Bratislava - Panónska cesta 16 - Amazon PetShop (OC Danubia)



Zoznam kamenných predajní a Vaše skúsenosti s nimi.Ponuka v predajni.

Bratislava - Panónska cesta 16 - Amazon PetShop (OC Danubia)

Odoslaťod Ajven » 29 Jan 2008 19:02 pm

Obrázok
Amazon PetShop

Bratislava
Panónska cesta 16 (OC Danubia)

http://www.eukanuba.sk
tel.: 02/62413222
tel.: 0914347122

Po - Ne 9:00 - 21:00

Mapa: http://maps.google.com/maps/place?cid=1 ... I7oafCgTcA

Dnes som objavil novootvorenú predajňú(od 28.1.) v BA Petržalke, obchodné centrum Danubia.
Veľkosťou porovnateľné so ZooDom-om. Aj akvaristické oddelenie je hruba rovnako veľké, tiež porovnateľný objem nádrží. Predajňa je samoobslužná, celkom zaujímavý výber techniky(videl som dokonca nejaké osvetlenie na miniakva), krmivá a chémia hlavne od Sera. Rybky vraj budú na budúci týždeň, pokým sa akvária nezabehnú. Výber rastliniek je poslabší, sú od Akva Daho. Celkom ma zaujal výber kameňov.
Otváraciu dobu ešte nemajú vypísanú, ale cez týždeň vraj majú otvorené do 21:00.
Obrázok používateľa
Ajven
 
Príspevky: 1024
Obrázky: 63
Založený: 20 Mar 2007 16:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Reklama

Re: Bratislava - Panónska cesta - Amazon PetShop

Odoslaťod abba » 30 Jan 2008 15:22 pm

nazov predajne mozeme poprosit,maju prezentaciu na webe? na akej ulici sa nachadza Danubia? vdaka
abba
 
Príspevky: 189
Obrázky: 11
Založený: 24 Jan 2006 12:05 pm

Re: Bratislava - Panónska cesta - Amazon PetShop

Odoslaťod pakozdy » 30 Jan 2008 15:26 pm

na panonskej ceste. je to to velke nakupne centrum kde je carefour. oproti je tesco.
pakozdy
 
Príspevky: 431
Obrázky: 4
Založený: 07 Dec 2007 23:25 pm
Bydlisko: bratislava

Re: Bratislava - Panónska cesta - Amazon PetShop

Odoslaťod Ajven » 30 Jan 2008 15:41 pm

Obrázok používateľa
Ajven
 
Príspevky: 1024
Obrázky: 63
Založený: 20 Mar 2007 16:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Panónska cesta - Amazon PetShop

Odoslaťod romanK » 30 Jan 2008 15:45 pm

keby tak mohlo byt nieco take aj v KE
Obrázok používateľa
romanK
 
Príspevky: 223
Obrázky: 29
Založený: 01 Mar 2007 15:51 pm
Bydlisko: kosice

Re: Bratislava - Panónska cesta - Amazon PetShop

Odoslaťod VLADY » 30 Jan 2008 17:49 pm

Predvčerom som sa tam motal a nič som si nevšimol..ale asi to nieje vnútri oproti Carrefouru ale vonku na boku jak je MC DONALD....
Obrázok používateľa
VLADY
 
Príspevky: 441
Obrázky: 12
Založený: 22 Nov 2007 12:19 pm
Bydlisko: BA-Trávnike

Re: Bratislava - Panónska cesta - Amazon PetShop

Odoslaťod Ajven » 30 Jan 2008 18:03 pm

Ano je to v tom bocnom kridle blizko pri MacDonalde, predtym tam bola predajna svietidiel
Obrázok používateľa
Ajven
 
Príspevky: 1024
Obrázky: 63
Založený: 20 Mar 2007 16:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod Janska » 02 Feb 2008 15:21 pm

