Pomoc se stěhováním 29.5.



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Pomoc se stěhováním 29.5.

Odoslaťod Raviolka » 24 Máj 2010 00:38 am

Využiju astrův nápad :wink: a zkusím taky poprosit o pomoc - budu se stěhovat v sobotu 29.5. a během pátku a sobotního rána musím nachystat akvária - vytrhat rostliny, vylovit ryby, vypustit vodu... Strašně by mi pomohlo, kdyby se někdo mohl v tom čase zastavit (Karlova Ves, Donnerova ulice) a pomohl mi s tím. Aspoň na půlhodinku - mám toho fakt hodně - i když se říká, co sis nadrobil, to si taky sněz :?
Obzvlášť vítané jsou silné ruce v sobotu dopoledne, až se akvária budou nakládat.

Předem děkuju všem, co se aspoň zamyslí, že by mi pomohli. Dík :)
Obrázok používateľa
Raviolka
 
Príspevky: 2578
Obrázky: 68
Založený: 18 Feb 2004 15:06 pm
Bydlisko: Ostrava

Reklama

Re: Pomoc se stěhováním 29.5.

Odoslaťod mystka » 24 Máj 2010 07:19 am

Ahoj Raviolka, ja by som sa mohla zastavit v piatok poobede, ale aj v sobotu a pomoct...Neviem, v ktory den Ti to bude vyhovovat viac, alebo oba? :)
Obrázok používateľa
mystka
 
Príspevky: 598
Obrázky: 62
Založený: 07 Jan 2009 20:37 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Pomoc se stěhováním 29.5.

Odoslaťod StanleyPWL » 24 Máj 2010 10:28 am

ahoj, vyjadrujem aspon takto podporu, ci sa mi podari vyjadrit aj taku tu manualnu fyzicku v sobotu nemozem slubit ... tak daleko dopredu nedokazem nic naplanovat ... ale hadam sa podari ... (stahovanie zlepsuje kondicku :D )
StanleyPWL
 
Príspevky: 189
Založený: 13 Feb 2008 15:15 pm
Bydlisko: Malacky

Re: Pomoc se stěhováním 29.5.

Odoslaťod Raviolka » 24 Máj 2010 10:34 am

Mystka, super, predem moc dekuju - v patek to bude asi lepsi, aspon pobalime co se da a treba se mi pak povede i jit klidne spat :-) Poslu Ti SS s kontaktnimi udaji.

Stanley, diky za podporu :lol: mam spis dojem, ze stehovani posiluje nervy :roll:
Obrázok používateľa
Raviolka
 
Príspevky: 2578
Obrázky: 68
Založený: 18 Feb 2004 15:06 pm
Bydlisko: Ostrava

Re: Pomoc se stěhováním 29.5.

Odoslaťod StanleyPWL » 24 Máj 2010 10:43 am

o stahovani mi nic nehovor, som sa stahoval na novy rok, temer komplet sam ... a uz 2 akvarka mi dali teda pekelne zabrat (hlavne 2 poschodia dole, 6 hore a vsetko bez vytahu) ...

schudol som pri tom asi 3kila a mohol ist fotit hore bez :D:D:D
StanleyPWL
 
Príspevky: 189
Založený: 13 Feb 2008 15:15 pm
Bydlisko: Malacky

Re: Pomoc se stěhováním 29.5.

Odoslaťod Raviolka » 24 Máj 2010 11:19 am

Hmmm... :lol:
Ja nastesti nestehuju zadny nabytek az na dve male skrinky a akvarii je sice dost, ale nejsou velka (1 x 180 l, 4 x 80 l, 1 x 70 l, 3 x 40 l a par minicek). Vsechno se vejde do vytahu :pivo:. Takze takova drina to nebude, ale ja sama zenska... nesundam to nejvetsi akvarko ani ze stojanu :(
Obrázok používateľa
Raviolka
 
Príspevky: 2578
Obrázky: 68
Založený: 18 Feb 2004 15:06 pm
Bydlisko: Ostrava

Re: Pomoc se stěhováním 29.5.

Odoslaťod Giftzahn » 25 Máj 2010 08:20 am

Raviolka napísal:Využiju astrův nápad :wink: a zkusím taky poprosit o pomoc - budu se stěhovat v sobotu 29.5. a během pátku a sobotního rána musím nachystat akvária - vytrhat rostliny, vylovit ryby, vypustit vodu... Strašně by mi pomohlo, kdyby se někdo mohl v tom čase zastavit (Karlova Ves, Donnerova ulice) a pomohl mi s tím. Aspoň na půlhodinku - mám toho fakt hodně - i když se říká, co sis nadrobil, to si taky sněz :?
Obzvlášť vítané jsou silné ruce v sobotu dopoledne, až se akvária budou nakládat.

Předem děkuju všem, co se aspoň zamyslí, že by mi pomohli. Dík :)


njn, pokial potrebujes pomoct ...nie je problem ... nakolko som z Karlovky i ked momentalne som rozlozil stany v Dubrafke ... auto je tiez k dispozicii ....cize ak potrebujes poprevazat, ponosit ... cize pomoct posli ss... :mrgreen:
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.