Upadanie AKVA.SK



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod neger501 » 27 Apr 2010 14:19 pm

Chodim na toto forum uz dlhsie a v poslednej dobe pozorujem ze to tu strasne upada ziadne zaujmave temy vacsina je tych ze niekomu skapala rybka alebo ako zariadit nano akvarium a podobne nezazivne veci.Fotky taktiez 0 bodov ziadna zaujmava ryba iba sama krevetka, rastlinka cest vynimkam raz do mesiaca o ktore sa ani nejavi zaujem.
Vidim to tak len ja osobne nechcem nikoho urazit ani nic podobne takze to berte s rezervou...........
Obrázok používateľa
neger501
 
Príspevky: 314
Obrázky: 211
Založený: 07 Máj 2008 17:50 pm
Bydlisko: Nemsova

Reklama

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod Amadeus » 27 Apr 2010 14:36 pm

je to aj tým že všetky zaujímave témy su už rozbehnuté a je vnich zapojených druh ludi ktorý sa o to zaujíma a ten kto san oto nezaujíma pretoho to nieje zaujímave a stymy fotkami je tpo pravda ale ked tito tak vadí tak si kúp zaujímavu rybku a fotju tusu take ryby ktore sa dajú kúpit a nie niekde v amazonke chytit newiem čo je preteba zaujímave aleo nezázivne
Obrázok používateľa
Amadeus
 
Príspevky: 241
Obrázky: 5
Založený: 26 Apr 2009 14:37 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod jose » 27 Apr 2010 14:37 pm

Som tu menej ako rok, neviem to ešte posúdiť ale KSS sa na mňa už nevyškiera tak som kludný.
jose
 
Príspevky: 388
Založený: 05 Jún 2009 12:53 pm
Bydlisko: LM

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod marlo » 27 Apr 2010 14:40 pm

Forum funguje ak si dobre spominam cca 6rokov.Za tu dobu sa tu naozaj toho prebralo strasne vela.A je podla mna nemozne
aby tu kazdy tyzden bola nejaka novinka alebo "pecka" z akvaristiky.

Forum a prispevky pisu akvaristi a ak sa tu take nieco ako spominas neobjavuje tak je to mozno tym ze celkovo v akvaristike sa nic nedeje a neprichadzaju na slovenko ziadne zaujimavosti ,ratitky a pod.

alebo ak prichadzaju tak si to ludia nechaju pre seba a nepisu po forach .

to je moj osobny nazor
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod Amadeus » 27 Apr 2010 14:44 pm

Inak možete byt radi vy čo steuž dlhsie a že sa tu nič nové neotvára ved niektorý ked niekto otvorý tému píšuže nech číta forum takže oni neotvárajú temu oni čítaju ked dočítaju a možno aj doma majú nejakú raritku tak až po prečítaní ju sem zavesia aby ich zase neodkázaly prečítaj si toto forum lebo je tu fakt toho vela ......
Obrázok používateľa
Amadeus
 
Príspevky: 241
Obrázky: 5
Založený: 26 Apr 2009 14:37 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod xoxo » 27 Apr 2010 17:46 pm

......a 95 % príspevkov je mlátenie prázdnej slamy.
xoxo
 
Príspevky: 83
Obrázky: 1
Založený: 08 Dec 2009 17:27 pm

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod pha » 27 Apr 2010 17:59 pm

hmm, a ja tu bucham tie fotky s krevetamy, nevedel som ze to niekomu lezie na nervy, ale sem tam aj ryby a rastliny, tak dufam ze sa nehnevate, Ospravedlnujem sa.
Obrázok používateľa
pha
 
Príspevky: 816
Obrázky: 39
Založený: 17 Aug 2009 21:04 pm

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod Amadeus » 27 Apr 2010 18:37 pm

hovor prosim ta v jednotnom čísle tuto zatial vadi jednemu človekovi mne sa tvoje krevetky páčia sam sa one zaujímam
Obrázok používateľa
Amadeus
 
Príspevky: 241
Obrázky: 5
Založený: 26 Apr 2009 14:37 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod neger501 » 27 Apr 2010 19:05 pm

mne to nevadi kazdy si tu moze pridavat fotky ake len chce nepisem alebo nenarazam len na teba pha pretoze niekomu to moze liezt trosku na nervy a niekoho to moze fascinovat to co som napisal je len moj osobny nazor nic vzlom nemyslim.
xoxo-je to smutne ale je to tak
Obrázok používateľa
neger501
 
