Bratislava - Lamačská cesta 1 - Pet Center (OD Tesco)



Zoznam kamenných predajní a Vaše skúsenosti s nimi.Ponuka v predajni.

Bratislava - Lamačská cesta 1 - Pet Center (OD Tesco)

Odoslaťod astro » 19 Jan 2010 19:28 pm

Obrázok
Pet Center

Bratislava
Lamčská cesta 1 (OD Tesco)

http://www.gimborn.sk/
tel.: 02/32171031

Po-Ne 9:00 - 21:00

Mapa: http://www.nakupovat.sk/bratislava/Mapa ... Bratislava

V BA v lamačskom tescu otvorili svoju predajňu, z môjho pohľadu samozrejme veľké ako je na takú sieť predajní zvyklosťou ale majú zatiaľ najlacnejšie mrazené krmivo od aquamaster-u medzi kamennými obchodmi, ktoré som navštívil.
Obrázok používateľa
astro
 
Príspevky: 2921
Obrázky: 154
Založený: 27 Mar 2009 11:34 am
Bydlisko: Bratislava - DNV

Reklama

Re: pet center BA

Odoslaťod Tomas54 » 19 Jan 2010 19:51 pm

ALe co sa tyka akva, vyber nic extra
Tomas54
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 9
Založený: 08 Jan 2009 13:47 pm
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Re: Bratislava / pet center v lamačskom tescu

Odoslaťod Giftzahn » 20 Jan 2010 10:45 am

njn, obchod je skutocne svojou rozlohou velky, ked porovnam napr. s akvasymbiozou .... co sa tyka vsak vyberu je to bieda ... mala akvasymbioza je na to podstatne lepsie co sa sortimentu tyka, celkovo dve lepene akvarka 60L, tri kusky Dennerle nano cube 10L, 20L, 30L, nejake Hikari krmivo, atd. ... :wink: momentalne si myslim ze za navstevu ani nestoji, teda pokial clovek nejde na nakupy do Tesca :x
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava / pet center v lamačskom tescu

Odoslaťod amy01 » 20 Jan 2010 10:53 am

zvieratka tam maju pekne, čo sa akvaristiky týka niektoré rybky som inde nevidela zatial, a rastliny nemajú
Obrázok používateľa
amy01
 
Príspevky: 444
Obrázky: 42
Založený: 25 Mar 2008 16:54 pm
Bydlisko: Celé zle

Re: Bratislava / pet center v lamačskom tescu

Odoslaťod Tomas54 » 20 Jan 2010 18:00 pm

teraz som tam kupil cichlidku ramirez a co sa nestalo, na druhy den mala krupicku
Tomas54
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 9
Založený: 08 Jan 2009 13:47 pm
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Re: Bratislava / pet center v lamačskom tescu

Odoslaťod tree » 21 Jan 2010 10:13 am

zvedavost mi nedala, ked som mal cestu okolo...
vyber ryb celkom slusny, rastlinky este ziadne. ale napr. mikrorasborky brigitae a erythromicron, som davno nikde predavat nevidel (teda ak neratam akva burzu) a tu ich mali!
Obrázok používateľa
tree
 
Príspevky: 113
Obrázky: 35
Založený: 28 Júl 2007 13:36 pm
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Bratislava / pet center v lamačskom tescu

Odoslaťod Tomas54 » 31 Jan 2010 19:26 pm

Takze Ramirezka kupena v tomto obchode zdochla, aj napriek lieceniu. Dnes som tam bol pozriet nieco ine a vsimol som si akvarko s Ramirezkami. Polka ryb zdochnuta na dne a ta dalsia polka mala stiahnute plutvy a zrali tie zdochnute ryby. Mam taky pocit, ze tam nebudem ryby kupovat. Tak isto ako Hornbach
Tomas54
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 9
Založený: 08 Jan 2009 13:47 pm
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Re: Bratislava / pet center v lamačskom tescu

Odoslaťod Foxinko96 » 31 Jan 2010 20:00 pm

No tak ale oproti akvaristike v tescu je to genialne :D V žiline mi chceli predat chichildy s neonkami a tercovce boli asi v 5litrovom akva 2 uz skapate... bol som tam raz a stacilo mi...
Foxinko96
 
