piestany



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

piestany

Odoslaťod abba » 23 Feb 2008 20:48 pm

zrusena predajna na teplickej ul.ten isty majitel otvoril za gymnaziom /ul.medzi elektrotechnickou a gymplom asi safarikova/ novu predajnu.maju tam pekny koren v takom otrasnom akva uprostred miestnosti
Naposledy upravil abba dňa 23 Feb 2008 21:48 pm, celkovo upravené 1 krát.
abba
 
Príspevky: 189
Obrázky: 11
Založený: 24 Jan 2006 12:05 pm

Reklama

Odoslaťod rado1121 » 23 Feb 2008 21:00 pm

bol som tam nič poriadne tam nemajú ,,maximálne krmivo pre psov.. :evil:
-Chcel som powerheadovu hlavicu odpoveď nemáme ale skúste za týždeň
-Chcel som rašelinu na výter nemáme len granulovanú aj tu až za týždeň
a nakoniec že či majú nie aký iný substrát okrem riečneho štrku ,nie nemáme ,ale všetci používajú tento :lol: ,,no a rybky nič moc a to otrasne akva v strede ,vyzerá ako titanic.. :twisted:
Obrázok používateľa
rado1121
 
Príspevky: 124
Obrázky: 27
Založený: 09 Mar 2004 18:32 pm
Bydlisko: Hlohovec

Odoslaťod VLADY » 25 Feb 2008 01:01 am

Aspoň názov témy mohol byť spisovne napísaný.... 8) Ale inak je to fakt bieda...a vo väčšine menších obchodov je to podobné .... ak dačo človek chce čo akurát nemajú tak sa divia aký je náročný a pritom sú to len základné veci.... :cry:
Obrázok používateľa
VLADY
 
Príspevky: 441
Obrázky: 12
Založený: 22 Nov 2007 12:19 pm
Bydlisko: BA-Trávnike

Odoslaťod abba » 25 Feb 2008 11:49 am

VLADY napísal:Aspoň názov témy mohol byť spisovne napísaný.... 8) Ale inak je to fakt bieda...a vo väčšine menších obchodov je to podobné .... ak dačo človek chce čo akurát nemajú tak sa divia aký je náročný a pritom sú to len základné veci.... :cry:

je mi luto ale malokedy na webe pouzivam diakritiku, ci velke pismena na zaciatku vety, nazvov a podobne. ospravedlnujem sa.druhou vecou je gramatika bez diakritiky, co jav na akva portaloch, kde je bezne vidiet terminy "akvarijne" rastliny... co ma malo spolocne so slovenskym jazykom. je to bohemizmus.
abba
 
Príspevky: 189
Obrázky: 11
Založený: 24 Jan 2006 12:05 pm

Re: piestany

Odoslaťod VLADY » 25 Feb 2008 22:21 pm

Ja tiež v texte občas spravím chybku alebo nespisovný nárečový výraz je tiež OK aspoň vieme kto od kiaľ je ...šak sa s toho nestrieľa.Ja tiež v textoch neregistrujem bežné chyby ale hrúbky mi vždy padnú do oka. (chudák Štúr sa musí v hrobe obracať ...) Pekný večer všetkým aj vašim rybkám a iným maznákom. :roll:
Obrázok používateľa
VLADY
 
Príspevky: 441
Obrázky: 12
Založený: 22 Nov 2007 12:19 pm
Bydlisko: BA-Trávnike

Re: piestany

Odoslaťod abba » 12 Mar 2010 00:34 am

uz par mesiacov mame v piestanoch novu akva+chovatelsku predajnu.nachadza sa vedla vojenskeho kupelneho ustavu pri centre volneho casu.opat to nie je nic extra ale je urcite najlepsia v meste-aspon co sa tyka interieru a cistoty akvarii.sortiment je zakladneho charakteruä
abba
 
Príspevky: 189
Obrázky: 11
Založený: 24 Jan 2006 12:05 pm

Re: piestany

Odoslaťod nostradamus » 12 Mar 2010 00:37 am

no musim ist kuk v pistanoch som kazdy chvilu : D
Obrázok používateľa
nostradamus
 