Príspevky: 314
Obrázky: 211
Založený: 07 Máj 2008 17:50 pm
Bydlisko: Nemsova

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod Amadeus » 27 Apr 2010 19:06 pm

bohužial ale načo potom nowa tema ?? :-O
Obrázok používateľa
Amadeus
 
Príspevky: 241
Obrázky: 5
Založený: 26 Apr 2009 14:37 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod Dušan Sivák » 27 Apr 2010 19:15 pm

pre toto sem uz takmer nechodím, akvaristi co mohli povedat nieco k veci sem uz absolutne nechodia, dost to zamatercelo a stala sa z toho taka nejaka poradna pre zaciatocnikov, ktorí si to aj tak robia po svojom, ale asi aj take nieco treba..prvorada sa stala kvalita fotky, nie ciel fotenia atd.atd.- toto bol moj posledny prispevok na tomto fore,
Dušan Sivák
 
Príspevky: 236
Obrázky: 29
Založený: 18 Aug 2008 20:29 pm
Bydlisko: dolna suca

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod renatte616 » 27 Apr 2010 19:24 pm

suhlasim... ja chovam rybicky priblizne 6 rokov, ale aj tak sa este stale povazujem za zaciatocnika a dobra rada vzdy dobre padne... este koncom minuleho roka tu bol aky taky prehlad a precitala som si zopar zaujimavych informacii, ale ako bolo spomenute, posledne mesiace sa zo stranok naozaj stava poradna pre uplnych "laikov-zaciatocnikov"...

ak by sa dalo... mala by som taky napad, ze by sa akva.sk rozdelilo na dve podstranky... pre skusenych a pre zaciatocnikov... tak by sa dali triedit prispevky a temy...

predstavujem si to tak, ze ked niekto zada do prehliadaca: akva.sk, zobrazi sa mu uvodna stranka, kde si moze vybrat, ci chce do fora pre zaciatocnikov napr. "rady zaciatocnikom" alebo "zaciname s akvaristikou", kde mu bude poradene alebo do fora pre pokrocilich/expertov, kde budu diskusie co sa tyka akvasveta a prispevkov, kde autor aspon vie o com je rec...

a napriklad by tam mohol byt aj treti vyber a to burza-inzercia

neviem, mozno tento napad neprejde, ale ja si myslim, ze by to bolo efektivnejsie, ako verzia, ktora tu prebieha dnes...

bol to len napad, ak sa vam to nepaci, kludne ignorujte alebo kritizujte...
Obrázok používateľa
renatte616
 
Príspevky: 386
Obrázky: 3
Založený: 30 Okt 2009 00:34 am
Bydlisko: BA okolie

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod renatte616 » 27 Apr 2010 19:49 pm

a napriklad by tam mohol byt aj treti vyber a to burza-inzercia

to som myslela na tej uvodnej stranke
Obrázok používateľa
renatte616
 
Príspevky: 386
Obrázky: 3
Založený: 30 Okt 2009 00:34 am
Bydlisko: BA okolie

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod nostradamus » 27 Apr 2010 20:28 pm

a co sa cudujete od kedy je moderator marin s tu vladne diktatura...vsetko maze nikto sa nemoze ani vyjadrit,forum je upete nudne nezazivne..ked niekto nieco popise tak hned dostane ban preto uz kaslem na to aj ja a uz sem skoro nechodim,nepisem...a na obrazky uz davno kaslem....radsej na atlase tam to zije......a este uz davno tu mali byt aj neake temy co sa netykaju len akvaristiky ,rozne nazory,nieco o clenoch postoje,rozoberanie beznych veci nie len ryby a akvarium ...ved by my z toho hrabalo......proste je to az striktne zamerane na danu vec a preto to tak podla mna je...a ked neaka tema sa zalozi tak zase konkretny chlapec ktory ma pestry zivot ako pes vo voljere ta odkaze na pokec,alebo iny chat......vsetko k danej teme.....
Obrázok používateľa
nostradamus
 
Príspevky: 86
Obrázky: 0
Založený: 07 Mar 2010 19:22 pm
Bydlisko: Topolcany

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod renatte616 » 27 Apr 2010 20:39 pm

suhlasim... aj ja som tu dnes po dlhej dobe a asi aj naposledy... chodim len na burzu... popripade ked nieco potrebujem vediet ohladne nejakej konkretnej veci o mojom akva tak si to vyhladam v prispevkoch uz par rokov starych...
Obrázok používateľa
renatte616
 
