Slušnosť Úcta Ospravedlnenie



Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod Milan666 » 05 Mar 2010 17:14 pm

Slušnosť, Úcta, Ospravedlnenie.........vieme o tom len hovoriť, ako teraz. Dokončme túto debatu a poďme konať
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Reklama

Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod tigrik321 » 05 Mar 2010 17:17 pm

arowana napísal:
martin_s napísal:
xoxo napísal:No keď tu niekto pôsobí / a je to známa mienka na celom východe/ "Všade bol a všetko videl" ,tak úsudok o pštrosej politike,je len úbohým plačom nad danou situáciou.Ak nebude nikto vyhľadávať konflikt a začne konečne rešpektovať názor druhého,ta ksa nebude nikdy treba za nič ospravedlňovať.

Osobne spory si prosim vybavovat cez SS, nie vo fore.

Martin_s, to nie je vybavovanie účtov / resp. nie mojich /, ale je to práve konkrétny prípad reakcie bezvýznamného anonymného nicka, ktorý síce nemá odvahu predstaviť sa pravým menom, ale vie tak akurát niekoho špiniť.
Popri tom práve Xoxo, pred časom v niekoľkých témach "exceloval" svojim duchoprázdnom a nevie sa stotožniť s názorom iných členov fóra / teda nie len mojím /, že mu v témach nedali za pravdu. :wink:



neviem co stale mas s tymi nickmi..ved si tu spravte temu tam nech da kazdy foto meno aspom prve nieco o seba a hotovo..kazdy bude vediet s kym ma tu cest..alebo staci dat odkaz...ja mam napriklad nick na pokeci taky isty ako tu..staci dat do googlu a mozte vidiet ako vyzeram s kade som a pod.....ja som v pohode a neskryvam sa nikde za nikym....problemi riesim osobne a nie cez pismenka a ko napriklad ty...stale ty a xoxo ci aky ma nick..sak ste ako male deticky.....strasne rad by som videl niektorych nazivo alebo aspom na foto....polovica su urcite brilkaty ugelovany chlapcekovia co maju pocit menej cennosti a tu mudruju haha.....a ked boli malicky tak sa skovavali pod suknicku..... :D :D :D
Obrázok používateľa
tigrik321
 
Príspevky: 375
Obrázky: 12
Založený: 09 Aug 2009 12:35 pm
Bydlisko: Topolcany

Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod pha » 05 Mar 2010 17:27 pm

maxxx01: zasa pravda. si nejak dobry rozpravac, si poslanec??? No a necital som to tu cele a tak, ale myslim si, ze to aj ta nasa povaha slovenska celkovo nafigu. osobne som tu na fore mal dake nedorozumenia, hadky atd... vsetko vzniklo z toho ze text sa da vseliak vysvetlit, potom mi moja Katusa nadavala a chcela zrusit akvarko. Mne sa paci forum v susednom pepove, tam su komentare omnoho volnejsie, je ich viac atd... Ale nechcem byt na fore v pepove, chcel by som, aby aj tu napr ,,Kubo,, mal cez 120, ci kolko komentarov... atd. Mozno tie dake sutaze, mozno keby mal admin viac casu na forum, mozno keby som nepisal sprostosti atd. No a jankoo ty sa isto teraz vsetkym smejes, som zvedavy s cim teraz prides ty. Komentovat a posudzovat co by trebalo robit ti ide, ale skutek zatial utek...
Obrázok používateľa
pha
 
Príspevky: 816
Obrázky: 39
Založený: 17 Aug 2009 21:04 pm

Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod maxxx01 » 05 Mar 2010 17:33 pm

pha, dík, ale poslanec nie som, ba dokonca ani nie som nikde politicky organizovaný a ani nebudem - mám k týmto veciam odpor. :-) (a keď už je reč o slušnosti, asi práve v týchto kruhoch by som jej našiel pramálo)
maxxx01
 
Príspevky: 615
Založený: 15 Dec 2007 14:26 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod pha » 05 Mar 2010 18:05 pm

hehe, to mam take napady ked vidim nieco napisane co ma hlavu aj patu, to ti poslanci by si mali brat priklad, aby som aj ja sedliak tomu rozumel, hehe. A podme sa radsej zaoberat tou akvaristikou...
Obrázok používateľa
pha
 