Príspevky: 86
Obrázky: 0
Založený: 07 Mar 2010 19:22 pm
Bydlisko: Topolcany

Re: piestany

Odoslaťod boratm4 » 12 Mar 2010 07:50 am

ta nova akvaristika co napisal/a abba je najlepsia v PN..dodavaju vacsinou od znacky JBL..rastlinky mavaju vacsinou od Rataja.A aj dobry vyber rybiek,krevetiek-tigre,japonicy a este neake orange
Obrázok používateľa
boratm4
 
Príspevky: 79
Obrázky: 21
Založený: 13 Júl 2009 00:33 am
Bydlisko: Veľké Orvište (pri Piešťanoch)

Re: piestany

Odoslaťod valeria » 03 Apr 2010 20:30 pm

podľa mojich info čoskoro bude otvorená nová predajňa v auparku piešťanoch, už teraz som zvedavá ako bude vyzerať
valeria
 
Príspevky: 4
Založený: 28 Dec 2009 20:37 pm

Re: piestany

Odoslaťod Tatoo » 03 Apr 2010 20:47 pm

Ak bude aspon taká ako tá co je oproti VKÚ-voj.kúp. ústavu tak bude dobre, len asi ceny cakaj auparkové :D , konkurencia nám zákazníkom tu len pomože, len mám obavu ze toto mestečko neuživí viacero akvapredajní
Obrázok používateľa
Tatoo
 
Príspevky: 129
Obrázky: 35
Založený: 25 Mar 2010 10:38 am
Bydlisko: Piešťany

Re: piestany

Odoslaťod boratm4 » 03 Apr 2010 21:23 pm

Myslim ze ta predajna bude Pet shop co je aj v Bratislave v auparku,takze nic moc necakajte.
Obrázok používateľa
boratm4
 
Príspevky: 79
Obrázky: 21
Založený: 13 Júl 2009 00:33 am
Bydlisko: Veľké Orvište (pri Piešťanoch)

Re: piestany

Odoslaťod Tatoo » 30 Apr 2010 11:27 am

boratm4 napísal:Myslim ze ta predajna bude Pet shop co je aj v Bratislave v auparku,takze nic moc necakajte.


Bol som u nás v novom auparku pozriet predajnu, je to skutocne petschop a co sa týka akvaristiky ponuka a tovar skutočne iba okrajovo ( nejaké krmivo, trocha techniky a pár kusov akva na predaj rýb ), prebehol som to asi za 4 min. - ceny nekomentujem lebo som ich popravde ani poriadne nepozeral a obsluhy som sa radsej ani na nic nespytoval :o, teda v Piešťanoch ak akvaristiku, tak povodna co je oproti voj. kúp. ústavu.
Rád by som svoj prvý dojem casom zmenil, ale to by predajna musela zmenit ten širokospektrálny sortiment ( myši, vtáky, desiatky druhov krmív pre psy a mačky, dalšie hovadinky čo ja ako chovatel psa som nikdy nekúpil a ani nikdy nekúpim ) a zamerat sa na volačo, ale poriadne.Zatial to je mišung zo všetkého troška :lol:
Obrázok používateľa
Tatoo
 
Príspevky: 129
Obrázky: 35
Založený: 25 Mar 2010 10:38 am
Bydlisko: Piešťany

Re: piestany

Odoslaťod Volodus » 01 Máj 2010 16:16 pm

Radikalnu zmenu sortimentu ani necakaj ...
Musis to brat tak ze 90% ludi kupuje prave tie somarinky co ty nechces :)
Ale verim ze ak by si potreboval nieco tak by ti to vedeli zohnat :)
Volodus
 
Príspevky: 150
Založený: 25 Aug 2009 12:43 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: piestany

Odoslaťod boratm4 » 01 Máj 2010 21:21 pm

hej bol som hned v prvy den pozriet v auparku a je to tam o niečo lepsie ako v BB ... pacili sa mi akurat teraria ale tie ceny .. :D zajtra v trnave si urcite skor nakupim ako v auparku..
Obrázok používateľa
boratm4
 