Príspevky: 386
Obrázky: 3
Založený: 30 Okt 2009 00:34 am
Bydlisko: BA okolie

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod Kubo » 27 Apr 2010 20:56 pm

nostradamus napísal:a co sa cudujete od kedy je moderator marin s tu vladne diktatura...vsetko maze nikto sa nemoze ani vyjadrit,forum je upete nudne nezazivne..ked niekto nieco popise tak hned dostane ban preto uz kaslem na to aj ja a uz sem skoro nechodim,nepisem...a na obrazky uz davno kaslem....radsej na atlase tam to zije......a este uz davno tu mali byt aj neake temy co sa netykaju len akvaristiky ,rozne nazory,nieco o clenoch postoje,rozoberanie beznych veci nie len ryby a akvarium ...ved by my z toho hrabalo......proste je to az striktne zamerane na danu vec a preto to tak podla mna je...a ked neaka tema sa zalozi tak zase konkretny chlapec ktory ma pestry zivot ako pes vo voljere ta odkaze na pokec,alebo iny chat......vsetko k danej teme.....
Neviem preco , ale mne sa nezda , ze by sa malo na akvaristickych strankach rozoberat nieco ine ako akvaristika. Ak chces rozoberat bezne veci , ze kolko si vypil , kde si bol pripadne kolkokrat si bol na toalete , tak to ti fakt potom odporucam ten pokec. Prave preto upada akva.sk , lebo sa tu rozoberaju xujoviny ako v tejto teme , ktora je mimochodom tiez duplicitna , kedze podobne temy o upadani akva.sk tu uz boli najmenej 10. Prave koli zaciatocnikom ktory nevedia citat lepsie povedane , nechce sa im tak zalozia 10 novych tem a je tu potom ten chaoz.

Ospravedlnujem sa adminom za vybrane slova ktore som pouzil no nedalo mi to uz reagovat. Pripadne to cenzurujte alebo zmazte cely prispevok. :)
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod nostradamus » 27 Apr 2010 21:01 pm

typicky priklad mudrlanta......mas odomna 1 ...presne si typ o ktorom som pisal!..haha
Obrázok používateľa
nostradamus
 
Príspevky: 86
Obrázky: 0
Založený: 07 Mar 2010 19:22 pm
Bydlisko: Topolcany

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod Kubo » 27 Apr 2010 21:05 pm

nostradamus napísal:typicky priklad mudrlanta......mas odomna 1 ...presne si typ o ktorom som pisal!..haha
Mna svojimi kravinkami nerozhodis :)
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod renatte616 » 27 Apr 2010 21:07 pm

ako ani mne by sa nepacilo, keby sa tu rozoberali ch*******, ale napriklad by mohlo byt nieco take ako hromadny chat ohladom akva alebo aj inych veci okolo, ale urcite nie ch******* ako napr. on hlada ju alebo podobne temy...
Obrázok používateľa
renatte616
 
Príspevky: 386
Obrázky: 3
Založený: 30 Okt 2009 00:34 am
Bydlisko: BA okolie

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod nostradamus » 27 Apr 2010 21:10 pm

Kubo napísal:
nostradamus napísal:typicky priklad mudrlanta......mas odomna 1 ...presne si typ o ktorom som pisal!..haha
Mna svojimi kravinkami nerozhodis :)



o to my ani nejde....ja mam kralovsky zivot ja sa tu mozem len smiat .... :D :D
Obrázok používateľa
nostradamus
 
Príspevky: 86
Obrázky: 0
Založený: 07 Mar 2010 19:22 pm
Bydlisko: Topolcany

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod Adik22 » 27 Apr 2010 21:13 pm

Ak mozem povedat svoj nazor, myslim, ze Kubo ma pravdu. Taktiez je tu vela expertov, co si spravia nick a potom sa ku vsetkemu vyjadruju, a pritom o akvaristike nevedia nic.
Ja si myslim, ze problem je niekde inde. Akva.sk sa nevie akoby rozhodnut, ci bude o profi alebo amarerizme.
Ked tu napise profik, amatera to nezaujima.
Ak napise nieco amater, profika naserie.

Skor by som dovolil sa vyjadrovat k temam iba ludom, co ziskaju nejake povolenie, alebo schvalenie admina (Raviolka, Kubo...proste ozaj akvaristi)
mna vytaca, ked niekto zalozi prispevok a hned je tam odpoved o ziadnej vypovednej hodnote od (XZ, alebo XYZ)
Adik22
 
Príspevky: 53
Založený: 09 Apr 2009 18:53 pm

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod nostradamus » 27 Apr 2010 21:16 pm

Adik22 napísal:Ak mozem povedat svoj nazor, myslim, ze Kubo ma pravdu. Taktiez je tu vela expertov, co si spravia nick a potom sa ku vsetkemu vyjadruju, a pritom o akvaristike nevedia nic.
Ja si myslim, ze problem je niekde inde. Akva.sk sa nevie akoby rozhodnut, ci bude o profi alebo amarerizme.
Ked tu napise profik, amatera to nezaujima.
Ak napise nieco amater, profika naserie.

