hynu rybky



Akvarijné ryby - choroby, liečba

Re: hynu rybky

Odoslaťod martin_s » 24 Aug 2010 11:07 am

boss941 okrem prehodnotenia poctu ryb by si si mal aj nastudovat nieco o tom co v tom akva vlastne mas, kedze podla tohoto: "4take male biele ryby ktore sa zdrzuju pri skle akvaria neviem aky je to druh" si tam asi len nahadzal toho co najviac bez toho aby si o tom nieco vedel... :twisted:
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Reklama

Re: hynu rybky

Odoslaťod boss941 » 24 Aug 2010 11:58 am

ja som to tam nenahadzal pytal som sa chovatela-akvaristu a on mi dal tieto ryby on aj hovoril ako sa tie biele volaju len som zabudol :( :cry: :oops: :evil: :|
boss941
 
Príspevky: 370
Obrázky: 0
Založený: 01 Aug 2010 20:09 pm

Re: hynu rybky

Odoslaťod maxxx01 » 24 Aug 2010 13:25 pm

boss941 napísal:ja som to tam nenahadzal pytal som sa chovatela-akvaristu a on mi dal tieto ryby on aj hovoril ako sa tie biele volaju len som zabudol :( :cry: :oops: :evil: :|


Prepáč, ale myslím že to nemení veľa na podstate veci, ktorú ti napísal martin-s.
maxxx01
 
Príspevky: 615
Založený: 15 Dec 2007 14:26 pm
Bydlisko: Prešov

Re: pomoc

Odoslaťod rammt » 24 Aug 2010 15:34 pm

peťa 18 napísal:Ahoj, neviete mi niekto poradiť ....nič podozrivé v akvárku ... poobede rybičky v pohode ...večer jedna mŕtva a druhá už dva dni pláva a polihuje ...prevracia ju hore bruškom ale potom sa zasa vzchopí a ďaľšia je pokryvená ... také esíčko ... študujem choroby ale neviem ... vzmenili sme im vodu pridali sera aquatan a trošku soli ...ako im ešte pomôcť ...ostatné vyzerajú byť v poriadku a ešte kúpili sme im kúsok drievka , nemohlo to byť z toho?


Ahoj Peťka,
ak drievko nema na sebe neprirodzeny sliz, alebo plesen tak drievkom by to nemalo byt. Podobny problem sa moze podla mna vyskytovat v pripadoch spolocenskeho aqua s velkymi a mensimi rybami. Nepoznam tvoju osadku, ale jednak to moze byt choroba, ale na druhej strane to moze byt aj utok ineho jedinca - mozno preto ta esíčkovita chrbticka a poskodeny vzduchovy mechur ...
rammt
 
Príspevky: 25
Obrázky: 0
Založený: 17 Feb 2009 15:51 pm

Predchádzajúca

Naspäť na Akvarijné ryby - choroby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.