Príspevky: 79
Obrázky: 21
Založený: 13 Júl 2009 00:33 am
Bydlisko: Veľké Orvište (pri Piešťanoch)

Re: piestany

Odoslaťod Tatoo » 13 Máj 2010 10:19 am

boratm4 napísal:hej bol som hned v prvy den pozriet v auparku a je to tam o niečo lepsie ako v BB ... pacili sa mi akurat teraria ale tie ceny .. :D zajtra v trnave si urcite skor nakupim ako v auparku..


Nakupil si v Trnave na Akva-Tere co si chcel ??? :roll: , ja teda nie :(, znova to zostane iba na domácich predajniach + webschopy :lol:
Obrázok používateľa
Tatoo
 
Príspevky: 129
Obrázky: 35
Založený: 25 Mar 2010 10:38 am
Bydlisko: Piešťany

Re: piestany

Odoslaťod boratm4 » 13 Máj 2010 15:13 pm

ja tiez nie.. :( ratal som ze tam budu aspon neake zauimave krevetky..kupil som si akruat red cherry...ale chcesl som CRS.. ale pre teraristov tam bolo toho ohromne vela..Ja len na webe kupujem alebo v PN :D
Obrázok používateľa
boratm4
 
Príspevky: 79
Obrázky: 21
Založený: 13 Júl 2009 00:33 am
Bydlisko: Veľké Orvište (pri Piešťanoch)

Re: piestany

Odoslaťod akvarista77 » 13 Máj 2010 15:42 pm

Najroznejsie krevetky boli na jarnej burze ale na TERRANO FAUNA TRNAVA. Kto ich vsak tam predaval, to naozaj netusim...
akvarista77
 
Príspevky: 2
Založený: 02 Máj 2010 14:25 pm

Re: piestany

Odoslaťod homi264 » 14 Dec 2010 21:23 pm

V PN toho na vyber teda moc nieje, musim ist pozriet spominanu predajnu oproti VKU. Blizsia adresa by pomohla. V tej pri gymnaziu som robil zakladny nakup na male akva a priniesol som si do akva akurat slimaky aj ked som rastliny cistil a este nejake druhy zivocichov ktore ma netesia teda vobec. =\
homi264
 
Príspevky: 5
Obrázky: 3
Založený: 19 Nov 2010 20:34 pm

Re: piestany

Odoslaťod Vior95 » 13 Feb 2011 14:47 pm

Niekedy davno (mozno 6 rokov dozadu) bola jedna celkom pekna akvarisitika na rohu hurbanovej ako je bratislavska. NEviem ci to tam je dlhsie no dnes som si vsimol ze na okne maju velkymy pismenami napisane CHOVATELSKE POTREBY OTVARAME. Je to tam uz dlhsie alebo mame cakat novu predajnu? :?: A este otazka v piestanoch mame len tu pri CVC a v auparku?
Vior95
 
Príspevky: 9
Založený: 13 Feb 2011 14:26 pm

Re: piestany

Odoslaťod chnuro » 24 Feb 2011 01:03 am

Ja do auparku uz nevkrocim! Je to priliz komercializovana predajna. Ked si niekto chce kupit bezny filter, alebo ohrievac s termostatom tak si môže vybrať z pár kúskov. Bohatý výber nájdete sety a doplnky značky denerle a oblečenia pre píkov. Ale skuste si tam pytat thermokábel (toto by som este pochopil, ze nema nik), alebo siporax. Dočkáte sa akurát "nemáme, ale môžeme objednať"- aj tak to nepríde (skúsenosť)! Skúste si pýtať rybičku, alebo rastlinku podľa latinského názvu (myslím, že je to normálne v špecializovanej predajni). Tiež obíjdete skrátka, ale k tomuto mám aspoň úsmevnú príhodu (vééľmi skrátená forma):

