo. Ospravedlnujem sa za skok na tento thread

ehm, ako? myslis tento clanok? .. je od Mira Veselého, komplet (clanok najdes samozrejme aj na jeho stranke), napisal som mu @, suhlasil s uverejnenim, ak napises nieco lepsie, posli, uverejnim, noproblemo
alebo sme sa nerozumeli a myslel si na nieco ine?
Obrázok používateľa
salik
Site Admin
 
Príspevky: 2873
Obrázky: 52
Založený: 07 Jún 2002 19:06 pm
Bydlisko: Sväty Jur

Re: Fotenie

Odoslaťod salik » 27 Feb 2004 17:20 pm

Vladoo napísal:Inac ten clanok co ti nan poslala link GABRIELA je dobry.

ten tu bude tiez :wink:
Obrázok používateľa
salik
Site Admin
 
Príspevky: 2873
Obrázky: 52
Založený: 07 Jún 2002 19:06 pm
Bydlisko: Sväty Jur

Re: Fotenie

Odoslaťod skala » 27 Feb 2004 17:23 pm

Ano, myslel som ten. Hm, cudne. Akosi mi to nesedi :( No, co uz.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Fotenie

Odoslaťod l_laco » 01 Mar 2004 09:42 am

Supka, vidim, ze ti nikto poriadne neodpovedal. S fotenim je to zlozite a kazdy moze pouzivat iny sposob a urcite aj iny fotak. Napis SS alebo @ konkretne tomu koho fotky sa ti pozdavaju najviac nech ti skusi poradit on, alebo tu aspon opis, ako a cim si fotil. Niecim zacat treba. ;)
Obrázok používateľa
l_laco
 
Príspevky: 299
Obrázky: 40
Založený: 25 Sep 2002 14:33 pm
Bydlisko: Bojnice

Re: Fotenie

Odoslaťod supka » 11 Mar 2004 14:50 pm

Fotil som to Digitálnym foťákom značky kodak 2MegaPixeli.
supka
 
Príspevky: 3
Založený: 29 Jan 2004 13:04 pm
Bydlisko: Podbrezova


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.