Príspevky: 116
Obrázky: 0
Založený: 24 Jan 2010 17:14 pm

Re: Bratislava / pet center v lamačskom tescu

Odoslaťod vlasto1984 » 15 Mar 2010 19:40 pm

ja tuto predajnu tiez moc neodporucam a hlavne nie u nas v Banovciach kto nevidel neuveri neskusena obsluhaa rybky v hroznom stave a rastlinky pomali ziadne
vlasto1984
 
Príspevky: 233
Obrázky: 3
Založený: 13 Apr 2008 15:06 pm

Re: Bratislava / pet center v lamačskom tescu

Odoslaťod MaximusSk » 18 Mar 2010 13:55 pm

Chlapci nebojte sa, zacinam pracovat v pet centre takze ak budu nejake akcie na krmiva alebo iny sortiment co sa akvaristiky tyka dam vcas vediet..
Obrázok používateľa
MaximusSk
 
Príspevky: 539
Obrázky: 153
Založený: 27 Jan 2009 11:09 am
Bydlisko: Trnava

Re: Bratislava / pet center v lamačskom tescu

Odoslaťod vlasto1984 » 18 Mar 2010 19:32 pm

pet center u mna neni predajna aspon nie ta u nas co je v bn
vlasto1984
 
Príspevky: 233
Obrázky: 3
Založený: 13 Apr 2008 15:06 pm

Re: Bratislava / pet center v lamačskom tescu

Odoslaťod astro » 06 Máj 2010 11:56 am

včera som navštívil novoootvorené Pet center v nákupnom strediku Saratov v Dúbravke (vchádza sa doň zvonku z parkoviska, nie zvnútra centra). Ponuka rovnaká ako v iných pet centrách. Dve dievčiny v šik oranžových tričkách tam akurát kŕmili žabu a dobre sa pritom zabávali. Pozrel som si ponuku rýb a čo nevidím na jednom štítku, že "Pterophyllum altum", kukám do nádrže kukám a tam pekné štvorpruhé Pterophyllum scalare, plná nádrž, naozaj pekné mladé kúsky tak som sliedil pomedzi ne a snažil sa nájsť nejakých altumov.. ale nič. Nakoniec som si všimol, že pri nádrži nie je žiadny štítok s nápisom "Pterophyllum scalare" tak som predavačku - mladú cicu jemne upozornil, že majú zlú menovku (už len kvôli tomu aby som videl reakciu a prípadnú fundovanosť) a ona začala rovnako snoriť po nádrži a povedala "ale oni tam asi boli, už asi nie sú" :-) Tak teraz neviem či pet center naozaj ponúka altumy (o čom si dovolím veľmi pochybovať) alebo personál v tejto sieti je takmer všade rovnako "vyškolený".
Obrázok používateľa
astro
 
Príspevky: 2921
Obrázky: 154
Založený: 27 Mar 2009 11:34 am
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: Bratislava / pet center v lamačskom tescu

Odoslaťod Volodus » 06 Máj 2010 12:26 pm

Obcas skutocne mozes najst aj altumy :)
Ale treba hladat kedze to nieje rybka ktoru kupuju masy ...
Volodus
 
Príspevky: 150
Založený: 25 Aug 2009 12:43 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava / pet center v lamačskom tescu

Odoslaťod Michal1987 » 06 Máj 2010 13:00 pm

Mňa po návšteve dvoch predajní Pet Center v KE už v tom obchode asi nič neprekvapí, alebo? :o Jediné pozitívum je, že aspoň u nás začali predávať aj rastliny, od Aqua-Daho. Ceny ani kvalitu nepoznám, ale tak aspoň niečo.
Inak aj ja sa rád zasmejem, keď tie kočky "obsluhujú" akváriá a snažia sa tie "potvory" chytiť do sieťky. :lol:
Obrázok používateľa
Michal1987
 
Príspevky: 401
Obrázky: 14
Založený: 06 Feb 2009 14:06 pm
Bydlisko: KE - KVP / BN - Otrhánky