Príspevky: 816
Obrázky: 39
Založený: 17 Aug 2009 21:04 pm

Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod Kubo » 05 Mar 2010 18:10 pm

tigrik no na arowanovej hlave by si asi tazko videl gel :lol:

Co sa tyka slusnosti , tak ja si to priznam , ze sa niekedy na fore chovam ako hovado , no v skutocnosti kto ma pozna , tak som slusak , teda aspon dufam. :D
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod jankoo » 05 Mar 2010 19:15 pm

PHA nechápem o čom hovoríš. prečo by som sa mal tomuto smiať? veď ja som sám vytvoril túto tému.

"Skutek utek?"

To myslíš že sa mám niekomu ospravedlniť alebo dať úctu?

Čo sa týka úcty k akvaristom tak ju majú.
Všetka úcta akvaristom čo sa už zaoberajú akvaristikou už roky a majú naštudované celé haldy kníh o akvaristike a každá jeho vedomosť by sa dala predávať za eurá.
Klobúk dole pred nimi.
Obrázok používateľa
jankoo
 
Príspevky: 330
Obrázky: 16
Založený: 03 Dec 2009 00:53 am
Bydlisko: Dubovec

Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod pha » 05 Mar 2010 19:19 pm

no konecne ti to doslo, Niekto ti musel padnut za obeť, bol som to ja, no aspom ti uz vsetci daju pokoj, hehe
Obrázok používateľa
pha
 
Príspevky: 816
Obrázky: 39
Založený: 17 Aug 2009 21:04 pm

Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod arowana » 05 Mar 2010 19:50 pm

tigrik321 napísal:neviem co stale mas s tymi nickmi..ved si tu spravte temu tam nech da kazdy foto meno aspom prve nieco o seba a hotovo..kazdy bude vediet s kym ma tu cest..alebo staci dat odkaz...ja mam napriklad nick na pokeci taky isty ako tu..staci dat do googlu a mozte vidiet ako vyzeram s kade som a pod.....ja som v pohode a neskryvam sa nikde za nikym....problemi riesim osobne a nie cez pismenka a ko napriklad ty...stale ty a xoxo ci aky ma nick..sak ste ako male deticky.....strasne rad by som videl niektorych nazivo alebo aspom na foto....polovica su urcite brilkaty ugelovany chlapcekovia co maju pocit menej cennosti a tu mudruju haha.....a ked boli malicky tak sa skovavali pod suknicku..... :D :D :D


Na vysvetlenie, aby som vedel napr. niečo o tebe, tak na pokec som jednak starý a osobne si o tom portáli myslím svoje...
Aby som po niekom a jeho nicku pátral v google, tak ma to jednak nezaujíma a konkrétne v mojej poznámke, na ktorú si reagoval, som aj konkretizoval daného usera. Prečo som tak reagoval, nie je o naťahovaní sa malých detí, ako uvádzaš, ale asi ani zjavne nepoznáš príčinu mojej reakcie na daného usera, tak to prosím ťa nesúď...
Z posledných viet tvojho príspevku, som tak celkom nepochopil zmysel / možno som už poloretardovaný /, ale určite nie som ani nagelovaný a detský vek mám už pár desiatok rokov za sebou.
Podľa tvojho nicku, by sa však ten brilkatý ugelovaný chlapček , / nič v zlom /mohol skrývať v tvojej osobe. :wink: :D

P.S. Je viacero záujmových fór, kde je založená téma za účelom vzájomného spoznania sa, v ktorom sa nielen samotný účastníci fóra predstavia, ale zverejnia aj svoje fotografie. Možno by sa to oplatilo zaviesť aj na tomto fóre.
Na akva.sk, je anonymita natoľko veľká, že aj na klubových akva akciách, ktoré sa konajú v Ružinove, sa množstvo návštevníkov z tunajšieho fóra, ani nikdy navzájom nespozná, napriek tomu, že sa tých akcií zúčastňujú.
Česť malému počtu výnimiek. :wink:
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod tigrik321 » 05 Mar 2010 21:57 pm

posledne vety mojho prispevku boli urcene vseobecne nie na teba.....a viem ze sa stale dotahujete mal som tu cest uz to vidiet v niektorych temach....no moj nick znamena znacku auta a spz ktoru som kedysi mal...len pre zaujmavost.....
s tym predstavovanim suhlasim takze kto sa odvazi zalozit temu??????skusim ja ....som zvedavy kto da foto a sa osobne predstavi....
Obrázok používateľa
tigrik321
 