Je to presťahovaný chovprodukt, ktorý bol v Auparku. Po mojom zistení... ceny zostali také, ako boli v Auparku, čiže v porovnaní s inými obchodnmi.. KATASTROFÁLNE PREDRAŹENÉ. Ak s tým niečo neurobia, ja osobne tam nakupovať nebudem. Rybky tam stále nemajú (obchod je otvorený týždeň), papagáje sú vo "výhrevniach", z čoho ma prechádzal mráz po chrbte, nie je tam žiadne vetranie, už teraz je tam katastrofálne teplo, čo bude potom v lete (pokiaľ viem, veľa z obchodov, ktoré tam sú nemajú klimatizáciu ani žiadne ventilátory ani nič podobné - chyba výstavby). Môj osobný názor....nič pre mňa. Zostávam zatiaľ "verná" Zoodomu.
Obrázok používateľa
Janska
 
Príspevky: 107
Obrázky: 38
Založený: 16 Aug 2005 18:36 pm
Bydlisko: BA-Petržalka

Odoslaťod Mirco » 02 Feb 2008 15:27 pm

zatial tam je poriadok a vyzera to dost prehladne uvidime casom...ale je to taka komercacka predajna ze pochybujem ze tam bude vediet niekto poradit
Mirco
 
Príspevky: 371
Obrázky: 52
Založený: 25 Sep 2007 12:30 pm
Bydlisko: Petrzalka

Re: Bratislava - Panónska cesta - Amazon PetShop

Odoslaťod lubosov » 06 Apr 2008 18:38 pm

V tejto predajni som bol prvý krát včera a môžem povedať, že predajňa aj personál je v pohode. Páči sa mi, že je samoobslužná a v kľude si môžte prezerať tovar, ktorý máte záujem kúpiť alebo nie. Ceny niektorých tovarov sú vyššie.
Personál ako som zistil, poradiť vie dosť odborne,/ nechtiac som počul čo radia zákazníkom / ale čudujem sa poniektorým " akvaristom ", ktorí píšu, či personál vie poradiť. Pokiaľ o sebe prehlasujem, že som akvarista-nepotrebujem, aby mi niekto radil, buď už mám vedomosti a keď nie, tak do takéhoto obchodu radšej ani nejdem, lebo sa môže stať, že budem z nevedomosti týrať zvieratá a ryby :!:
Obrázok používateľa
lubosov
 
Príspevky: 75
Obrázky: 0
Založený: 18 Okt 2005 17:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod Mirco » 06 Apr 2008 19:07 pm

no tak minule som tam bol a v akvarkach krupica a dokonca ramirezky mali vypulene oci a tlste brucha...dost pochybujem ze si to tam niekto vsimol lebo boli vsetky ryby spolu, zdrave chore...ja tam kupujem iba patentky mrazene
Mirco
 
Príspevky: 371
Obrázky: 52
Založený: 25 Sep 2007 12:30 pm
Bydlisko: Petrzalka

Re: Bratislava - Panónska cesta - Amazon PetShop

Odoslaťod xDodox » 09 Jún 2008 08:26 am

V nedeľu (8.6.2008) som navštívil po prvý krát túto predajňu. Bolo hneď ráno, okolo 9:20. V predajni bola jedna "žena" pri pokladni a v predajni ďalšie 3 dievčatá. Bol som dosť prekvapený ponukou rýb, krmív a techniky. Dievčatá kontrolovali akvária, či dáka rybka neuhynula. V akváriách kde skontrolovali "stav" začali kŕmiť osadenstvo. Taktiež ma dosť prekvapila ponuka živej potravy. No musím povedať, že som mal z obchodu dobrý pocit.
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod StanleyPWL » 09 Jún 2008 10:08 am

A tie mlade dievcata dokonca vedia rozoznat kryptokorinu od echinodoru.
StanleyPWL
 
Príspevky: 189
Založený: 13 Feb 2008 15:15 pm
Bydlisko: Malacky

Odoslaťod xDodox » 09 Jún 2008 10:11 am

StanleyPWL napísal:A tie mlade dievcata dokonca vedia rozoznat kryptokorinu od echinodoru.

