Oplati sa vytukat www.akva.sk ??? DAKOVACKA



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Oplati sa vytukat www.akva.sk ??? DAKOVACKA

Odoslaťod skala » 22 Mar 2004 10:27 am

Mile akva.sk relativno dlho som premyslal nad tym, ci si mam s tym zacat. Ako vidis akva.sk, rozhodol som sa. Vzhladom na kvantitu svojich prispevkov pod nickom skala som si zaumienil, ze snad trochu prispejem ku kvalite prispevkov najma tych, ktori sem este prilis neprispievaju, alebo o tom len uvazuju. Napadlo ma to vtedy, ked som v posledom case videl castejsie prispevky od pernika a viac prispevkov v cestine a prve prispevky od nasich polskych susedov. Myslim, ze to svedci o kvalite a pristupnosti akva.sk. Tento tyzden dokonca k nam zavitali taliani. To je familiarne vyjadrenie, vsak? - mozno aj vy este takto nezasiahnuty budete casom takto uvazovat. Isteze akva.sk nie je dokonale, ale myslim ze je na dobrej ceste k tomu spiet. V kazdom pripade, a myslim si ze je to este dolezitejsie v pripade fora, ze je zive a pritom slusne. Nebudem blahozelat marlovi a salikovi (adminom a tvorcom) k ich dielu, pretoze to nie je len ich zasluha, ale zazelam im vela uspechov pri dalsom napredovani. Verim, ze vzhladom na to, ze snad mam nejaku vahu, ze tento prispevok nebude zbytocny a pomoze tym, ktory budu chciet sem prispievat a budu si klast otazku, ci to ma zmysel.
Naposledy upravil skala dňa 22 Mar 2004 16:13 pm, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Reklama

Re: Oplati sa vytukat www.akva.sk ???

Odoslaťod canart » 22 Mar 2004 12:53 pm

skala, nejako som nepochopil pointu :oops: Ved to, ze akva.sk funguje vyborne vsetci vedia podla toho, kolko je tu prispevkov a ze su tu ludia denno-denne. Naozaj toto forum funguje lepsie nez niektore zabehnute zahranicne fora, na ktorych sa tiez zucastnujem.
Tvoj prispevok mi pripada, ako keby si sa lucil so zivotom alebo aspon s kvaristickym zivotom. Ako nekrolog - "bolo mi tu s Vami dobre, odchadzam, nepokazte to" ;)

Neber vsetko, co som tu napisal vazne, to ma len v prvej chvili napadlo ;) Som rad, ze sem prispievas, lebo vies o com pises.
canart
 
Príspevky: 296
Obrázky: 3
Založený: 26 Jún 2003 09:07 am
Bydlisko: Nitra

Re: Oplati sa vytukat www.akva.sk ???

Odoslaťod skala » 22 Mar 2004 13:04 pm

vyborne som sa pobavil canart. takmer mi branica nestihala.

prispevok je urceny najma pre 2 skupiny: tvorcov (salik, marlo + ostatni) a pre mensich prispievatelov a pre tych, ktori sa o tom rozhoduju.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Oplati sa vytukat www.akva.sk ???

Odoslaťod bolek » 22 Mar 2004 13:08 pm

skala: tiež som si musel zo 3 x prečítať tvoj príspevok, ale stále neviem či som ho pochopil správne...

Chcel si svojim príspevkom povedať napr. to, že tvojich príspevkov sem nebude až tak veľa, ale o to kvalitnejších, alebo to mala byť inšpirácia pre anonymov, aby sa zaregistrovali a napísali svoje skúsenosti, či otázky, alebo... fakt stále rozmýšlam, čo si tým vlastne myslel...

a čí máš nejakú váhu...? no snáď aspoň tých 60 kg, máš nie.... ;-) :lol:
Obrázok používateľa
bolek
 
Príspevky: 402
Obrázky: 10
Založený: 18 Jún 2003 09:43 am
Bydlisko: BA

Re: Oplati sa vytukat www.akva.sk ???