Re: Bratislava / pet center v lamačskom tescu

Odoslaťod Volodus » 12 Júl 2010 13:55 pm

V mnohom suhlasim ale ...
S umrtnostou rybiciek bude problem asi na lokalnej urovni. Totizto keby to bolo vsade tak ako tam tak to mozu rovno zatvorit :)
A druha vec je ta kyselina "solna" tj. HCl - sklo nelepta a uzasne odstranuje vodny kamen :)
Volodus
 
Príspevky: 150
Založený: 25 Aug 2009 12:43 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava / pet center v lamačskom tescu

Odoslaťod lego » 28 Júl 2010 18:52 pm

no pekne dlhy a unavny mail...chovateľstvo, akvaristiku, teraristiku..všetko človek musí sám chcieť robiť, učiť sa, odmakať s o...odborníci nepadajú z neba...neviem či ťa poznám...zrejme si v petcentre narobil len kopu smradu...a odišiel si.. teraz nadávaš...choď sa pozrieť do amazonu, súčastného zoodomu...nič moc čo? nie všetci môžu robiť zo zvieratami...

akvasymbioza je super, robia tam ľudia ktorý to chcú robiť, nemusia...chcú...ty si nechcel preto si odišiel, problém nebol v regionálovi, ani vo vedúcom, ani v slabej výplate, problém je že si nechcel...
lego
 
Príspevky: 2
Založený: 28 Júl 2010 18:42 pm

Re: Bratislava / pet center v lamačskom tescu

Odoslaťod adi » 04 Aug 2010 18:30 pm

lego napísal:no pekne dlhy a unavny mail...chovateľstvo, akvaristiku, teraristiku..všetko človek musí sám chcieť robiť, učiť sa, odmakať s o...odborníci nepadajú z neba...neviem či ťa poznám...zrejme si v petcentre narobil len kopu smradu...a odišiel si.. teraz nadávaš...choď sa pozrieť do amazonu, súčastného zoodomu...nič moc čo? nie všetci môžu robiť zo zvieratami...

akvasymbioza je super, robia tam ľudia ktorý to chcú robiť, nemusia...chcú...ty si nechcel preto si odišiel, problém nebol v regionálovi, ani vo vedúcom, ani v slabej výplate, problém je že si nechcel...



Neodysiel som , vyhodili ma :-) A prave koly tomu, ze som upozornoval na nedostatky v starostlivosti o zvierata ....,

Vtip je v tom, ze par mesiacov na to co ma vyhodili, zacali robit veci tak ako som im to predtym vravel.

Nenadavam, ak ta nudi citanie o tomto, necitaj. Ja popisujem fakty.

Co sa tyka odbornikov v predajniach. Tak nikdy tam taky robit nebudu, urcite nie vo velkoobchodnych sietach. Prave koly tomu, ze tam sa hladaju a beru a udrzia ludia co nicomu nerozumeju a "drzia hubu a krok" ...,

A ci ma poznas neviem, ale nebranim sa tomu :-) Staci napisat mail ....
adi
 
Príspevky: 1
Založený: 11 Júl 2010 00:52 am

Re: Bratislava - Lamačská cesta 1 - Pet Center (OD Tesco)

Odoslaťod leucosternon » 07 Aug 2010 11:56 am

Co sa tyka pet center davam im este tak zhruba rok na zlepsenie, ak nedojde k naprave bude to len dalsi hypermarket co sa snazi zarobit na zivych tvoroch, bezhlavo a bez akejkolvek odbornodti a citu. Maju velky potencial len ho potrebuju spravne usmernit a pouzit, zatial to robia zle a cas sa im krati...
leucosternon
 
Príspevky: 29
Založený: 03 Apr 2010 08:19 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Lamačská cesta 1 - Pet Center (OD Tesco)

Odoslaťod mystka » 02 Sep 2010 12:00 pm

S kamoskou sme sa boli pozriet do Pet Centra v BB v Europa SC. V jednom akvarku mali aspon 15 mrtvych mecuniek + zopar zivých sa chodilo nadychnut k hladine, zdalo sa, ze maju plesen.. Obchod otvoreny, bolo sice len okolo 10:00, ale predavaci na to uplne kaslali. Ludia tam chodili a pozerali na mrtve rybky. Bolo to otrasne.
Obrázok používateľa
mystka
 