Skor by som dovolil sa vyjadrovat k temam iba ludom, co ziskaju nejake povolenie, alebo schvalenie admina (Raviolka, Kubo...proste ozaj akvaristi)
mna vytaca, ked niekto zalozi prispevok a hned je tam odpoved o ziadnej vypovednej hodnote od (XZ, alebo XYZ)



je demokracia tak sa spametaj ..to co si tu napisal je z kss?....preboha to kde sme ze povolenie sa vyjadrovat na verejnej stranke.........a zakazy prikazy......chod na kubu alebo do ciny tam si budes rozumet!
Obrázok používateľa
nostradamus
 
Príspevky: 86
Obrázky: 0
Založený: 07 Mar 2010 19:22 pm
Bydlisko: Topolcany

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod Ajven » 27 Apr 2010 21:22 pm

Casy ked sme cestovali 200km za literaturou(teda aspon ja) su davno prec. Dostat sa ku konkretnym informaciam bolo niekedy velmi tazke. Dnes to je ovela jednoduchsie. Zaciatocnici v nejakej oblasti sa pomerne rychlo dostanu k odbornym informaciam. Je ich tak obrovske mnozstvo, ze nevedia ako s tymito informaciami nalozit. Chybajuca znalost teminologie im znemoznuje informacie pretriedit. Preto sa pytaju, ich otazky sa zdaju znalejsim niekedy naivne. Niektori reaguju na ne podrazdene. Je to vseobecny trend, neplati to iba o akvaristike. Je proste taka doba, informacne technologie sa postupne musia prisposobit ludom. Mame tu vecicky, ktore maju milion funkci, ktore nikdy nepouzijeme. To potrva nejaky cas.
Tu na fore je pekne vidiet, ze zaciatocnik, ak je usmerneny velmi rychlo si veci osvoji a za par mesiacov je "in". Je to pozitivum tejto doby, nastrocny su dalej ako my starsi v ich veku(myslim, ze to plati vo vacsine pripadov). Mali by sme byt radi, ze mladych zacina zaujimat aj take hobby, ako je akvaristika.
Riesit to, ze tu nie su temy, ktore nesuvisia s akvaristikou je irelevatne, je to forum o akvaristike a pokial viem autori portalu nehodlaju rozsirovat portfolio.
Este jedna kriticka poznamka. Co mi dost prekaza je to, ze su niektore prispevky pisane stylom, ktory vyzaduju znalosti z oblasti desifrovania a jedinym dovodom je to, ze pisatel nema pre nas minutku discipliny a neprecita si po sebe svoje diskusne dielo.
Obrázok používateľa
Ajven
 
Príspevky: 1024
Obrázky: 63
Založený: 20 Mar 2007 16:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod hongi » 27 Apr 2010 21:25 pm

pocuj nostradamus, ako chces porovnavat ako to tu vyzeralo a ako je to teraz ked si tu dokopy nieco vyse mesiaca zaregistrovany? :mrgreen:
suhlas s ajvenom. obavam sa ale ze sa to tu ustrazit neda, je tu uz take mnozstvo tem a prispevkov ako zrniek piesku v mori. kazdy si napise co chce kde chce. niekedy to bolo lepsie to je pravda, ale je to asi aj tym ze tu chodilo podstatne menej ludi, asi aj menej vedelo ze akva.sk vobec exisstuje. neviem co s tym , asi si nepomozeme. sam som spravil uz skor podobnu temu "stracam prehlad". co mrzi mna je ze coraz viac ozajstnych akvaristov to tu zabalilo. ako pisal ajven, teraz kazdy sadne za net ked chce nieco vediet, my sme si poziciavali a zhanali knihy, brali rozumy od skusenejsich. dnes kazdy capne cokolvek sem. tusim neostava ine ako sa s tym zmierit. :pivo:
Naposledy upravil hongi dňa 27 Apr 2010 21:37 pm, celkovo upravené 1 krát.
hongi
 
Príspevky: 925
Obrázky: 9
Založený: 21 Feb 2003 10:57 am

Ďalšia

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.