Upadanie AKVA.SK



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod Mariok » 09 Máj 2010 19:30 pm

Už som to tu raz navrhoval. Chce to ale dobrovolnú aktivitu členov, ktorí niečo vedia a niekoho, kto odobrí, že to nie je cenzúra, aby sa zasa niekto ďalší neurazil.
Mám v .rtf upravenú tému Ancistrus (teda to čo tam bolo cca dva mesiace dozadu/13strán pôvodných príspevkov) , v prípade záujmu môžem poskytnúť e-mailom.
Obrázok používateľa
Mariok
 
Príspevky: 1465
Obrázky: 53
Založený: 21 Dec 2006 19:14 pm
Bydlisko: Martin

Reklama

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod jankoo » 09 Máj 2010 22:08 pm

Tak času by som na to mal aj ja. A čo sa týka vedomostí. Vedomostí o akvaristike nemám ale keď v príspevku o gupkách sa diskutuje o cenách pozemkou a domou tak to viem že to mám zmazať. Viem o tom som kecal ja :D Už sa to nestane. :wink:
Obrázok používateľa
jankoo
 
Príspevky: 330
Obrázky: 16
Založený: 03 Dec 2009 00:53 am
Bydlisko: Dubovec

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod MAUceu » 09 Máj 2010 22:48 pm

Spravit capa zahradnikom, toz je to v kazdom pripade otazka na zamyslenie. :)
Obrázok používateľa
MAUceu
 
Príspevky: 1165
Obrázky: 25
Založený: 13 Dec 2009 20:48 pm
Bydlisko: Nitra, Nove Zamky

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod jankoo » 09 Máj 2010 23:15 pm

MAUceu

dusik napísal:To by si musel dať niekto riadnu námahu. To by trvalo večnosť.


Týmto chcem odplatiť akva.sk moje nezmyselné príspevky.
A písal som že že nezmyselné príspevky by som mazal, čo sú úplne od veci a nie tie čo sú o akvaristike.
Ale ja netrvám na tom že to chcem robiť. Len že mám véééľa volného času a rád pomožem.
Obrázok používateľa
jankoo
 
Príspevky: 330
Obrázky: 16
Založený: 03 Dec 2009 00:53 am
Bydlisko: Dubovec

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod Mariok » 10 Máj 2010 00:17 am

jankoo napísal:Tak času by som na to mal aj ja. A čo sa týka vedomostí. Vedomostí o akvaristike nemám ale keď v príspevku o gupkách sa diskutuje o cenách pozemkou a domou tak to viem že to mám zmazať. Viem o tom som kecal ja :D Už sa to nestane. :wink:


Presne toto som mal na mysli! Nejde o "Super" odborné vedomosti z akvaristiky (všetci sa predsa stále učíme), ale o odstránenie zrejmého balastu, čo nemá nič ku konkrétnej téme. :roll:
Obrázok používateľa
Mariok
 
Príspevky: 1465
Obrázky: 53
Založený: 21 Dec 2006 19:14 pm
Bydlisko: Martin

Predchádzajúca

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.