Tak by to malo byť.
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Panónska cesta - Amazon PetShop

Odoslaťod semko_sk » 20 Aug 2008 10:24 am

predajna je podla mna fajn je to tam trochu drahsie ale zato je tam lepsia kvalita jak v hornbachu a podobnych shopoch :o
Kazdy tyzden tam chodia rastlinky od rataja a aquadaho a ceny su prijatelne pred tyzdnom som si zobral HC za 85
semko_sk
 
Príspevky: 5
Založený: 19 Aug 2008 10:17 am

Re: Bratislava - Panónska cesta - Amazon PetShop

Odoslaťod tzana » 06 Jan 2009 17:14 pm

mne sa tam celkom paci, chodim tam lebo je to blizko a predavacky su ochotne, to v hornbachu sa len tazko dostanem k tomu aby som si kupila jednu rastlinku...mam pocit ze ich obtazujem s nejakou malou blbostou, ked oni tam malu kopu ludi co nieco chcu.
aj vyber mi pride celkom velky a rozumny...vsetky cenove kategorie. vlastne nakupujem uz len tam.
tzana
 
Príspevky: 2
Obrázky: 12
Založený: 06 Jan 2009 15:57 pm
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod Ajven » 06 Jan 2009 18:29 pm

a mne tam minule odmietli predat tovar s tvrdenim, ze tovar nie je na predaj a je vylozeny omylom, a vlastne, ze cenovka nesuhlasi(pre vysvetlenie: tvrdili mi, ze cenovka s nazvom tovaru Pagoda Stones nie su kamene, ale strk ). Overoval som si to pri pokladni, cenovka bola v poriadku, kod na tovare mali v systeme. Mna tam uz asi neuvidia.
Obrázok používateľa
Ajven
 
Príspevky: 1024
Obrázky: 63
Založený: 20 Mar 2007 16:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod amy01 » 06 Jan 2009 19:44 pm

Ale ved amazon v auparku stale funguje tak to sa asi neprestahovali.
Obrázok používateľa
amy01
 
Príspevky: 444
Obrázky: 42
Založený: 25 Mar 2008 16:54 pm
Bydlisko: Celé zle

Re: Bratislava - Panónska cesta - Amazon PetShop

Odoslaťod Poly » 04 Jún 2009 15:14 pm

Mal som zle skusenosti pri kupe osvetlena v tejto predajni. Konkretne islo o GLO T5 HO 2x24W (61cm) stojan. Doniesol som ho domov a pod ochrannou foliou na vrchnom kryte bol poskrabany. Odniesol som ho naspat (v tej isty den!), ci mi ho vymenia. Kontroloval som to aj pri kupe, pod foliu mi nenapadlo pozriet, kedze ta bola v poriadku. Pri reklamacii sa tvarili neochotne, este sa aj cudovali, ze mi to vadi. Na vyjadrenie reklamacneho oddelenia som musel 2 dni pockat. Nakoniec mi ho vymenili za nove, skontrolovali sme ho v predajni a bolo v poriadku. Doniesol som ho domov a zistil som, ze plastovy uchyt skrutky na bocnom kryte je ulomeny. Pisal som im, ci nestaci doniest len ten poskodeny diel, kedze uz to raz bolo reklamovane a uz som to mal nasadene na akvarku, navyse som nechcel dalsich niekolko dni cakat a cela situacia ma dost vytacala. Povedali mi, ze musim doniest cele svetlo, na co uz nemam nervy - x-ty raz ist do petrzalky zbytocne s celym svetlom a zase cakat na vyjadrenie sa mi vazne nechcelo. Doteraz mi vo vsetkych obchodoch pri podobnom probleme vysli v ustrety, len tu ma upodozrievali, ze som si to mohol spravit sam a tvarili sa urazene, ze preco to chcem reklamovat. Tomu sa hovori pristup k zakaznikovi 21. storocia! :evil: A to som u nich spravil celkom slusny nakup, aj si to trochu vycitam :x Ulomeny uchyt som nakoniec nechal na sekundove lepidlo :o
Jo, a este dodam, ze starsi pan, ktory tam bol ocividne od akvaristiky, mi moc k ziarivkam poradit nevedel - pytal som si na sladkovodne a on mi roztrzito strcil do ruky ziarivku pre morske akvaria :roll:
Takze ani mna tam po tejto skusenosti uz viac neuvidia - aspon nie za ucelom nakupu! :evil: :P
Obrázok používateľa
Poly
 