Príspevky: 375
Obrázky: 12
Založený: 09 Aug 2009 12:35 pm
Bydlisko: Topolcany

Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod Kubo » 05 Mar 2010 22:37 pm

Kludne staci , pridat male foto do profilu , tema je zbytocnost. Zasa nie kazdy si moze dovolit dat detail ksichtu v plnom rozliseni aby sa nahodou ostatni nevylakali. :D
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod tigrik321 » 05 Mar 2010 23:29 pm

vidim ze jankoo si pozrel moj profil na pokeci len neviem co si mam mysliet o jeho kedze tam ma napriklad toto....
ako my to moc normalne nepripada.....
Ak môžeš, buď múdrejší než ostatný ľudia, ale nehovor im to.
Len bezvýznamných ľudí môže mať každý rád.

Niečo o mne? nemám žiadnych priateľov :( ale nevadí veď si pozrite komentáre čo som si sám sebe poslal no nie sú pekné??a vidíte?som registrovaný od roku 2002 takže som tu starý vlk.

100 000 ludi sedi pri televizore,
10 000 000 ludi je v praci,
15 000 000 ludi spi,
400 000 ludi robi domace prace,
120 000 ludi je v kine,
1 000 000 ludi je na pocitaci
a 1 blbec cita moj profil =)

Ten, kto si robí vo všetkom poriadok, je lenivý hľadať!

Múdry je i ten, kto vie byť hlúpym, keď je to treba.

Nie je bohatý ten, kto mnoho má, ale kto veľa dáva.

Ten, kto sa pýta, je hlupákom päť minút; ten kto sa nepýta, zostáva hlupákom navždy.

!!!Vzdelanie a inteligencia nie sú totožné pojmy!!!
( inak môj IQ test bol Hodnota IQ 120 Nadpriemerná inteligencia 12 % ľudí )

Pre pravdu sa ľudia hnevajú.

Keď je hlava tupá, pracovitosťou sa nedá veľa vynútiť.

Každý má svoje problémy. Niekto má riedku polievku, iný má malé brilianty.

Večné hľadanie chýb cudzích je jednou z najväčších chýb vlastných.

Dlhé vlasy, krátky rozum.

Co môžeš odložiť na zajtra, odlož na pozajtra a budeš mať dva dni voľna

Najdôležitejšia vec v komunikácií je počuť to, čo nebolo povedané.

Inteligentný človek je nútený občas sa opiť, aby mohol stráviť čas s bláznami naokolo.

Ak pomôžeš jednému človeku, pomôžeš tým celému svetu.

Ak poznáš tvár človeka, neznamená to, že poznáš jeho srdce.

Ľudia nám dokážu sprotiviť toho, koho by sme inak milovali.

Bez lásky je človek iba mŕtvolou na dovolenke.

Často zabúdame, že ľudia, s ktorými musíme žiť, tiež musia žiť s nami.

Ak odsudzujete ľudí, znamená to, že nemáte čas ich milovať.

Všetci sme dostali právo byť hlúpimi,ale niektorýí toto pivilégium nevyužili

Majte vždy dobrú náladu. Dobrá nálada síce nič nevyrieši, ale naštve toľko ľudí okolo, že to stojí za to si ju užiť.

Chceš si žiť ako prasa v žite? Buď sviňa!

