bilinozrave pirane...poradte



Všetko okolo akvarijných rýb

bilinozrave pirane...poradte

Odoslaťod Stuka » 11 Mar 2004 19:44 pm

caf, chystam sa zakupit si tento druh piran. Bohuzial neviem ako sa presne volaju ale viem ze sa o nich na forach ktore som prestudoval rozprava ako o bylinozravych. Mohol by mi niekto poradit aku teplotu vody tieto ryby vyzaduju a cim mam ich krmit? A celkovo ake su vase skusenosti s tymto druhom rybiek. Dakujem 8)
Stuka
 
Príspevky: 444
Obrázky: 15
Založený: 11 Mar 2004 03:47 am
Bydlisko: Galanta

Reklama

Re: bilinozrave pirane...poradte

Odoslaťod FuTuR » 11 Mar 2004 22:08 pm

Měla by to být Colossoma bidens ale osobní zkušenosti s nima nemám.. našel jsem nějaké info.. http://badmanstropicalfish.com/stats/characins_stats/stats_characins1a.html
http://www.zooregon.org/Cards/Amazon/pacu.htm
FuTuR
 
Príspevky: 10
Obrázky: 1
Založený: 02 Mar 2004 21:29 pm

Re: bilinozrave pirane...poradte

Odoslaťod Stuka » 12 Mar 2004 01:04 am

dik Futur...nasiel som v jednej knizke uz latinsky nazov Mylossoma argenteum takze snad podla toho nieco na nete uz najdem. Samozrejme uvitam kazdu radu ohladne chovu.
Stuka
 
Príspevky: 444
Obrázky: 15
Založený: 11 Mar 2004 03:47 am
Bydlisko: Galanta

Re: bilinozrave pirane...poradte

Odoslaťod hongi » 22 Mar 2004 09:02 am

Stuka napísal:caf, chystam sa zakupit si tento druh piran. Bohuzial neviem ako sa presne volaju ale viem ze sa o nich na forach ktore som prestudoval rozprava ako o bylinozravych. Mohol by mi niekto poradit aku teplotu vody tieto ryby vyzaduju a cim mam ich krmit? A celkovo ake su vase skusenosti s tymto druhom rybiek. Dakujem 8)


to sa nie len rozprava ,oni su bylinozrave ako krava ,poznam chlapika co ich chova a v lete im dava do akva. pupavove listy

cav
hongi
 
Príspevky: 925
Obrázky: 9
Založený: 21 Feb 2003 10:57 am

Re: bilinozrave pirane...poradte

Odoslaťod Stuka » 22 Mar 2004 11:24 am

tieto pirane uz v mojom malom akvariu nechovam som ich este davnejsie premiestnil k ostanym rybam kde su len umele rastliny a co ma sokovalo ze patria v mojom akvariu k najmierumilovnejsim rybam...
Stuka
 
Príspevky: 444
Obrázky: 15
Založený: 11 Mar 2004 03:47 am
Bydlisko: Galanta


Naspäť na Akvarijné ryby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.