z gulateho do hranateho...



Všetko okolo akvarijných rýb

z gulateho do hranateho...

Odoslaťod melonik » 25 Aug 2010 18:20 pm

ahojte, prosim o radu, kedze som absolutny novacik. objasnim vam cely moj problem:
pred mesiacom mi frajer kupil gulu akvarium 10 l, dal mi tam 4 cichlidy, par rastlin, ziadny filter. rybky boli fajn az na to, ze boli absolutne nehybne a celkom bez zivota. tak som sa presvedcila, ze chyba bude v akvarku, tak som kupila 12 l normalne hranate aj s filtrom Nano Eckfilter pre 10-40l. no a rybicky mi do 2 dni vsetky otocili bruskom. neviem si to vysvetlit. mam pocit, ze aj rastlinky zacinaju hnit. napada vas v com by mohla byt chyba? dakujem za vsetky reakcie.
melonik
 
Príspevky: 1
Založený: 25 Aug 2010 18:13 pm

Reklama

Re: z gulateho do hranateho...

Odoslaťod aughostino » 25 Aug 2010 18:50 pm

o ake cichlidy ide? :twisted: :twisted: :twisted: tieto akvaria nie su pre ryby! ked uz tak pre mikrorybky ktore dosahuju rozmerov cca 3cm, tobôž nie pre cichlidy z ktorych vacsina dorasta vyse 20cm...
co najrychlejsie rybky niekomu daruj alebo vrat spat do akvaristiky (je dost mala pravdepodobnost ze ti ich zoberu) a zaobstaraj si do tak maleho akva krevetky Neocaridina denticulata.

skus si nieco o akvariu nastudovat... tu na fore je toho na tony
Obrázok používateľa
aughostino
 
Príspevky: 443
Obrázky: 68
Založený: 12 Jan 2008 21:07 pm


Naspäť na Akvarijné ryby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.