80% mozgu človeka tvorí kvapalina. U niektorých bohužiaľ brzdová... :o)

to naozaj som? A chcem to vlastne vedieť?
Som človek. Zrejme rovnako ako väčšina čitateľov toho príspevku.
Som človek, ktorý túži ostať ľudským, ktorý sa nechce premeniť na produkt.
Človek, ktorý nechce meniť svoju tvár podľa požiadavky trhu.


mam z toho profilu naozaj zmiesane pocity......neviem ci sa mam smiat alebo plakat.....

bud je to genialita alebo stupidita teraz fakt neviem..mozno som tu blazon ja.....
Obrázok používateľa
tigrik321
 
Príspevky: 375
Obrázky: 12
Založený: 09 Aug 2009 12:35 pm
Bydlisko: Topolcany

Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod arowana » 06 Mar 2010 00:21 am

Hneď je téma veselšia... :D
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod arowana » 06 Mar 2010 00:22 am

Kubo napísal:Kludne staci , pridat male foto do profilu , tema je zbytocnost. Zasa nie kazdy si moze dovolit dat detail ksichtu v plnom rozliseni aby sa nahodou ostatni nevylakali. :D

Kubo, tvoj ksicht už bol na akve prezentovaný a keď to prežili, prežijú aj ostatné. :o
S mojím je to biednejšie. :( :wink:
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod jankoo » 06 Mar 2010 00:25 am

dik že si nakopíroval tie citaty :D niektoré sú naozaj dobre.jj ano moj profil na azete.

a toto je fakt veľmi veľmi dobrá poznámka akú si dal na koniec :wink: :

bud je to genialita alebo stupidita teraz fakt neviem..

NO.1 8)
Obrázok používateľa
jankoo
 
Príspevky: 330
Obrázky: 16
Založený: 03 Dec 2009 00:53 am
Bydlisko: Dubovec

Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod astro » 06 Mar 2010 00:30 am

arowana napísal:
Kubo napísal:Kludne staci , pridat male foto do profilu , tema je zbytocnost. Zasa nie kazdy si moze dovolit dat detail ksichtu v plnom rozliseni aby sa nahodou ostatni nevylakali. :D

Kubo, tvoj ksicht už bol na akve prezentovaný a keď to prežili, prežijú aj ostatné. :o
S mojím je to biednejšie. :( :wink:

arowana kurňa a to si ty na svojom obrázku?
Obrázok používateľa
astro
 
Príspevky: 2921
Obrázky: 154
Založený: 27 Mar 2009 11:34 am
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod tigrik321 » 06 Mar 2010 00:32 am

ja robim temu uz a posielajte foto sak potom si tu same nedorozumenia......len neviem kde to mam dat do akej sekcie???vase akvaria uz mame tak skusim vase ksichty???
Obrázok používateľa
tigrik321
 
Príspevky: 375
Obrázky: 12
Založený: 09 Aug 2009 12:35 pm
Bydlisko: Topolcany

Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod martin_s » 06 Mar 2010 00:34 am

len dufam ze si tu teraz nezacnete navzajom kopirovat profily z azetu, xichtovej knihy a podobnych portalov...
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod tigrik321 » 06 Mar 2010 00:45 am

martin_s napísal:len dufam ze si tu teraz nezacnete navzajom kopirovat profily z azetu, xichtovej knihy a podobnych portalov...


na tvoju foto som ozvlast zvedavy..... : D : D
Obrázok používateľa
tigrik321
 
Príspevky: 375
Obrázky: 12
Založený: 09 Aug 2009 12:35 pm
Bydlisko: Topolcany

Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod arowana » 06 Mar 2010 00:51 am

astro napísal:arowana kurňa a to si ty na svojom obrázku?

To je moja vzdialená podoba, v skutočnosti som otrasnejší. :D
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod jankoo » 06 Mar 2010 01:02 am

OK. ospravedlňujem sa vám.

Sme ľudia. Každý má svoj názor.Každý má svoj pohľad na vec.

Všetci sme rozdielny.A nemal by som odsudzovať iných zato že majú iný názor ako ja.
Obrázok používateľa
jankoo
 
Príspevky: 330
Obrázky: 16
Založený: 03 Dec 2009 00:53 am
Bydlisko: Dubovec

Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod pha » 06 Mar 2010 01:42 am

jankooo, ja ti drzim palce, ja osobne mam suseda, co ma male akva, velku rybu, a cistu vodu!!!!!!!!
Obrázok používateľa
pha
 
Príspevky: 816
Obrázky: 39
Založený: 17 Aug 2009 21:04 pm

Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod Kubo » 06 Mar 2010 08:43 am

arowana napísal:
astro napísal:arowana kurňa a to si ty na svojom obrázku?