Odoslaťod bolek » 22 Mar 2004 13:12 pm

ááááá tesne si ma predbehol... takže už je to objasnené.... možno ten úvod trošku pletie, lebo tiež som si spočiatku myslel, že chceš prestať prispievať.... (rovanko ako canart)

...ale aj tak by ma zaujímalo, ako toto chceš urobiť ...

citujem: "prispejem ku kvalite prispevkov najma tych, ktori sem este prilis neprispievaju, alebo o tom len uvazuju"
Naposledy upravil bolek dňa 22 Mar 2004 14:23 pm, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
bolek
 
Príspevky: 402
Obrázky: 10
Založený: 18 Jún 2003 09:43 am
Bydlisko: BA

Re: Oplati sa vytukat www.akva.sk ???

Odoslaťod Rori » 22 Mar 2004 13:12 pm

Pridavam sa do tabora nechapajucich :) Tiez som mal dojem ze pises nieco v zmysle "odchadzam do Tibetu, tam nebude internet a nebudem moct prispievat, tak sa lucim" :lol:
Obrázok používateľa
Rori
 
Príspevky: 427
Obrázky: 14
Založený: 07 Jan 2004 21:39 pm
Bydlisko: BA

Re: Oplati sa vytukat www.akva.sk ???

Odoslaťod barky » 22 Mar 2004 13:12 pm

No najprv som nechcel nic pisat, ale ked sa priznal bolek, tak sa priznam tiez, nie som si celkom isty ci som spravne pochopil, co si chcel napisat - ale asi to bude tvojim osobitym stylom pisania.
barky
 
Príspevky: 1431
Obrázky: 33
Založený: 01 Apr 2003 15:25 pm
Bydlisko: DE - Düsseldorf

Re: Oplati sa vytukat www.akva.sk ???

Odoslaťod gabriela » 22 Mar 2004 13:59 pm

Ked my sme tu vsetci taky zadubenci :)
gabriela
 
Príspevky: 885
Obrázky: 48
Založený: 18 Mar 2003 12:21 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Oplati sa vytukat www.akva.sk ???

Odoslaťod dusko » 22 Mar 2004 14:10 pm

skala, nic v zlom, ale v porovnani s tvojim prispevkom su jednoznacne a zrozumitelne aj vyroky pana 1.viceprezidenta PZ SR Spišiaka.... :-)
Obrázok používateľa
dusko
 
Príspevky: 82
Založený: 18 Máj 2003 16:23 pm
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Re: Oplati sa vytukat www.akva.sk ???

Odoslaťod Pata » 22 Mar 2004 14:52 pm

Skala-Ty mudrlant :roll:

nechceš kandidovať.....???
Pata
 
Príspevky: 102
Obrázky: 1
Založený: 28 Apr 2003 13:11 pm
Bydlisko: Ke

Re: Oplati sa vytukat www.akva.sk ???

Odoslaťod skala » 22 Mar 2004 15:08 pm

vyroky p. Spisiaka poznam. tak nestastne dopletene vyjadrenia nemam. ale nedavno som cital vyrok tusim ministra obrany USA, to bolo nieco!

vsetkym sa velmi ospravedlnujem. ved som pouzil iba minimum abstrakcie. asi to bude nanic, malo to mat pozitivny efekt, ale asi to vyvola len krutenie hlavou, aj to len v lepsom pripade. a to ma mrzi.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Oplati sa vytukat www.akva.sk ???

Odoslaťod canart » 22 Mar 2004 15:18 pm

ufff, to som si vydychol, ze nie som sam taky nechapavy :) :)

skala: ved ja viem, co si tym myslel, neboj sa, ja Tvoje myslienkove pochody trocha poznam. Ale som rad, ze si sa pobavil, lebo aj ja som to potreboval, dnes je v praci trocha dusno a tak som napisal, co ma napadlo ;)

Asi najlepsie na tom bolo to, co sa pytal aj bolek: Ako prispejes ku kvalite prispevkov tych, ktori este prilis neprispievaju alebo o tom len uvazuju. Ja to chapem, ale to uz je ozaj vyrok do SITA. Krajcer by sa potesil ;)

Smejme sa, ide leto!!! :D
canart
 
Príspevky: 296
Obrázky: 3
Založený: 26 Jún 2003 09:07 am
Bydlisko: Nitra

Re: Oplati sa vytukat www.akva.sk ???

