Pridal(a) som novy obrazok do svojho fotoalbumu



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Pridal(a) som novy obrazok do svojho fotoalbumu

Odoslaťod gretka » 12 Apr 2004 11:24 am

Velmi rada si pozeram obrazky vo fotoalbumoch uzivatelov tohoto fora.
Bohuzial nemam vzdy cas kontrolovat, komu nejaky obrazok pribudol a komu nie. Teraz by sa to uz dalo robit trochu rychlejsie, ked je uz uvedeny aspon datum posledneho pridania v zozname fotoalbumov, ale predsa, chce to kontrolovat datumy... Pytala som sa Nina_q, ci by nemohla byt aj taka sluzba, ako je vo fore, ze pri kazdom prihlaseni by mi oznamilo, ktore nove obrazky boli pridane, od mojho posledneho prihlasenia. Toto vsak vraj treba naprogramovat a to teda nebude tak rychlo.

Napadlo ma teda, ako to cele "oklamat". Ak by kazdy, kto pridal obrazok do svojho fotoalbunu zaroven oznamil v tejto teme, ze pridal obrazok, vsetci by sme sa to hned dozvedeli a nepremeskali by obdivovanie novych obrazkov akvarii, rastliniek a rybiciek. Tak Vas, ktori mate albumy, a pridavate tam nove obrazky, prosim, nezabudnite to kratko oznamit v tejto teme. Mohlo by to fungovat?
gretka
 
Príspevky: 47
Založený: 06 Júl 2003 19:19 pm

Reklama

Re: Pridal(a) som novy obrazok do svojho fotoalbumu

Odoslaťod Rori » 12 Apr 2004 12:44 pm

Myslim si, ze by to bolo rozumnejsie naprogramovat :)
Keby som mal pristup k zdrojakom ( teda ku kopii zdrojakov - ja by som tiez nedovolil robit priamo na originale) tak by som to mozna za den zmakol :) Ale nepoznam zatial tento system ale PHP mi nie je nezname :)
Obrázok používateľa
Rori
 
Príspevky: 427
Obrázky: 14
Založený: 07 Jan 2004 21:39 pm
Bydlisko: BA

Re: Pridal(a) som novy obrazok do svojho fotoalbumu

Odoslaťod salik » 12 Apr 2004 22:00 pm

gretka napísal:Teraz by sa to uz dalo robit trochu rychlejsie, ked je uz uvedeny aspon datum posledneho pridania v zozname fotoalbumov, ale predsa, chce to kontrolovat datumy...
gretka, nepouzivas to a je to super - davaj si ich potriedit -
napr. Zoradiť podľa: Posledny obrazok I Podľa poradia: Zostupne -> Zoradit

Obrázok

ze pri kazdom prihlaseni by mi oznamilo, ktore nove obrazky boli pridane, od mojho posledneho prihlasenia.
..mnoo, to by nebolo zle, doma som skusal tusim aj oznamenie na nove komentare, oznamenie na nove obrazky..skusim nieco, dam vediet
(dam ti Rori vediet cez ss)
Obrázok používateľa
salik
Site Admin
 
Príspevky: 2873
Obrázky: 52
Založený: 07 Jún 2002 19:06 pm
Bydlisko: Sväty Jur

Re: Pridal(a) som novy obrazok do svojho fotoalbumu

Odoslaťod gretka » 13 Apr 2004 08:45 am

Vdaka chlapci za rady (to triedenie som si predtym nevsimla :( a je to naozaj dobre :D )
aj za ochotu nieco s tym viac urobit.

doma som skusal tusim aj oznamenie na nove komentare, oznamenie na nove obrazky..skusim nieco, dam vediet


To by bolo super. Taketo oznamenia by mozno vyvolali dalsie komentare ku obrazkom a trochu to tam rozprudili. :)
gretka
 
Príspevky: 47
Založený: 06 Júl 2003 19:19 pm


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.