Príspevky: 929
Obrázky: 61
Založený: 10 Sep 2006 10:15 am
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod RuDe » 04 Jún 2009 15:34 pm

Vieš ako to je, kupujúci by si mal tovar pred zakúpením poriadne skontrolovať a potom je to tvrdenie proti tvrdeniu. Podľa zákona je predávajúci povinný ozvať sa do 3 dní ako je to s vybavením reklamácie. A mohli ju riešiť ešte 30-dňovou lehotou. Súhlasím s tebou ako by to malo byť so správaním sa k zákazníkovi ale ver, že predávajúci majú oveľa viac horších skúseností s riešením reklamácií ako tých lepších :evil: a preto mali asi také podozrenie. Dnes už človek neverí nikomu. :(
Obrázok používateľa
RuDe
 
Príspevky: 46
Obrázky: 9
Založený: 23 Mar 2007 14:19 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Panónska cesta - Amazon PetShop

Odoslaťod Poly » 04 Jún 2009 15:54 pm

Vravim, ze som to kontroloval, v praxi ale nie je mozne to skontrolovat cele - mnohokrat to ani ine okolnosti nedovoluju - vid ochranna folia, ktora tam mala byt ako ochrana pred poskodenim, ktore tam bolo uz pred jej nalepenim :P Kazdopadne keby som si to spravil sam, tak nemam tu drzost to chodit reklamovat. Navyse som to doniesol v ten isty den. Je to uplne bezne, ze tovar je poskodeny pod obalom, prevadzkujeme predajnu s bielou technikou a mame s tym skusenosti. A este podotykam, ze su to vyrobky vyrobene v strednej Europe, takze sa tento problem netyka len Ciny :) Vzdy vyjdeme v ustrety zakaznikovi, lebo vzdy je sanca, ze to tam bolo pred kupou a ak ho vypoklonkujeme, tak mozme pocitat s tym, ze uz ho viac neuvidime :) Myslim si, ze vyjst v ustrety zakaznikovi je ta najlepsia moznost pre obe strany. Obchodnik nestrati, resp. udrzi si zakaznika a zakaznik je spokojny, ze sa domohol svojho prava. :) A v zaujme spokojneho zakaznika by mal aj dodavatel/vyrobca vyjst v ustrety. Tot moj nazor :)
Mimochodom, reklamacia sa ma vyriesit este v ten isty den - je to v zakone a boli u nas aj zo SOI-ky a upozornovali nas na to :) do 3 dni len vo vynimocnych pripadoch, 30 dni len ak ide o zlozite technicke poskodenie na ktore je nutne odbornejsie posudenie. :)
Obrázok používateľa
Poly
 
Príspevky: 929
Obrázky: 61
Založený: 10 Sep 2006 10:15 am
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod RuDe » 04 Jún 2009 16:14 pm

Hm, no každopádne by sa mala vyriešiť hneď k spokojnosti zákazníka - ak je oprávnená. A potom už len na posúdenie ako hovoríš. No ale v tvojom prípade to mohli riešiť hneď. Asi tam nebol niekto kompetentný. Tiež riešim reklamácie - niekedy aj zo 10 denne. Len si treba dávať pozor - aj jedna aj druhá strana... :wink:
Obrázok používateľa
RuDe
 
Príspevky: 46
Obrázky: 9
Založený: 23 Mar 2007 14:19 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Panónska cesta - Amazon PetShop

Odoslaťod drek111 » 08 Jún 2010 16:44 pm

Momentalne nemam čas tam ist, nemohol by mi niekto povedat kto tam bol a pozeral na akvaria, kolko tam stoji 16 L akva ? dik za odpoved
drek111
 
Príspevky: 62
Založený: 01 Okt 2009 16:04 pm
Bydlisko: Bratislava


Naspäť na Kamenné predajne

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.