Odoslaťod canart » 22 Mar 2004 15:23 pm

skala, neber to tragicky. Kedze sa top objasnilo, tak to uz pochopia aj ti, co malo prispievaju alebo este neprispeli a su tu prvy krat. Mozno by Tvoj prispevok mal byt v samostatnej teme: Read first! ;)
canart
 
Príspevky: 296
Obrázky: 3
Založený: 26 Jún 2003 09:07 am
Bydlisko: Nitra

Re: Oplati sa vytukat www.akva.sk ???

Odoslaťod azet » 22 Mar 2004 15:46 pm

heh, tak prispejem aj ja, co som pochopil :D : skala zrejme ma informacie/indicie/tusenie, ze forum navstevuje pomerne velky pocet ludi, co sa vyznaju, ale nechcu/netrufaju si prispievat a len citaju informacie...

myslim si, ze bud su taki, ktori maju este isty dotykovy strach z for/internetu, ale su urcite aj taki, ktori vyuzivaju informacie vo svoj prospech, ale vlastnou tvorbou neprispeju...
Obrázok používateľa
azet
 
Príspevky: 848
Obrázky: 15
Založený: 17 Feb 2003 18:13 pm
Bydlisko: ba

Re: Oplati sa vytukat www.akva.sk ???

Odoslaťod skala » 22 Mar 2004 15:48 pm

To read first, to ma napadlo. Este predtym, ako som dnes zacal pisat. Ktovie, mozno to kompetentnych napadne. Ale vzhladom na zlu zrozumitelnost asi tazko :(

A ako teda chcem prispet. Tym, nazvem ich vahavcom? No prave tym co si myslim o akva.sk, tym co som na zaciatku napisal - cize svojim prispevkom a samozrejme svojimi inymi prispevkami.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Oplati sa vytukat www.akva.sk ???

Odoslaťod skala » 22 Mar 2004 16:11 pm

azet, ty si ale cital trochu medzi riadkami. a to si taky prvy. a ako prvy aj nositel spravnej cennej informacie. gratulujem
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Oplati sa vytukat www.akva.sk ??? DAKOVACKA

Odoslaťod klemo » 22 Mar 2004 18:48 pm

... skala a tvoje DOVODY PRECO SA OPLATI VYTUKAT WWW.AKVA SK ? :o) skus motivovat tych ostatnych; u mna zaciatocnika je to zatial hlad po informaciach a nejka ta akva-komunita ... ja akva.sk hodnotim dost vysoko faktorov je viac a okrem ineho pomohli ste mi Akvaci pri zakladani mojho akva ...
klemo
 
Príspevky: 19
Obrázky: 2
Založený: 20 Okt 2003 10:21 am
Bydlisko: BN

Re: Oplati sa vytukat www.akva.sk ??? DAKOVACKA

Odoslaťod andy.betta » 22 Mar 2004 22:45 pm

Chcel by som reagovat, aj ked poznam toto forum len velmi kratku dobu. Akvaristike sa venujem amatersky jeden a pol roka.Studoval som rozne knihy,publikacie..., ale za celu tu dobu som sa nedozvedel ani desatinu toho, co tu vo fore :) Treba sa len podakovat tvorcom,dalej ludom,ktori prispievaju svojimi skusenostami,radami a varuju nas pred chybami, ktore sami urobili. Lenze nie kazdy ma dar reci, niekto sa hanbi vytukat hoci len jedno slovicko. Som rad, ze to tu funguje-toto forum je mi sympaticke. Ako bolo spomenute, aj ja ocenujem verbalnu slusnost prispevkov a vzajomnu uctu a respekt.Kedze samochvala smrdi :evil: venujme cas konstruktivnejsim debatam.Prajem pekny den :D
Obrázok používateľa
andy.betta
 
Príspevky: 182
Obrázky: 24
Založený: 05 Mar 2004 22:27 pm
Bydlisko: Košice

Re: Oplati sa vytukat www.akva.sk ??? DAKOVACKA

Odoslaťod skala » 23 Mar 2004 07:57 am

klemo sam si to povedal. Pre mna je to najma ta akva-komunita. inak klemo, mal si velmo pekne akvarium v sutazi, az natolko ze si ho pamatam (ale to je OT :) )
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Oplati sa vytukat www.akva.sk ??? DAKOVACKA

Odoslaťod klemo » 23 Mar 2004 08:57 am

... skala dakujem, take nieco od "aktivneho akva-ca" potesi a motivuje :wink:
... a aj o tomto to na akva.sk je, o povzbudeni, motivovani ale aj o konstruktivnej kritike ... ak treba ...
klemo
 
