info (Panaque sp. bruno)



Všetko okolo akvarijných rýb

info (Panaque sp. bruno)

Odoslaťod Papagaj » 01 Mar 2004 17:17 pm

Poradte niekdo ked by som nasiel nejake texty alebo popisi k
prísavníkom Panaque Bruno..
Našiel som asi 500 druhov prísavníkov ale tohto nemožem naist.
:?: :idea:
Naposledy upravil Papagaj dňa 26 Jan 2005 16:58 pm, celkovo upravené 2 krát.
Obrázok používateľa
Papagaj
 
Príspevky: 119
Obrázky: 14
Založený: 25 Feb 2004 22:33 pm
Bydlisko: Bratislava

Reklama

Re: Info

Odoslaťod marlo » 01 Mar 2004 17:26 pm

Nie som isty ci vobec prisavnik pod tymto menom existuje..

Si si isty ?

Kde si videl tento nazov ?
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1411
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Info

Odoslaťod marlo » 01 Mar 2004 17:49 pm

www.planetcatfish.com

nasiel som tam jedneho ale nie je to panaque bruno

Scientific Name :Hypostomus sp. (L077)
Common Name :Bruno Pleco, L077, L137, Rusty Pleco, Violet Pleco


je to on ?
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1411
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Info

Odoslaťod Raviolka » 01 Mar 2004 18:03 pm

Existuje Panaque sp. bruno, alias Hypostomus sp. bruno, alias Cochliodon sp. bruno - pod temito nazvy ale moc info nenajdes, takze jak napsal Marlo, mrkni na: http://www.planetcatfish.com/catelog/lo ... thumbs.htm
a tady podle vzhledu vyber toho spravneho...
nebo na strance http://george.cosam.auburn.edu/usr/key_ ... naque.html
je odkaz na urcovaci klic celedi Loricariidae.
Obrázok používateľa
Raviolka
 
Príspevky: 2575
Obrázky: 68
Založený: 18 Feb 2004 15:06 pm
Bydlisko: Ostrava

Re: Info

Odoslaťod Raviolka » 01 Mar 2004 18:09 pm

Je to on? Velikost 5-7 cm:

Obrázok
Obrázok používateľa
Raviolka
 
Príspevky: 2575
Obrázky: 68
Založený: 18 Feb 2004 15:06 pm
Bydlisko: Ostrava

Re: Info

Odoslaťod Papagaj » 01 Mar 2004 18:45 pm

Raviolka : Klobuk dole.
konecne to niekdo trafil to je presne on..
Ešte nejake tech. udaje keby sa nasli ..
Aj tak dik.
Obrázok používateľa
Papagaj
 
Príspevky: 119
Obrázky: 14
Založený: 25 Feb 2004 22:33 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Info

Odoslaťod Raviolka » 01 Mar 2004 19:28 pm

No to uz si hadam budes muset najit sam... zkus i pod anglickym jmenem "Bruno Pleco" na planetcatfish.com :wink:
Obrázok používateľa
Raviolka
 
Príspevky: 2575
Obrázky: 68
Založený: 18 Feb 2004 15:06 pm
Bydlisko: Ostrava

Re: Info

Odoslaťod marlo » 01 Mar 2004 19:39 pm

Toto by mal byt ON :

http://www.planetcatfish.com/catelog/lo ... m/55_f.php

Scientific Name : Hypostomus sp. (L077)
Common Name : Bruno Pleco, L077, L137, Rusty Pleco, Violet Pleco

Skus hladat informacie o nom ako o L077 alebo L137


PS : preco ta to vlastne vsetko zaujima ? mas ho ? mas moznost ho ziskat ?
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1411
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Info

Odoslaťod Papagaj » 01 Mar 2004 20:56 pm

Dobree , takze mam stopu to mi staci dikes kolegovia..
Mam sak mam tam nejake fotky , mam 3 plavcov. :o
Ked mas zaujem tak jedny obchod kde som ich videl je HM-TT.
Obrázok používateľa
Papagaj
 
Príspevky: 119
Obrázky: 14
Založený: 25 Feb 2004 22:33 pm
Bydlisko: Bratislava


Naspäť na Akvarijné ryby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.