Modurit v akva...



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Modurit v akva...

Odoslaťod Nemo » 08 Mar 2004 22:08 pm

Pohravam sa s myslienkou ubobit si na "oko" morske akva so sladkovodnymi rybami.Premyslal som o koraloch ktore by som vyrobil z bieleho moduritu a vytvorit tak imitaciu vysuseneho karalu ktory sa zvykne davat do morskych akva.poradte mi prosim ze ako zareguje modurit na vodne prostredie a ako na modurit zareguju ryby?
Dakujem za radu.
Obrázok používateľa
Nemo
 
Príspevky: 88
Obrázky: 14
Založený: 14 Feb 2004 11:53 am
Bydlisko: Presov

Reklama

Re: Modurit v akva...

Odoslaťod canart » 09 Mar 2004 00:00 am

Tak to je uz potom ozaj jednoduchsie si pozhanat original koraly niekde v obchode (predajne Bonsai a podobne alebo burzy alebo dovolenka pri mori), lebo neviem, ci to dokazes napodobnit moduritom. Bude to vyzerat prilis gycove, hoci aj orig. koral v sladkovodnom akva nevyzera 2x realne a je to podla mna tiez gyc. Hoci sa musim priznat, ze aj ja som takto vymyslal, ale uz som z toho vyrastol ;)

Neviem, co urobi modurit vo vode, ani ako ovplyvni jej kvalitu, ale urcite by som to neskusal.
canart
 
Príspevky: 296
Obrázky: 3
Založený: 26 Jún 2003 09:07 am
Bydlisko: Nitra

Re: Modurit v akva...

Odoslaťod nino_q » 09 Mar 2004 18:44 pm

z dovolenky pri mori neodporucam nosit koraly, vacsinou je to dost tvrdo postihovane
Obrázok používateľa
nino_q
Moderátor
 
Príspevky: 749
Obrázky: 5
Založený: 05 Máj 2003 12:57 pm
Bydlisko: Senec

Re: Modurit v akva...

Odoslaťod canart » 10 Mar 2004 00:22 am

nino_q: nemyslel som lamat koraly niekde z utesu, to V ZIADNOM pripade!!! Z niektorych chranenych lokalit (napr. Cervene more) to ani nevynesies. Skenery na letiskach maju specialne zamerane na prevoz nelegalne ziskanych koralov a musli z mora. Ale nebavia sa s Tebou ani v pripade, ze si to tam niekde kupil. Pokuta ako hrom. Sice musim povedat, ze som to tam ani nikde v predaji nevidel.
Ja spm mal na mysli moznost kupit kusy koralov v obchodoch. V turistickych centrach je toho tony.

Ale je dobre, ze si upozornil, mna to nenapadlo, ze by to mohol niekto pochopit tak ;)
canart
 
Príspevky: 296
Obrázky: 3
Založený: 26 Jún 2003 09:07 am
Bydlisko: Nitra


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.