Príspevky: 19
Obrázky: 2
Založený: 20 Okt 2003 10:21 am
Bydlisko: BN

Re: Oplati sa vytukat www.akva.sk ??? DAKOVACKA

Odoslaťod Fero F » 19 Apr 2004 21:11 pm

Oplatí sa :lol:
V stránke sa dá rýchlo zorientovať a je tu vela informácií týkajúce sa akvaristov čo v 80-90 tych rokoch nebolo. Čumím ako sa to všetko mení. Trocha som predtým choval aj pár rybyčiek ( mali sme s kamarátom 16 akvárií :lol: ) a keďže bol chcemik staral sa o ,,vodu,,. Všetki nádrže sme si lepili sami ( pre silikon sme chodili po 89 do Rakúska )Keď sa odsťahoval z Blavy tak sme to zabalili. Ja som si nechal jednu malú nádrž na pamiatku, ktorú mám dodnes. Naposledy som bol v akva-obchode cca. v r.2000 .Dnes som sa pozrel na Dudvažskej ( obch.stredisko Hron 1.posch. ) no výber ma docela sklamal. ( ceny nehovoriac ). No čo sa dá robiť všetko sa zdražuje. Tu by som sa chcel opýtať : Má tu niekto čiernych skalárov z BA ??? Nemám prehlad čo je v ostatných obchodoch v meste. Potreboval by som osadiť svoje akvarko. Moje rybky pred par mesiacom pošli na starobu. Škoda že som ich nemal odfotených.
( Pterygoplichtys gibbiceps-prísavník veľkoplutvý naväčší mal 48cm. ) Mam tam už len 2 prisavnikov, 1 ,,Labeo bicolor,, a 2 Synodontis nigriventris. Ale kvôli čomu sa vlastne pýtam na čiernych skalárov. Sú moje oblúbené. Istý čas ich nikto v okolí BA nemal ( okrem mňa 3 páry ). Rád by som si zaobstaral pár kusov ak niekto má a k nim ostatné formy. Radšej oslovojem chovateľov, nerád nakupujem v obchode.

Zabudol som. :lol: To moje logo tu bude trocha svietiť ale to snád neva 8)
Fero F
 
Príspevky: 26
Obrázky: 12
Založený: 17 Apr 2004 17:08 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Oplati sa vytukat www.akva.sk ??? DAKOVACKA

Odoslaťod salik » 20 Apr 2004 01:04 am

...ked to tu tak citam, som sa aj zamyslel sa...kedy ta akva vlastne zacala...tak veru 10.4.02 bol start...tak dva rocky mame za sebou, hoci mne sa zda, ako by tu uz bola desat... a nak sme to veru prepasli bez strngnutia :oops: ...no na dalsom stretku uz hadam v trickach pripijeme :roll: :pivo:
Obrázok používateľa
salik
Site Admin
 
Príspevky: 2873
Obrázky: 52
Založený: 07 Jún 2002 19:06 pm
Bydlisko: Sväty Jur

Re: Oplati sa vytukat www.akva.sk ??? DAKOVACKA

Odoslaťod skala » 20 Apr 2004 06:37 am

Fero, bohuzial strielam, ale asi myslis Pt. altum. Skus si dat napr. inzerat na www.reptilia.sk. Mozno ti niekto poradi. Skusim sa opytat mimo akva.sk, pretoze aj mna to trochu zaujima. Na stretnutiach, kde sa stretavame by sa niekto nasiel, kto by ta naviedol.

salik, som rad ze si sa ozval. konecne aj niekto, koho som hlavne cakal. (to trvalo :wink: )
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Oplati sa vytukat www.akva.sk ??? DAKOVACKA

Odoslaťod barky » 20 Apr 2004 07:15 am

Skala, fero nemysli altumy ale klasicke P. scalare ciernu formu. Fero viem o jednom chovatelovi co ich ma, ale myslim ze ich nerozmnozuje, ci ich na SVK niekto aj rozmnozuje to fakt neviem, z ciech by sa vsak urcite objednat dali.
barky
 
Príspevky: 1431
Obrázky: 33
Založený: 01 Apr 2003 15:25 pm
Bydlisko: DE - Düsseldorf

Ďalšia

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.