To je moja vzdialená podoba, v skutočnosti som otrasnejší. :D
Zoli tvoj ksicht tusim tu uz bol tiez , nejake foto som fotil ja raz na stretku ai 2 roky dozadu , kuknem na to. :)

Tu mas svoj ksicht nie az taky detail , ale predsa : gallery/ostatne-a5/kosicke-stretko-21-8-2008-p22470.html
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Slušnosť Úcta Ospravedlnenie

Odoslaťod Mariok » 06 Mar 2010 10:05 am

Sme na portále http://www.akva.sk. Čo je na tomto tu neslušné, neúctivé?:
Pravidlá diskusie:
1. Všetci ste pozvaní zúčastniť sa.
2. Humor, nadhľad, vzájomné vľúdne uťahovanie si zo seba navzájom, to všetko je povolené, prečo nie?
3. Keď náhodou niekto prestrelí, nenahnevám sa, ale vyjasníme si to. Keď prestrelím sám, dokážem sa ospravedlniť.
4. Nezabúdam, že úcta k druhému zahrňuje aj úctu k jeho názoru a že počúvať znamená snažiť sa druhého úplne pochopiť.
5. Skôr než začnem odpovedať tak sa uistím, že viem ako znela otázka.
6. Odpovede ale aj otázky píšem stručne a jasne.
7. Názov témy musí jasne hovoriť o obsahu témy (nepíšem "Pomoc", "Nejde to", atd.).
8. Nepíšte zbytočne VEĽKÝMI PÍSMENAMI. Veľké písmena používajte len vtedy, keď chcete niečo zdôrazniť. Text veľkými písmenami znamená, že "kričíte" a vyjadruje rozčúlenie. Alebo len neznalosť jeho autora.
9. Skôr než položím novú otázku sa vždy pokúsim nájsť odpoveď v skôr rozdiskutovaných témach. Aj tvoj čas je vzácny tak prečo nútiť ostatných aby svojím časom plytvali?
10. Ak mám otázku, na ktorú som nenašiel odpoveď a existuje tu téma, s ktorou otázka súvisí, položím ju v danej téme.
11. Držím sa diskutovanej témy.
12. Do verejných fotoalbumov dávam len najlepšie fotky z najlepších
13. Konkrétne osobné otázky si riešim cez IRC a SS súkromné správy
14. No Spaming / Flooding (Spam je nevyžiadaná a hromadne rozosielaná správa prakticky rovnakého obsahu alebo príspevky takého typu napr. s jedným , dvoma slovami, double posty resp. jeden užívateľ zašle viac správ za sebou v jednej téme.. ).
15. Nerobiť reklamu komerčným subjektom bez dohody s administrátorom
16. Ak si firma, reprezentuješ firmu, výrobok alebo službu, nepoužívaj skrytú, ani inak "nenápadnú" reklamu.
17. Nepridávajte do fóra inzeráty. Na inzerciu tu máme inzertný akvaportál http://www.burza.akva.sk .
18. Nepridávajte rovnaké príspevky viackrát, ani do rôznych fór. Váš príspevok či tému stačí pridať jedenkrát.
19. Je v poriadku nesúhlasiť, avšak aj keď nesúhlasím, nie je treba byť agresívny.
20. Môžem napádať myšlienky, ale nie diskutujúcich. Pokiaľ kritizujem, musí ísť o kritiku názoru, nie osoby.
21. V skutočnej diskusii získavajú hlavne porazení, pretože sa viac poučia.

...a s tým sme všetci pri registrácii súhlasili! Stačí dodržiavať a je kľud. Howgh! :pivo:
Obrázok používateľa
Mariok
 
Príspevky: 1465
Obrázky: 53
Založený: 21 Dec 2006 19:14 pm
Bydlisko: Martin

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na "Ad acta"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.