Príspevky: 598
Obrázky: 62
Založený: 07 Jan 2009 20:37 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Lamačská cesta 1 - Pet Center (OD Tesco)

Odoslaťod Robo111 » 02 Sep 2010 13:06 pm

Mne pride, ze kocka v Tesco BA sa snazi, mava rybky, ktore nie su tak uplne bezne. Spomeniem napr. Rasbora sawbwa. nejaky mne neznamy druh Microrasbory, Betta imbellis, ...v OD Saratove sa tiez najde co to zaujimave napr. cierne cisarske tetry.
(Nie som zamestnanec firmy, ani k spomenutym osobam nie som v pribuzenskom, priatelskom alebo inom vztahu :pivo: )
Robo111
 
Príspevky: 431
Obrázky: 16
Založený: 29 Sep 2009 14:54 pm
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: Bratislava - Lamačská cesta 1 - Pet Center (OD Tesco)

Odoslaťod Aquanaut » 02 Sep 2010 14:40 pm

:? Neviem čo čítam tak niektoré Pet Centrá - kafilérie :x
Obrázok používateľa
Aquanaut
 
Príspevky: 521
Obrázky: 0
Založený: 17 Aug 2010 12:22 pm
Bydlisko: Humenné

Re: Bratislava - Lamačská cesta 1 - Pet Center (OD Tesco)

Odoslaťod petriik » 02 Sep 2010 15:00 pm

mystka napísal:S kamoskou sme sa boli pozriet do Pet Centra v BB v Europa SC. V jednom akvarku mali aspon 15 mrtvych mecuniek + zopar zivých sa chodilo nadychnut k hladine, zdalo sa, ze maju plesen.. Obchod otvoreny, bolo sice len okolo 10:00, ale predavaci na to uplne kaslali. Ludia tam chodili a pozerali na mrtve rybky. Bolo to otrasne.



asi sme tam boli v jeden a ten isty den..! az mi do placu bolo... chcel som si tam kupit par discusov a kedze nikde nikto, tak som sa siel opýtať...prisla zamnov priatelka nech sa idem kuknut asi asi 5 ks mladych disc. skapatych... :x
a pritom mi vraveli ze ten co sa o ne stara je akvarista...
na strane druhej, tam maju celkom slusny výber zivocichov a niektore kusky ryb tam mali pekne aj zdrave vyzerali byt..
Obrázok používateľa
petriik
 
Príspevky: 382
Obrázky: 0
Založený: 05 Apr 2010 13:20 pm
Bydlisko: Zvolen

Pet Center PP (OD Tesco)

Odoslaťod prasan » 04 Okt 2010 11:28 am

Zaradil som to tu pretože sa jedna o tú istú sieť predajní. Chcem pochváliť Palmexa_5kg z Pet Centra v PP. Cez akvu sme sa dohodli, že mi objedná ancistrusov red+black. U nás ich nieje možné zohnať, preto som kontaktoval Palmexa. Prišli, zavolal mi a ja som si pre ne zašiel. Všetko ako sme sa dohodli na 100%. Rybky zdravé, čulé no proste spokojnosť na mojej strane. Aj keď PP predajňa je menšia ale je to na slušnej úrovni. Určite keď zas budem mať cestu tak sa rád zastavím. Niektorí stale frflú, že v tej či onej akva predajni je slabý výber. Čo vám bráni sa dohodnúť ako som to urobil ja a druh čo zháňate si objednať priamo v predajni. Ešte raz veľké Ďakujem. Palmex_5kg: prajem veľa úspechov.
Obrázok používateľa
prasan
 
Príspevky: 4307
Obrázky: 71
Založený: 03 Dec 2009 21:37 pm
Bydlisko: Spišská Belá

Re: Bratislava - Lamačská cesta 1 - Pet Center (OD Tesco)

Odoslaťod Palmex.5kg » 06 Okt 2010 19:29 pm

Ďakujem aj ja. :-)
Palmex.5kg
 
Príspevky: 65
Založený: 12 Mar 2010 10:46 am


Naspäť na Kamenné predajne

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.