Nahradnik pri odchove aenus-ov



Všetko okolo akvarijných rýb

Nahradnik pri odchove aenus-ov

Odoslaťod Gogi » 04 Aug 2010 00:41 am

Ahoj, potreboval by som ochotneho akvaristu ktory by si zobral tak na 2 tyzdne poter panciernikov zlatopasich z tt a okolia, prip. ba.
Budem zhruba 2 tyzdne mimo domu a nemozem ocakavat ze sa mi rodicia budu starat o nich tak ako treba. Maju 1 az 1.5cm. Samozrejme ze by isli komplet s akva, "technikou" aj zradlom - suma sumarom sa jedna o asi 20l plastovu nadobu, vzduchom pohanany filter, vzduchovac(najmensi aky existuje), pripadne aj svetlo na prisvietenie pri krmeni(inak ho nie je treba) a mrazene patentky, zvladli by to aj na suchej strave. Krmim ich 2xdenne na drobunko nasekanymi patentka(aj k tomuto dodam nacinie), vodu menim raz za tyzden +-1/3 objemu za odstatu vodovodnu.
Jednalo by sa termin od nedele 8.8. do zhruba pondelka 23.8., okolo 18.8 budem snad par dni doma a na nasledujuci vikend 20-23.8. by som to uz neako zvladol(v najhorsom pripade si spravia vylet na liptov so mnou:), takze by stacilo aj tak do polky toho tyzdna(presny datum nie je dany).
Eventuelne by sme sa vedeli dohodnut aj na kompenzacii ze cas, elektrinu a ochotu.
Dochovavam ich pre vlastne potesenie a v primeranej velkosti ich hodlam rozdat, ak by niekto chcel aj takychto drobcov tak darujem aj teraz - ale o tom v bazary - http://www.burza.akva.sk/detail.php?id=12035

Vopred dakujem pripadnemu nahradnemu tatovi/mamine drobcov
Obrázok používateľa
Gogi
 
Príspevky: 204
Obrázky: 46
Založený: 28 Júl 2009 16:30 pm
Bydlisko: TT

Reklama

Re: Nahradnik pri odchove aenus-ov

Odoslaťod Gogi » 08 Aug 2010 10:56 am

tak nic,
mozte tuto temu hodit do kosa
Obrázok používateľa
Gogi
 
Príspevky: 204
Obrázky: 46
Založený: 28 Júl 2009 16:30 pm
Bydlisko: TT


Naspäť na Akvarijné ryby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.