Preco mi nejde IRC ??????



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Preco mi nejde IRC ??????

Odoslaťod l_laco » 06 Apr 2004 14:20 pm

Uz druhy den sa nemozem dostat na IRC a neviem preco. Prihlasujem sa zo zamestnania a nas """ spravca pocitacov """ mi povedal, ze sa u nas nic nemenilo tak ze by mi to malo slapat, ale neslape. Este v piatok, t.j. 2.4.04 vsetko islo OK, ale uz v pondelok 5.4.04 mi pri prihlasovan vypisalo ze: Neplatný syntax - stranka sa neda zobrazit.
Ak viete niekto niako helpnut, piste. Vdaka.
Obrázok používateľa
l_laco
 
Príspevky: 299
Obrázky: 40
Založený: 25 Sep 2002 14:33 pm
Bydlisko: Bojnice

Reklama

Re: Preco mi nejde IRC ??????

Odoslaťod skala » 06 Apr 2004 16:16 pm

l_laco - poradim ti, ale trochu inak. "spravca pocitacov" je clovek od "prirody" velmi uzkostlivy a naraba s cennymi informaciami. tento stav jeho duse mu nedovoluje otvorit sa takmer nikomu. cize ak sa nic nemenilo - asi sa menilo. Inak by podla zenskej logiky zrejme povedal "ja o nicom neviem. Fakt ti to nechodi?". Chutky takehoto admina, ktoreho prirodzeny stav su elektromagneticke vlny, kmity a vzruchy sa normalne sa zaoberajucemu Homo sapiens sapiens javia miestami az paranoidne. Ina vec je, ze aj pred nim je zopar bran a zopar neosvetlenych miest, na ktore nasiaha.
Pevne dufam, ze som ta neodradil, a ze ak si vydrzal citat az doteraz, tak si prisiel na to, ze nielen IRC-eckom je clovek zivy. :DD
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Preco mi nejde IRC ??????

Odoslaťod nino_q » 06 Apr 2004 18:03 pm

laco vyzera to ze sa nieco zmenilo v tvojom browseri... skus sa pozriet na nastavenia zabezpecenia (alebo take nieco, je to asi problem s javascriptom)

alebo ina moznost - pouzi firefox :-)
Obrázok používateľa
nino_q
Moderátor
 
Príspevky: 749
Obrázky: 5
Založený: 05 Máj 2003 12:57 pm
Bydlisko: Senec

Re: Preco mi nejde IRC ??????

Odoslaťod l_laco » 07 Apr 2004 08:33 am

Zatial bez zmien, ale myslim, ze problem je tu u nas a preto budem patrat dalej.
Skala, bez urazky, ale osobne sa drzim pravidla: Ked nemam co povedat, radsej drzim hubu ako povedat blbost.
Vdaka.
Obrázok používateľa
l_laco
 
Príspevky: 299
Obrázky: 40
Založený: 25 Sep 2002 14:33 pm
Bydlisko: Bojnice

Re: Preco mi nejde IRC ??????

Odoslaťod skala » 07 Apr 2004 10:30 am

BTW l_laco, pracujem v podobnej sfere, ak sa ti to zda od veci, co uz?Zelam ti, aby som nemal pravdu.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.