Keď som tam prišiel obzrieť rastlinky, pýtal som sa predavačky: "Prosím Vás, ako sa volá toto?" - ukazujúc prstom. Ona: "Chi-chi-chi cha-cha-cha, ja neviem, ja som cez rybyčky. V tom sa už ako-tak vyznám. Kolega by Vám vedel poradiť." Tak sa pýtam: "Kde je?" "Fajčí". Tak som si na neho počkal obzerajúc poloprázdne nádrže a teráriá. Keď prišiel, tak HNUSME smrdel cigaretami - pochopiteľne :x ! Aj jemu som položil otázku: "Prosím Vás, ako sa volá toto?". A on na to "Rastlinka 1". Tak toto som už nevydržal a v podstate so slovami "Toto nemyslíte vážne.." som aj odišiel. Vlastne ešte dodal, že "Áno, nám to tak chodí".

Je to proste predajňa určená pre rodinky s detickami, ktore pridu a kupia si na mieste akvarko podla toho ktore im padne do oka, fialovy strk a nejaku kýčovú dekoráciu k tomu, zatial co deticky ukazuju na mecune a gubky, ktore chcu. Takto sa podla mna akvaristika nerobí.

Ak niekto má záujem o kvalitnú akvaristiku, tak ja viem v PN iba o jednej - pri CVC. Tam chodím docela rád.

Je to môj názor, ako vidím túto akvaristiku v PN a podla mna dôjde k podobnému záveru každý, kto tam pár-krát zájde s vopred vytýčeným cieľom, čo si chce odtial odniesť. Ak toto číta personál akvaristiky, môže ma znenávidieť, ale dúfam, že si to vezme k srdcu skôr, ako odradia nejakého nádejného akvaristu.
Obrázok používateľa
chnuro
 
Príspevky: 2406
Obrázky: 35
Založený: 10 Jan 2011 12:18 pm
Bydlisko: TT, PB, CA

Re: piestany

Odoslaťod Vior95 » 24 Feb 2011 09:48 am

Kupil som tam raz prisavnika a po tyzdni mi umrel bez ziadnych priznakov. Ked som povedal predavacke ze chcem ancistrusa tiez na mna pozerala jak vyorana mys :mrgreen: takze som si tiez povedal tu uz nie :!:

Este som sa bol pozret do predajni pri gymple ale tie rybycky tam maju fakt v strasnom stave a v hnusne zariasených akvariach. Maju tam este menej techniky ako v auparku a predavacka sa absolutne nezaujimala ze tam vobec som...jedine co tam maju za clekom doru cenu strk

S tym obchodom na rohu hurbanovej som mal pravdu uz tam je tovar no akvaria som si nevsimol. i ked tam su dve miestnosti mozno ze v tej druhej nieco bude :roll: uvidime :)
Vior95
 
Príspevky: 9
Založený: 13 Feb 2011 14:26 pm

Re: piestany

Odoslaťod Peterrr » 10 Mar 2011 00:42 am

No pri vojenskom kupelnom je najlepsia ale tiez to nieje ziadna výhra rybiciek maju docela dost nejake krevety, nejakych slimakov väcsi vyber strku maju v auparku pobehal som cele piestany ked som zhanal strk.
Peterrr
 
Príspevky: 11
Založený: 23 Feb 2011 11:17 am

Re: piestany

Odoslaťod tilda » 15 Júl 2012 15:51 pm

Chvalil si jednu akvaristiku v Piestanoch. Tam ich maju. Alebo aspon vedia objednat.
tilda
 
Príspevky: 21
Založený: 28 Jan 2012 21:01 pm
Bydlisko: Piestany

Re: piestany

Odoslaťod Luker13 » 15 Júl 2012 17:34 pm

ja viem, lenze krevety sa daju zohnat aj lacnejsie ako ich predavaju. A uz mam aj tak kreviet viac nez dost
Obrázok používateľa
Luker13
 
Príspevky: 1745
Obrázky: 6
Založený: 12 Apr 2011 18:15 pm
Bydlisko: Piešťany

Ďalšia

Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.